BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Toliko od prilike je do nule s ljeve strane.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Svatko u Republici Hrvatskoj ima prava i slobode, neovisno o njegovoj rasi, boji kože, spolu, jeziku, vjeri, političkom ili drugom uvjerenju, nacionalnom ili socijalnom podrijetlu, imovini, rođenju, naobrazbi, društvenom položaju ili drugim osobinama.

Svi su pred zakonom jednaki. čl.14 Ustava

…ajde malo za domaću zadaću analizirajte što je ustavotvorac želio ovim reći i u kojem smislu Agrokor crpi elemente za Ustavnu tužbu…

…obzirom da to ni jednom novinaru nije jasno,ja sam do kraja citirala navedeni član Ustava…

hehe..koji su to jeftini drukovi samo da se jeftinije dokupi. do kud ljudska pokvarenost moze ici.
zasto nisi onda zaboldala i politicko uvjerenje, rodjenje..mozda se politicki ne slaze sa samodolom a inace je hercegovac pa bi se i na mjesto rodjenja moga zalit a nije na odmet i ovao pod "druge osobine". i tu bi mogao pronaci neku osobinu koja se mozda nekom pri odlucivanju nije svidjala.
ajme bako padas sve nize i nize.


Svatko u Republici Hrvatskoj ima prava i slobode, neovisno o njegovoj rasi, boji kože, spolu, jeziku, vjeri, političkom ili drugom uvjerenju, nacionalnom ili socijalnom podrijetlu, imovini, rođenju, naobrazbi, društvenom položaju ili drugim osobinama.

Svi su pred zakonom jednaki. čl.14 Ustava

…ajde malo za domaću zadaću analizirajte što je ustavotvorac želio ovim reći i u kojem smislu Agrokor crpi elemente za Ustavnu tužbu…

…obzirom da to ni jednom novinaru nije jasno,ja sam do kraja citirala navedeni član Ustava…

Ja ću citirati jednoga kolegu, i ograditi se na neki naćin , ali obzirom na vaše pisanje to bi bilo i sasvim logično, a to je " da radite na neki način za Agrokor ", jer ovo kako se vi ponašate je ispod svake razine, znajuči da ulažete na tržištu kapitala.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dajte se skulirajte…..žena vam govori istinu jer nema interesa u cijeloj priči…..takve priče o tobožnjem dokupu su pričali i na dalekovodu pa je sad na 140kn


dajte se skulirajte…..žena vam govori istinu jer nema interesa u cijeloj priči…..takve priče o tobožnjem dokupu su pričali i na dalekovodu pa je sad na 140kn

ima barem jedan interes a to je da dokupi na nizim razina. evo, to je barem 1. u onaj da radi za agrokor vjeruju mnogi s kojima se cujem na pm ja tako tako..prije ne nego da ali kad slusam te argumente nista ne iskljucujem.

previse je ovdje ljudi koji su na belju dozivjeli vec nekoliko puta voznju od najmanje 30tak % na dosta velkim prometima. mogao si izaci i uci. tako je i onda jednu spiku imala dok je bila unutra a onda je bilo "je ovo vise ne nemogu izdrzati meni dosta" i otada skroz druga spika.
ovo je dionica s mozda najvecim skokovima na dobrim prometima i otuda mnogo tih drukera koji kao ne vjeruju ni u zakon ni u nista.

Prošli put sam kupio na 86kn i uzeo 10%, danas opet po istoj cijeni s istim ciljem.
Samo se promjenio broj stranica na BLJE temi. [lol]


Prošli put sam kupio na 86kn i uzeo 10%, danas opet po istoj cijeni s istim ciljem.
Samo se promjenio broj stranica na BLJE temi. [lol]

Zašto samo 10%, zar vi ne vjerujete u veći rast, pogotovo zbog preuzimanja?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Bolje 10% u ruci nego preuzimanje na grani. [thumbsup]


Prošli put sam kupio na 86kn i uzeo 10%, danas opet po istoj cijeni s istim ciljem.
Samo se promjenio broj stranica na BLJE temi. [lol]

i šta oš reć da si faca sa tih 10% bože ima svega


Bolje 10% u ruci nego preuzimanje na grani. [thumbsup]

Kkava skromnost [thumbsup] [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Prošli put sam kupio na 86kn i uzeo 10%, danas opet po istoj cijeni s istim ciljem.
Samo se promjenio broj stranica na BLJE temi. [lol]

i šta oš reć da si faca sa tih 10% bože ima svega
[/quote]
Faca sam i bez tih 10%.

New Report

Close