BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Problem je u naplati. Kod Agrokora (ako ne propade skoro) će se moći i naplatiti.


Problem je u naplati. Kod Agrokora (ako ne propade skoro) će se moći i naplatiti.


Problem je u naplati. Kod Agrokora (ako ne propade skoro) će se moći i naplatiti.

Pa ako požurim i ja na Magmi, mogu se i ja naplatiti, međutim na Magmi to nije rješenje od jučer, pa svejedno nikom ništa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Mcinha vidim da imaš problema s shvačanjem jednostavnih stvari:

Recimo da imaš 2 čovjeka

-Prvi je bogataš s hrpom love na računu i brdom imovine
-Drugi je prosjak na ulici bez 5kuna u đepu

Za oba čovjeka sud presudi da ti moraju isplatiti milijun kuna odštete radi nekog razloga..

Reci od kojega češ se lakše naplatiti od prvoga ili drugoga? Stvar je da oboje moraju platiti i Fizulic i Agrokor medutim Fizulicu nemas sto za uzet i postupak naplate bi bio dug i mrkotrpan dok je s Agrokorom sasvim druga stvar

capisco?

...

@plavi

BAKICAAA, 07.12.2011. u 13:06
Od danas će se Belje kupovati iz 2 razloga:

1. vjere u samu tvrku i njeno poslovanje

2. kupnju dionica zbog utuženja Agrokora zbog obveze davanja javne ponude.

…a jel,da bi ste se vi plavi i vaši kompanjoni mogli iskrcati,a da bi vaš PMS odvjetnik imao posla…

lp
[thumbsup]


Mcinha vidim da imaš problema s shvačanjem jednostavnih stvari:

Recimo da imaš 2 čovjeka

-Prvi je bogataš s hrpom love na računu i brdom imovine
-Drugi je prosjak na ulici bez 5kuna u đepu

Za oba čovjeka sud presudi da ti moraju isplatiti milijun kuna odštete radi nekog razloga..

Reci od kojega češ se lakše naplatiti od prvoga ili drugoga? Stvar je da oboje moraju platiti i Fizulic i Agrokor medutim Fizulicu nemas sto za uzet i postupak naplate bi bio dug i mrkotrpan dok je s Agrokorom sasvim druga stvar

capisco?


Dragi kolega još jednom napominjem kada je presuda donešena gosn.F je imao para i nije bio u ovoj situaciji, pa gdje je onda tada zapelo

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Evo da pojasnim
Vaš link

Pogledajte godinu i recite mi da nije imao para

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



@plavi

domobran, 07.12.2011. u 13:13
Od danas će se Belje kupovati iz 2 razloga:

1. vjere u samu tvrku i njeno poslovanje

2. kupnju dionica zbog utuženja Agrokora zbog obveze davanja javne ponude.

…a jel,da bi ste se vi plavi i vaši kompanjoni mogli iskrcati,a da bi vaš PMS odvjetnik imao posla…

lp
[thumbsup]
[/quote]

Zar se on nije već iskrcao???????? [shocked]

bako ti nisi glupa. samo si tendenciozna i navlacis ocito na jednu stranu i ne moze se drugo zakljuciti nego da imas neki interes u tome jer se kao i todoric hvatas za totalne slamke koje mogu proci u 1% slucajeva i to koristis kao argument sigurnog pada tuzbe.
to da li je netko drugi bio tuzen i nije postupio po naredjenu je za mene vise plus nego minus. za tebe isto kao i za shefa sale isto pitanj. dali bi u pljacku banke isla s kriminalcem ili policajcem?
on je to i sam rekao da je bio tuzen (ne znam dali je dobio ili izgubio). ali to je pravo. to nije kazneno djelo. to samo znaci da covjek ima iskustva i sa jedne i druge strane i covjek tvoje inteligencije to ne moze ne vidjeti. moze samo odabrati da ne vidi iz gore spomenutih razloga.

Dobro,zbog čega gosn Dunlop više ne tužite i završite priču.ovako imamo dojam da to raditi ne zbog sebe,već ostalih.

Svatko ima pravo da sam odluči.ovakvo vaše ponašanje zajedno sa plavim stvarno liči na navlačenje.tim više jer tu spominjet i nekakvog odvjetnika,za kojeg sam sad pročitao da također nije postupio po rješenju Hanfe.


bako ti nisi glupa. samo si tendenciozna i navlacis ocito na jednu stranu i ne moze se drugo zakljuciti nego da imas neki interes u tome jer se kao i todoric hvatas za totalne slamke koje mogu proci u 1% slucajeva i to koristis kao argument sigurnog pada tuzbe.

U ovom slučaju mali dioničari se hvataju za slamku, odnosno za dvije – prva je rješenje Hanfe koje će neminovno biti poništeno, a druga, još tanja je, je kvaziargument – Todorić ima para.

kolega ako bog da u pon sjeda moja tuzba.

a gdje ste vi to vidjeli da ja nekog nagovaram? samo ako vidim da neko prica bez argumenata valjda imam pravo reci i ja onda nesto.
vjerujte da ima ljudi koji zele cuti i pro i kontra i zato se ne sikirajte. ovo je forum a ne nicji dnevni boravak.

a kolko vidim i vas isto muci moralni aspekat kako netko nije postupio po rjesenju hanfe. vidite mene to uopce ne muci. i ja nikad nisam rekao da todu treba na stup srama nego me cude ovi sta ga podrzavaju u nepostivanju zakon a kao zalazu se za pravnu drzavu.


U ovom slučaju mali dioničari se hvataju za slamku, odnosno za dvije – prva je rješenje Hanfe koje će neminovno biti poništeno, a druga, još tanja je, je kvaziargument – Todorić ima para.

Da bar ja mogu imati ovakvo nevjeorjatno znanje pa da mogu decidirano tvrditi o "neminovnom poništavanju rješenja HANFE", o tome "da sigurno cjena dionice XY ide na točno taj i taj iznos" itd i da sam naravno apsolutno u pravu jer su moja pisanja neupitna…ovkao ja nemam hrabrosti davati tako direktne izjave i vise samo izrazavam ko svoje misljenje koje moze ali nemora biti tocno..Eto ako nije problem a vjerujem da niej jer ste vi veliki strucnjak koji moze davati takve decidirane izjave ,dajte poneki primjer kada je to HANFIno rješenju ukinuto..hvala ljepo

No u tom slučaju bi ja na mjestu gospona lebowskog ležao na Maldivima i telefonirao mom brokeru što da kupi/proda, a ne pisao po forumu….Nego stvarno koga više briga za tužbu,mi koji čemo tuziti ionako ne brinemo o tome sto vi pisete a vjerujem da je isto i obratno.

Okrenimo se rađe Agrokoru-Mercator pitanju

...

New Report

Close