BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@dunlop

Kada ste se "raspitali" ,jednostavno nam pokažite navodne presude koje imaju istu pravnu i činjeničnu podlogu i koje su se realizirale u ovršnom postupku!!!
Vrlo jednostavno,zar ne?
Pozdrav

da ti pitas odvjetnika s kojim ides u postupak dali postoje takve presude i on ti kaze da postoje i da su hoteli baska identican slucaj ti bi sumnjao? postoje i hoteli tucepi i mislim jos neki. i u tim presudama je doslo do zadnjeg koraka i isplate dionicara. zatim da ti sutkinja kojoj vjerujes kaze da se to mora tuziti i da je to jednostavno cist slucaj i da postoje presude koje govore u prilog (nazalost zbog izbora u koje je ukljucena jos uvjek nisam uspio doci do podataka koje mi treba dati).
znaci kolega situacija je takva da sam ja pitao i ja sam zadovoljan, a vama ako se kopa po web stranicama suda kopajte, ja vjerujem. dao sam vam svima hint. nebi trebalo tesko pronaci.
a mozda je na snazi jedna siroka teorija zavjere pa su nas sve prevarili. eto, nije ni to nemoguce.


Je li za Todorića bolje da izgubi 1-2% prometa u maloprodaji kao rezultat negativne kampanje ili da poraste u maloprodaji za 1-2% kao rezultat pozitivne kampanje u slučaju brzog preuzimanja?

Eto, obecajte da cete u slucaju objave ponude 1/2 zarade potrositi u konzumu, mozda ga to motivira 🙂



Je li za Todorića bolje da izgubi 1-2% prometa u maloprodaji kao rezultat negativne kampanje ili da poraste u maloprodaji za 1-2% kao rezultat pozitivne kampanje u slučaju brzog preuzimanja?

Eto, obecajte da cete u slucaju objave ponude 1/2 zarade potrositi u konzumu, mozda ga to motivira 🙂
[/quote]

Ma svu zaradu i dio glavnice ide u Konzum!

…auu,eto gosn plavi bi već i nagodbu…a zašto kad ste sto posto sigurni da ćete uspjeti u tužbenom zahtjevu???

…u nagodbi se uvijek nešto gubi…

…a zašto bi se s druge strane netko sa vama nagađao,kad je uvjeren da vam ne treba isplatiti ništa…

…jedina je razlika što taj ima vremena,a vi bojim se i nemate… [tongue]

…nekorektno je da spominjete neuspjeh u izborima gosn bisakova,to nije tema ovog topića…

…ali nažalost to pokazuje vaš karakterni sklop omaložavanja ljudi koje očito malo bolje poznajete…

@plavi
Pa zar vi niste nagovarali ljude da tuže Agrokor i zastupali nekakvo odvjetničko društvo na ovim stranicama iako niste uopće pravno kvalificirani?
Kakav interes ima Todorić da pravi s takvima nagodbe???
To je jednostavno smješno.
A kakve veze ima Vupik i HSLS s ovom temom???
U nedostatku argumenata koristimo se glupostima,zar ne?
Pozdrav

Uvodom u minuli rad nekih forumaša s ove teme, mislim da je ostao još neznatan broj dionica Belja za iskrcaj, međutim to će se objaviti,ako cijena padne na 70 ili ispod

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




@dunlop

Kada ste se "raspitali" ,jednostavno nam pokažite navodne presude koje imaju istu pravnu i činjeničnu podlogu i koje su se realizirale u ovršnom postupku!!!
Vrlo jednostavno,zar ne?
Pozdrav

A tko je rekao da se uopće mora ići u ovršni postupak?
Da liste ćuli za riječ nagodba?
Imate ovdje forumaša koji su na taj način došli do svojih novaca – utužili su ( ja ih neću spominjati, sami će se prepoznati, ako žele, neka se jave )
Pa ćemu se uopće suditi, trošiti novac,vrijeme, zatezne kamate plačati i sl., zar nije bolje ići na nagodbu? Mislim da bi u ovom slučaju obje strane imale za to interes, tako mi se čini barem.

Usput kolega bisakovi, meni je žao što ste nakon neuspjele epizode sa Vupikom ( na što sam vas dobronamjerno upozoravao ), sada doživjeli i epizodu sa potpunim krahom vaše stranke, koja nije uspjela čak niti ući u sabor RH. Imate 0 mandata.
To je za vas zaista šokantno, znam, ali neka vas to ne obeshrabri, HDZ je rekao da će krenuti iz baraka opet ako zatreba, pa zašto onda ne biste i vi sa vašom strankom.

U svakom slućaju sretno.

[thumbsup]

lp
[/quote]
Mi smo utuženjem bance popolare došli do svojih novaca (istina, nagodbom) a kako će Todi izgledati presuda piše vam na zse…….validus, danas izašlo. Presudili da mora dati javnu ponudu po 100…….a ne po 32 kn. koliko bi on htio.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

…gosn Alabama,nikakve presude na zse nema koja se odnosi na Agrokor…

…ne možete primjenjivati pravne činjenice koje se odnose na Validus i na Agrokor…

…kad bi tako bilo pravo bi bila matematika…

@bako
On ima vremena? meni ide kamate a njemu ne?
u nagodbi cu mu oprostit kamate i nista vise.
da je on uvjeren da ne mora nama nista isplatit nebi moljakao hanfu da makne odluku.
a i da mu je svejedno nebi molio ustavni sud da donese odluku do 5.12. jer nakon toga nastupaju posljedice.

a motiv za nagodbu je jasan i za mene samo jedan. a to je da se ne gubi vrijeme. al posto sam tako i tako u dionicama a burza je tu gdje je i cini se da jos neko vrijeme nece bas previse nikud, nebi se nikako slozio da mi se bas nekud zuri. al lovu je naravno uvjek bolje dobiti prije.

Viš viš ovo u SKDD nisam ni primjetio, jako ljep potez od odvjetnika Markovića da je transparentno pokazao kako je tih 19300 njegovih dionica, da nije sve ostalo samo na prići

Bako ti pricas da prodaje , a ja vidim na mojedionice kako zapravo kupuje (neki dan +300komada), kako te nije više sram lagati i navlačiti?

...

A zašto ne kupite Magmu, ako F. mora objaviti ponudu za preuzimanje, a mora, to je 190 kuna na 4 uložene?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Viš viš ovo u SKDD nisam ni primjetio, jako ljep potez od odvjetnika Markovića da je transparentno pokazao kako je tih 19300 njegovih dionica, da nije sve ostalo samo na prići

Bako ti pricas da prodaje , a ja vidim na mojedionice kako zapravo kupuje (neki dan +300komada), kako te nije više sram lagati i navlačiti?


…a pa vidi malo danas…možda jedino čovjek voli okrugle brojke…

New Report

Close