BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…ha,ne znam…mislim da je i PMS odvjetnik počeo skraćivati svoje pozicije… [tongue]

belje bez slova e zadnjeg, eto što su napravili dioničarima blje-r-a

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

bako bako ti ga bas drukas. ne znam zasto takve informacije iznosis za koje ne mozes nikako znati dali su tocne.


bako bako ti ga bas drukas. ne znam zasto takve informacije iznosis za koje ne mozes nikako znati dali su tocne.

…a što bi drukala…čitam izvješće od SDA… [wink]



bako bako ti ga bas drukas. ne znam zasto takve informacije iznosis za koje ne mozes nikako znati dali su tocne.

…a što bi drukala…čitam izvješće od SDA… [wink]
[/quote]

Dovodiš u zabludu javnost.
U SKDD ( jer SDA je ime koje se već dulje vrijeme ne koristi ) je vidljivo da su skrbnički prebačeni na ime i prezime, a do sada su bili skupni.

Ne treba valjda objašnjavati zašto je tome tako.

Dakle, svjesno provociraš, ili je tvoje ne znanje toliko da ne razumiješ apsolutno ništa.
Što uopće očekivati od tebe, koja si prvo napisala da ćeš tužiti Agrokor, pa potom prodala dionice sa minusom kada si vidjela da cijena pada.

Što uopće očekivati od osobe koja trguje na burzi, a podupire očito nepoštivanje zakona koje ide na štetu upravo onima koji trguju na burzi.

Jednom rječju – sramota.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

bas sam mislio isto napisat [thumbsup]



I, jeli netko poslije toga predao ponudu?

vjerovatno ne. al su zato nakon sudskih presuda platili [thumbsup]
[/quote]
Tko je platio?
Koje sudske presude spominjete?
I kada se donese prvostupanjska presuda slijedi redovni pravni lijek.
Pa tek zatim postupak ovrhe koji je u pravilu vrlo težak i neizvjestan.
Sigurno je samo jedno,spor će trajati godinama,a ishod je neizvjestan.
Ovdje imate uz to i postupak pred upravnim i Ustavnim sudom.
Prije podizanja tužbe pred nadležnim trgovačkim sudom posavjetujte se sa stručnim i kvalificiranim osobama,a ne slušati nekvalificirane likove sumnjiva morala .
Pozdrav


Tko je platio?
Koje sudske presude spominjete?

kolega jel vi citate sta se ovdje pise vec duze ili samo ovako upadnete na zadnji post?
hvala vam na brizi al raspitali smo se.
ako imate neki kontraargument rado cemo poslusati


Pa tek zatim postupak ovrhe koji je u pravilu vrlo težak i neizvjestan.

mozda u slucaj magme i dalekovoda. zato ih nitko nit ne tuzi.

Dečki Todorić ovisi o maloprodaji – svaki negativan publicitet može mu navući nemjerljive štete.
Kao što rekoh – ovo je za njega kikiriki a ono prvo ga i nije ništa koštalo ili jeste jednu kunu!

@dunlop
Kada ste se "raspitali" ,jednostavno nam pokažite navodne presude koje imaju istu pravnu i činjeničnu podlogu i koje su se realizirale u ovršnom postupku!!!
Vrlo jednostavno,zar ne?
Pozdrav

Ovdje neće biti ponude jako dugo,prilika za jeftiniji dokup u idućem razdoblju.

Je li za Todorića bolje da izgubi 1-2% prometa u maloprodaji kao rezultat negativne kampanje ili da poraste u maloprodaji za 1-2% kao rezultat pozitivne kampanje u slučaju brzog preuzimanja?

New Report

Close