BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očekujem da Merkel i Sarkozy odgode ovaj sastanak eurozone zakazan za petak te se očituju po pitanju Agrokorove ponude za preuzimanje Belja. [thumbsup]


Očekujem da Merkel i Sarkozy odgode ovaj sastanak eurozone zakazan za petak te se očituju po pitanju Agrokorove ponude za preuzimanje Belja. [thumbsup]

Efektno, populistički, nema šta. Ko Ivo Sanader. [wink] Ima Evropska komisija dovoljno činovnika za ovakve stvari. Daleko je srpanj 2013.

Zašto Konzumovi marketi na moru imaju znatno veće cijene istih proizvoda od onih na kopnu ?

Možda da se ne smoče ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Očekujem da Merkel i Sarkozy odgode ovaj sastanak eurozone zakazan za petak te se očituju po pitanju Agrokorove ponude za preuzimanje Belja. [thumbsup]

Moram priznati da mu neće biti lako pet forumaša sa 800 dionica će mu doći glave.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Od danas bojkotiram sve proizvode poduzeca Agrokor-moja obitelj isto.Pozivam i ostale da to naprave!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Deči moglo vam je biti jasno,da od ponude za preuzimanje neće biti ništa,
On je Belje spasio od likvidacije,
i sprečio hrpu otkaza.a dokapitalizacija je samo doprinos stabilizacije ,
A što je sa poklonjenim dionicama radnicima.?
Šteta to ste kupili dionice visoko,
To prihvatite kao da ste iz mate. dobili 1.
Lp. i bez ljutnje .

Strategija:Za Zagorce koji se odluče za tužbu.
Ne volim da novac stoji blokiran.A dionice BELJA za koje se budemo tužili bi mogle biti blokirane
i nekoliko godina.
Na dionice Belja treba podići lobardni kredit ako nemate dodatnih izvora prihoda za ulaganje na burzi.
A ako imate kontinuirani priliv sredstava može i margine.Naravno da treba uzeti obzir mogućnost
daljnjeg klizanja cijene što bi se moglo očekivati s obziom da veći broj malih investiotora nisu
Zagorci i ne budu se sudili.Pritisak na prodaji mogao ovo spustiti i na ispod 70 kn.
Zbog toga u rezervi treba imati barem tridesetak posto kreditnog depozita da vam lombardni ne puknu jer će
te tada ostvariti veliki gubitak.Jednostavno ako se sudite morate biti strpljivi i čekati.Čekati do kraja.
Da li su SLPF i BRIN Zagorci,tj.da li su potegnuli tužbu?


Od danas bojkotiram sve proizvode poduzeca Agrokor-moja obitelj isto.Pozivam i ostale da to naprave!

nevjerojatno, ti bi sad da Agrokor Belje, Ledo…propadnu i to samo zato jer na onoj skupštini nisu stavili odredbu da Agrokor nije obvezan dati javnu ponudu! u tom slučaju nikakve javne ponude ne bi bilo, znači ne radi se ovdje o nekoj univerzalnoj (ne)pravdi nego o pokušaju isisavanja novca iz Agrokora po 300% većoj cijeni od tržišne za dionicu, samo zato jer su napravili previd kod glasanja na skupštini!?!?
a to što su upumpali u belje stotine milijuna kuna, spasili ga od kraha i ljude od otkaza nema veze, glavno da ih ti odereš po 300 kn za dionicu i napuniš svoj džep?!! i ti sebe zoveš dioničarem belja???
ti (i svi takvi) ste obični paraziti!

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!


Deči moglo vam je biti jasno,da od ponude za preuzimanje neće biti ništa,
On je Belje spasio od likvidacije,
i sprečio hrpu otkaza.a dokapitalizacija je samo doprinos stabilizacije ,
A što je sa poklonjenim dionicama radnicima.?
Šteta to ste kupili dionice visoko,
To prihvatite kao da ste iz mate. dobili 1.
Lp. i bez ljutnje .

sorry ali kakve likvidacije, pa poduzeća se uništavaju da bi ih on mogo kupit po kunu !? … nije on nikoga spasio, on je dobio Belje na poklon od bandita i tzv managera. Pa Belje je pola Baranje … tko je on da mu se to pokolni … da ima pravde trebalo bi strpat na doživotnu one koji su to upropastili … on nije nikakav spasioc, on je lik koji izrabljuje ljude i uništava seljake i dio hr gospodarstva. Nisam ja piso dokument sa skupštine nego on, i sad se buni protiv onoga što je napiso , e jbg.

Cookie Monster

btw. Agrokor je najveći uvoznik u HR, a reklama glasi kupujmo Hrvatsko … ! tko tu koga !?

Cookie Monster

Naravno da nam nije mogo bit jasno da od ponude ništa, zakon je vrlo jasan … jedino šta nam može bit jasno je to da je pravosuše korumpirano. Todorić je lik koji ne poštuje HR zakone, arogantan je i bahat … živi di se nesmije, upleten je u Đakovštinu, Kamensko, izrabljuje dobavljače itd itd … , neka mi kolega sava sad kaže da pravosuđe nije bitno za razvoj gospodarstva !? ..

Cookie Monster


Od danas bojkotiram sve proizvode poduzeca Agrokor-moja obitelj isto.Pozivam i ostale da to naprave!

hahahah ma naravno, malo si se polakomio misleći da češ na brzinu zaraditi a sad ližeš rane i druge pozivaš na bojkot…..

New Report

Close