BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…gosn dunlop vi imate problema da stvari objasnite prvo sebi,a kamo li drugima…

bogami bakicaaa je jak parničar…….jel te mogu angažirat ako mi zapne neka tražbina?


Sta nije ovo trebalo pasti na 65-70 [huh]

cca 70 ,,moze i hoce

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…ne bum više gubila vrijeme…samo vi uživajte…

ovo je jedino pametno što si napisala, ali i tu si nas lagala.

Kako ona vodi brigu o dioničarima, ali samo zbog njih samih.
Tako i ja, nemam veze s Rusijom ali svaki dan ih zovem da vidim kako napreduje obnova transibirijske pruge.

Agrokor Files Charges Against Croatian Regulator on Belje Shares
Vaš link

Croatia’s largest food manufacturer on Oct. 17 made a non- binding offer for Slovenia’s Mercator Poslovni Sistem d.d. (MELR) of 840 million euros ($1.12 billion) as it expands further in the Balkans. Negotiations are under way with Mercator’s owners.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sad kad se zarola Agrokoru ovo sa Beljem može se lijepo pozdraviti s Merkatorjem:-)
Todoric,see you in court baby

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



Sta nije ovo trebalo pasti na 65-70 [huh]

cca 70 ,,moze i hoce
[/quote]
Da bar hoće…

kad tad Toda će ovo platit, to će tako bit bez obzira na Bakičino gatanje

Jedite govna, hiljadu muha ne može biti u zabludi!


Agrokor Files Charges Against Croatian Regulator on Belje Shares
Vaš link

Croatia’s largest food manufacturer on Oct. 17 made a non- binding offer for Slovenia’s Mercator Poslovni Sistem d.d. (MELR) of 840 million euros ($1.12 billion) as it expands further in the Balkans. Negotiations are under way with Mercator’s owners.

I onda se mi čudimo zašto nitko ne želi uložiti ni koru od banane u naše tržište kapitala. Najnoviji primjer je OMV koji bježi glavom bez obzira……………………..

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

B,

…ako Ustavni sud donese odluku u korist Agrokora i mišljenje VTS pada u vodu…

A ako sutra komet pogodi posred hrvatske, odosmo svi kvragu i agrokor vis enece morati dati ponudu :-D…..

Bako kazes da si odvjetnik, barem ti onda znas da se svako moze tuzit i zalit na sto god hoce no to ne znaci da ce mu se tuzba/zalba pozitivno rjesit…ovi argumenti s kojiam se zale na Ustavni sud su presmješni, isto tako ako pročitaš objavu HANFAe piše da je Agrokor tražio da Ustavni sud donese odluku o ne provođenju hanfaine odluke do 05.12 što se kao što znamo nije dogodilo.

Ti ako proletis kroz crveno i zapise te policija mozes se zaliti i tuziti na vise istanci , od toga da "je bilo sklisko pa eto nisi stigao zakocit" do toga da te "policajac mrzi i namjernot i je napisao kaznu", kad te svuda proglase krivim mozes ici i na ustavni sud i zalit se da "nisi imao pravo na fer suđenje jer te policajac i sudac mrze i podmeću ti " no ti ces tu kaznu na kraju sigurno morati platiti ,kolikog od se ti zalila…..mozda nije spretna analogija no kuzis kaj ocu rec?

...

Razmišljam naglas da i Vi koji mislite tužiti se raspitate kod svojih odvjetnika o slijedećem:obzirom na rješenje Hanfe, a s druge strane planove Agrokora da ide u kupovinu Merkatora,zar ne bi bilo prihvatljivo od suda da uz tužbe malih dioničara prihvati i zahtjev za privremenom mjerom za blokadu računa Agrokoru,jer bi Agrokor izigravajući ovdje nas pokušao imati lovu za kupovinu vani.Time bi bila narušena naša ustavom zajamčena prava na jednakost,a i ako spor ima privremenu mjeru onda se po žurnom postupku mora ići u sazivanje ročišta.Dakle, ispipavajte vaše odvjetnike da li se može ovdje provući privremena mjera za blokadu Agrokorovog računa za onaj iznos koji bi trebali dobiti po javnoj ponudi.Moja seka odvjetnica već čeprka po tom pitanju,pa kad nešto isčeprka javim vam ovdje.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Kaže mi sestra da lijepo sastavimo prijedlog Agrokoru za mirno rješenje prije pokretanja spora.Sad kad mi ponude šleper nepojedenih mandarina ili ,recimo, vagon kupusa [angry] .Ali,svejedno,poslati ćemo im jedno lijepo pisamce "za drugarski dogovor".Primam i Konzumove bonove [lol]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close