BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je iznenadjenje da se covjek vadi na povredu prava na posteno sudjenje, da moli hanfu da ga oslobodi rjesenja i da na ustavnom moli da se sve zaustavi dok se ne zavrsi upravni onda sam zbilja jaaako iznenadjen [lol] ..

on zna da ga to rjesenje hanfe jako kaci i da je to rjesenje nuzno i dovoljno uz one presude na VTS-u da se moze sa oslobadjanjem obveze oprostit. i zato moli hanficu da skine odluku. to mu je jedini as. stvarno jake argumente ima. ko kad te policaja uhvati u prebrzoj voznji pa mu kazes nemojte ljep je dan.

…ako Ustavni sud donese odluku u korist Agrokora i mišljenje VTS pada u vodu…

BA,

…gosn Dunlop,nije to nikakva slamka spasa…Ustavni sud može donijeti Odluku da je Agrokor u pravu i da je potrebno zastati sa postupkom dok odluku po žalbi na Upravnom sudu isti ne donese…

…isti efekt mogao je postići i drugim pravnim sredstvima,ali ovo ima snažniji efekt…

…duboko sam uvjerena da će takvu odluku Ustavni sud i donijeti,a isto tako da bi i odluka Upravnog suda išla u korist Agrokora…

…kako vidite daleko je to od čiste situacije,o kojoj su vam govorili vaši PMS odvjetnici i koje ste ovdje reklamirali…


Mislim da ništa ne vidimo. Ti nešto vidiš? Svaka budala se može žaliti na ustavni sud. To čak ništa ne košta.

ali od tebe bako nismo jos culi ama bas niti jedan clanak zakona kojem bi se on mogao i pribliziti da mu taj ide u korist. ama bas niti jedan jedini najmanji. tuzbu na ustavni moze svako podnest. i ja mogu stavit na ustavni prituzbu za dusevne boli koje mi on uzrokuje sa svojim nepostivanjem zakona.
upravni u pravilu odbija takve zalbe. ne u velikom postotku nego u ogromnom. 97% zahtjeva je odbio. a kazu da su i ova 2 takve prirode da uopce nebi trebala uci u statistiku (nisam citao). i ti svoj optimizam temeljis na odbijanju upravnog i povredi prava na pravicno sudjenje [lol]

…gosn znalac,Todorić nije bu.ala…a mogu se okladiti u svoju oklagiju da će Odluka Ustavnog suda ići njemu u korist…

…to u krajnjoj liniji nije ništa loše ni za tužitelje…

…oni samo moraju sačekati Odluku Upravnog suda,koja može i ne mora ići u korist Agrokoru…

…i tu bi dala svoju oklagiju da će Agrokor uspjeti…

…ali živi bili pa vidjeli…


…ako Ustavni sud donese odluku u korist Agrokora i mišljenje VTS pada u vodu…

……
ako, ima jako puno ako kod tebe bako …… a šta ako ne donese, gdje je onda Agrokor?

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

Jo uvijek nam nisi otkrila zašto će Agrokor uspijeti? Čisto da se nasmijemo…

…jasno da je puno ako…puno je ako i za njih,ali bome još više ako za vas…

pa vidlo se kolko je b-u-dala kad je dosao u ovu situaciju. iz ovoga u sta je on upao bi se mozda utjecajem izvukao 90tih. i to samo mozda. sad mu pamet i novac puno ne pomazu. a moze bit pametn kolko hoce kad nije ni pravnik. a i ove koje je uzeo mu nisu pomogli. da je lisac u ekonomiji to je ocito. al da bi vodio takvu firmu moras se osloniti na druge jer nemozes sve sam. a vidjeli smo na kakve se oslonio..

zasto ti bako jednostavno ne kazes radim u pravnoj sluzbi agrokora pa da se ljepo nadjemo u petak, sklopimo nagodbu prepisivanjem odredjenih dionica leda i to je to [proud]

…e,da radim ne bi mu se ovo dogodilo…ali to je tako, statusno i burzovno pravo je novijeg karaktera za naše pravnike,pa su mogući propusti…

…a i naši zakoni su očajni, i nedorečeni…zato se ovo i dešava…

pa za nas bas nije uopce puno tih AKO. to je sve istitrano odavno na sudovima i kolegijima hanfe dok nisu donesli odluku. sad samo treba napraviti sljedeci logicni korak. zasto bi se mi zamarali sa trazenjem nemoguceg rjesenja. to neka on radi i pokusa.

nedoreceni zakoni ili ne postoje. a dok nemamo bolje ti su na snazi i ocito je to bilo dovoljno sucima ts i vts-a da da ih ne proglase nedorecenima. nemas bako argumente jednostavno osim skepse.

New Report

Close