BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nasjeli đavoljim odvjetnicima…….. [smiley]

BA,

http://www.seebiz.eu/agrokor-nije-podastro-ponudu-za-preuzimanje-dionica-belja-vec-je-tuzio-hanfu/ar-20017/
„Agrokor je toga dana podnio i Hanfi prijedlog za poništavanje takvog rješenja, sukladno odredbi članka 131. stavak 1. i 3. Zakona o općem upravnom postupku do donošenja odluke Upravnoga suda RH u upravnom postupku protiv rješenja Agencije, a podnio je i tužbu Upravnome sudu RH…“

Eto,to je to o čemu sam vam još jutros pričala,tražili su da se hanfino rješenje ne primjenjuje dok se ne donese odluka Upravnog suda…

…logično,jer bi u protivnom slučaju da Agrokor uspije u postupku pred Upravnim sudom nastupile štetne posljedice…

…nije da se hvalim,al eto imala sam pravo…


Kupovanje vremena.

…a jel,zato vam je i cijena dionice pala ovoliko…nije ovo nikakvo kupovanje vremena…

…ima ovdje puno elemenata da uspiju u sudskom postupku…

BA,

…a jel,zato vam je i cijena dionice pala ovoliko…nije ovo nikakvo kupovanje vremena…

…ima ovdje puno elemenata da uspiju u sudskom postupku…


To misliš ti. Ja mislim drugačije.

…pa mislim da za sad ja vodim…

Na kraju se broje mrtvi. Ova priča ima sasvim zadovoljvajući odnos rizika prema dobiti za mene a to znaš i ti. Samo to treba priznati.

nije to bas tako bako. kad je bila objava obveze 6.10 onda su na tv-u prikazali prilog gdje je jedan od analiticara (mozda i munjiza ako se sjecam..bivsi direktor konzuma) na pitanje sta znaci ne postivanje odluka regulatora za ugled firme prema drugim inozimnim institucijama itd, rekao samo jednu rijec. KATASTROFU.

a agrokor nije ispostovao odluku da da ponudu do 5.12. to je isto kao da ja ne platim porez do kad mi porezna nalozi nego se zalim ustavnom sudu jer mi to zakon omogucava kako ti to tumacis.

a ovo sta se zalio da se zaustavi postupak dok ne zavrsi upravni spor to mu je stvarno jak adut. i ne znam po cemu to tumacis da bi mu to uspjelo posto vec ima odluka sudova (VTS-a) da se ne treba cekati nikakvo okoncanje upravnog. po kojoj to tocki bi ustavni to trebao zaustaviti?
jer naime i mi trpimo stetu sa odgodom odluke. On se hvata za slamke i sad ovisi dali si uz agrokorov kut pa to tumacis ovako ili nisi pa to tumacis onako.
al vadit se na povredu prava na pravicno sudjenje mislim stvarno. to tebi lici da ima neke argumente?

…samo ti tuži…bit će tu još iznenađenja…

…naravno,ako još budete imali ove uspješne PMS odvjetnike koji vam sve garantiraju,i koji ne vide ni milimetar mogućnosti uspjeha Agrokora,uspjeh je zagarantiran… [tongue]


…a jeste smiješni,a što bi si rušio ugled,pa ljudi samo koriste pravne mogućnosti koje im zakonodavac daje…

…ništa oni još ne krše,dok god imaju legalne pravne lijekove na raspolaganju…

…druga je stvar što su neki od vas nasjeli PMS odvjetnicima,sa ogromnim iskustvom koji vam garantiraju uspjeh…


Koleginice nemojte zavaravati javost.Ovo sto ste napisali jesu opasne stvari-vjerujte mi.Da vam pojasnim-Agrokor jeste,zalio se-na to ima pravo,ali to ne odgadja njegovu obvezu javne ponude.Zato sta je rjesenje Hanfe konacno i izvrsno znadete!?On se sa Hanfom prepiskuje ima 4 godine za ovaj slucaj i izbjegava zakonsku obvezu!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

a daj mi reci koje si to iznenadjenje vidjela do sada [lol]

ja samo vidim vatanje za teske slamke utopljenika

Ako Toda želi Merkator mora dati ponudu pa Sovenci samo čekaju krivi potez.

…gosn Dunlop,nije to nikakva slamka spasa…Ustavni sud može donijeti Odluku da je Agrokor u pravu i da je potrebno zastati sa postupkom dok odluku po žalbi na Upravnom sudu isti ne donese…

…isti efekt mogao je postići i drugim pravnim sredstvima,ali ovo ima snažniji efekt…

…duboko sam uvjerena da će takvu odluku Ustavni sud i donijeti,a isto tako da bi i odluka Upravnog suda išla u korist Agrokora…

…kako vidite daleko je to od čiste situacije,o kojoj su vam govorili vaši PMS odvjetnici i koje ste ovdje reklamirali…

New Report

Close