BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde super da sad i to znamo, ponude nema, Agrokor je pokrenuo tužbe pa tko hoće na sud neka krene odmah danas pa da konačno završi ovo blebetanje u nedogled tko će tužiti, a tko neće tužiti i kakve su šanse i kakve nisu i bla bla bla
tužite odmah danas tko to STVARNO namjerava i završite više jer ste stvarno svima lagano dopi….i
hvala!

To u svezi ponude je bilo pročito,da je neće biti,nemojte samo reći da ste ju očekivali,ova trakavica sa tužbama se može odvući do 6-12 mjeseci…



ajde super da sad i to znamo, ponude nema, Agrokor je pokrenuo tužbe pa tko hoće na sud neka krene odmah danas pa da konačno završi ovo blebetanje u nedogled tko će tužiti, a tko neće tužiti i kakve su šanse i kakve nisu i bla bla bla
tužite odmah danas tko to STVARNO namjerava i završite više jer ste stvarno svima lagano dopi….i
hvala!

o čemu ti pričaš šta bi ti da raspravljamo o izborima ako ti se ne sviđa frkni
[/quote]

lovator ima pravo, tko hoće tužiti neka tuži i dosta više laprdanja svaki hebeni dan jedno te isto!!

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja



Daklem, Todorić nije gospodin koji će poštivati poslovne norme. Ovakvo vrdanje i izmotavanje je sramota za Hrvatsku. Bojim se daće nam EU znat kako će nam ga zavidat zbog Todorića.

tako je … reći mu kaj ga ide …. sad kad pričita kaj si napisal sigurno se bu posramil i spremislil dobro o daljnim korakima …. majstori
[/quote]
Možda se nebu on posramil ali ima ko bude dobro promislil kak to da gazda Ivek ni imal pavedno suđenje pa se siromak moral žaliti Ustavnom sudu.
Ovega mu, za prav za prav, ni trebalo, f sloveniji bi platil milijardicu jezerač za Merkatorja, f Crni gori i Serbiji je već kupil za milijardu jezerač a domeka je preveć po kunu i još dobi poticaja od vlasti…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ja cu ako padne na 80 kn dokupiti pa kud puklo da puklo


Ja cu ako padne na 80 kn dokupiti pa kud puklo da puklo

Samo bez žurbe,belje je krenulo od 67 na krilima preuzimanja. Od onda krobi se ljepo srozao pa bi Belje trebalo čekati na 65kn. Ali to čekanje i neće dugo tajati.Drugo je pitanje dali uopće ulaziti ako nema ponude jer eventualna kupnja Merkatora ne znači ništa,pa nisu se ni do sad proizvodi Belja bacali. Sve se ljepo proda,zarada ode bankama a malima figa pesja. [cry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Očekivani zaplet.
Tražio je poništenje rješenja – Hanfa reče ne.
Dragi moji mili gosti, pa evo ti onda ustavna tužba, reče on. Kte znamo kolike su..marža je veća..benefit jasan.
i 50-50 je za njega odličan bet.

Bihevioralne financije?? Opet sam pao na 1. poglavlju

A možda i Kukuriku da obol svojom socijalnom osjetljivošću. Stoga 55-45 u korist Belja. Moje osobno mišljenje.

Uglavnom, zlo mi je od svega toga, ali….ne mogu sam sebi pomoći, nego igram i dalje.

"alea iacta est"



Možda samo kupuje vrijeme….
Ova obveza je za njega kikiriki…

sve stručnjaki velki … a niko pojma nema
[/quote]

Nema on izbora nego provesti odluku a ovo je samo odgađanje neminovnog!
Obzirom da je odluka JAVNA ona je teret za preuzimanje mercatora.
Dakle – najprije eiješi doma a onda moš u Sloveniju!




Možda samo kupuje vrijeme….
Ova obveza je za njega kikiriki…

sve stručnjaki velki … a niko pojma nema
[/quote]

Nema on izbora nego provesti odluku a ovo je samo odgađanje neminovnog!
Obzirom da je odluka JAVNA ona je teret za preuzimanje mercatora.
Dakle – najprije eiješi doma a onda moš u Sloveniju!
[/quote]
Izbor ima u zatezanju vremena ,nemojte isključiti taj faktor,trakavica zvana obijava ponude se tek počinje razvijati…


Ja cu ako padne na 80 kn dokupiti pa kud puklo da puklo

ja prije 70 kn ne ulazim….ima puno boljih prilika na burzi, pogotovo što ti sadašnja kupnja belja više ne daje pravo na utuženje

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

http://www.seebiz.eu/agrokor-nije-podastro-ponudu-za-preuzimanje-dionica-belja-vec-je-tuzio-hanfu/ar-20017/
„Agrokor je toga dana podnio i Hanfi prijedlog za poništavanje takvog rješenja, sukladno odredbi članka 131. stavak 1. i 3. Zakona o općem upravnom postupku do donošenja odluke Upravnoga suda RH u upravnom postupku protiv rješenja Agencije, a podnio je i tužbu Upravnome sudu RH…“

Eto,to je to o čemu sam vam još jutros pričala,tražili su da se hanfino rješenje ne primjenjuje dok se ne donese odluka Upravnog suda…

…logično,jer bi u protivnom slučaju da Agrokor uspije u postupku pred Upravnim sudom nastupile štetne posljedice…

…nije da se hvalim,al eto imala sam pravo…

Prakticno i fakticno-od danas Agrokor krsi zakon suverene i samostalne drzave Hrvatske.Ovo je velika sramota za Agrokor i g.Todorica.Morate znati da ce ovo narusiti ugled Agrokora kod medjunarodnih institucija.Da vam kazem i da se pitate kako ce u revizorskom izvjestaju Agrokora izgledati podatak da se protiv poduzeca vodi nekoliko stotina sporova zbog nepostivanja zakona!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

…a jeste smiješni,a što bi si rušio ugled,pa ljudi samo koriste pravne mogućnosti koje im zakonodavac daje…

…ništa oni još ne krše,dok god imaju legalne pravne lijekove na raspolaganju…

…druga je stvar što su neki od vas nasjeli PMS odvjetnicima,sa ogromnim iskustvom koji vam garantiraju uspjeh…

New Report

Close