BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde super da sad i to znamo, ponude nema, Agrokor je pokrenuo tužbe pa tko hoće na sud neka krene odmah danas pa da konačno završi ovo blebetanje u nedogled tko će tužiti, a tko neće tužiti i kakve su šanse i kakve nisu i bla bla bla
tužite odmah danas tko to STVARNO namjerava i završite više jer ste stvarno svima lagano dopi….i
hvala!

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Po koliko mora da ide ponuda?2007. je cijena bila visoko.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Nije ni čudo da se burza raspada, nikad nitko nije ni dao ponudu kad je ušao u obvezu! Junk! [bye]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

ovo ce zakucati na 65-70 kn
[bye]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Meni se cini da se tu nesto dobro ipak valja iza brda….pad od cca 8% s nekih 8000kom….najveci nalog na prodaji kolko ja vidim 750 na 93, par od 400-500b kom u par kuna….WTF? Trtarosi prodaju, di su veliki?

We Will Not Assimilate

Daklem, Todorić nije gospodin koji će poštivati poslovne norme. Ovakvo vrdanje i izmotavanje je sramota za Hrvatsku. Bojim se daće nam EU znat kako će nam ga zavidat zbog Todorića.

Možda samo kupuje vrijeme….
Ova obveza je za njega kikiriki…


Meni se cini da se tu nesto dobro ipak valja iza brda….pad od cca 8% s nekih 8000kom….najveci nalog na prodaji kolko ja vidim 750 na 93, par od 400-500b kom u par kuna….WTF? Trtarosi prodaju, di su veliki?

After failed moves, comes fast moves.
Slika govori tisuću riječi, pa evo jedne.
Zakucali smo na važnu potporu, koju smo jednom nedavno već testirali.
Jučerašnji pokušaj proboja iznad SMA20 je jedan lijepi failed move, a ovo danas je fast move.
Sutra i do kraja tjedna?
Mislim kako su ovdje već izrečene prognoze što slijedi…



Ovu dionicu odsad treba gledati kao obveznicu s određenim postotkom prrinosa na 3 godine s uračunatim rizikom od bankrota Agrokora.

Ovo s jako dobro reko..

nis vidimo se ljudi stura u SKDDu u redu za podizanje potvrda o stanju dionica na danasnji dan :)..upravo sam se cuo odvjetnikom (svojim ne ovim "forumskim" ) i iduci tjedan podnosimo tuzbu…Toliko od mene , budem napisao ovdje sto se dogad u postupku ako ce koga zanimati

Toda, vidimo se na sudu 😀 !
[/quote]
sretno kolega i ja sam bio 99 % SIGURAN da će ponuda ići očito je država agrokor još uvijek izolirana od svih pravnih subjekata al dao bog pa neće još dugo i ja ću u privatnu tužbu sa svojim odvjetnikom lijepi pozdrav


ajde super da sad i to znamo, ponude nema, Agrokor je pokrenuo tužbe pa tko hoće na sud neka krene odmah danas pa da konačno završi ovo blebetanje u nedogled tko će tužiti, a tko neće tužiti i kakve su šanse i kakve nisu i bla bla bla
tužite odmah danas tko to STVARNO namjerava i završite više jer ste stvarno svima lagano dopi….i
hvala!

o čemu ti pričaš šta bi ti da raspravljamo o izborima ako ti se ne sviđa frkni


Možda samo kupuje vrijeme….
Ova obveza je za njega kikiriki…

sve stručnjaki velki … a niko pojma nema

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Daklem, Todorić nije gospodin koji će poštivati poslovne norme. Ovakvo vrdanje i izmotavanje je sramota za Hrvatsku. Bojim se daće nam EU znat kako će nam ga zavidat zbog Todorića.

tako je … reći mu kaj ga ide …. sad kad pričita kaj si napisal sigurno se bu posramil i spremislil dobro o daljnim korakima …. majstori

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close