BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo sta sam pisao o udjelu koji ima država i odazivanju na ponudu pogledajte kako je država reagirala u slučaju Belišće

...


… stoga tko je i ušao ovdje samo u nadi da če biti ponuda več je vjerojatno davno prodao.

pogrešno, većina je još unutra jer rok za javnu ponudu nije istekao pa čekaju jer ponuda možda ipak dođe….tek kad rok istekne, a ponuda ne dođe, može se očekivati jači izlazak ulagača iz belja

http://www.dnevnik.si/poslovni_dnevnik/1042488090

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


pogrešno, većina je još unutra jer rok za javnu ponudu nije istekao pa čekaju jer ponuda možda ipak dođe….tek kad rok istekne, a ponuda ne dođe, može se očekivati jači izlazak ulagača iz belja

Moguće da imaš pravo..ja da nisam spreman na tužbu bih vjerojatno izašao jer ne dajem veliku šansu ponudi no lako je moguće da bi pogrješio…Jos cca 2 tjedna pa čemo sve vidjeti 🙂

...

Nije mi jasno zašto je naglo zašutio ovaj forum na Belju. Niti u riječi niti u trgovanju dionicama Belje nismo reagirali na zadnje objave iz Slovenije vezano za preuzimanje Mercatora

jel sreo tko plavi-og u SKDD kako čita knjigu: proces (Kafka) ?

free flow information


Nije mi jasno zašto je naglo zašutio ovaj forum na Belju. Niti u riječi niti u trgovanju dionicama Belje nismo reagirali na zadnje objave iz Slovenije vezano za preuzimanje Mercatora

Slazem se u potpunosti, vrlo cudno, vec izrazih moje osobno misljenje, da je to super vijest i da u dogledno vrijeme bi trebalo rezultirati sa znacajnim porastom prodaje proizvoda Belje. Bit ce ljudi jos slave prolaz repke 😉



Nije mi jasno zašto je naglo zašutio ovaj forum na Belju. Niti u riječi niti u trgovanju dionicama Belje nismo reagirali na zadnje objave iz Slovenije vezano za preuzimanje Mercatora

Slazem se u potpunosti, vrlo cudno, vec izrazih moje osobno misljenje, da je to super vijest i da u dogledno vrijeme bi trebalo rezultirati sa znacajnim porastom prodaje proizvoda Belje. Bit ce ljudi jos slave prolaz repke 😉

[/quote]

Koje je to dogledno vrijeme za porast prodaje Belje proizvoda vezano uz Mercator, ako prema ugovoru, prvih nekoliko godina ne može prodavati svoje proizvode u Mercatoru?

AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. REPUBLIKA HRVATSKA 661.443 8,05 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. GAŠPAR ANTE 123.783 1,51 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 25.840 0,31 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
5. PARTNER BANKA D.D. 19.300 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. CENTAR BANKA D.D. 18.030 0,22 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 17.662 0,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 17.479 0,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 16.122 0,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. MIČIĆ PETAR 13.899 0,17 Osnovni račun ZADAR, HRVATSKA
Ukupno: 79,04

Evo SZIF-a na 8. mjestu, prodaje i dalje.

Postovani Itisl, mislim da mora postovati omjer ucesca slovenskih proizvoda, ali ne i da ne moze staviti svoje.


Postovani Itisl, mislim da mora postovati omjer ucesca slovenskih proizvoda, ali ne i da ne moze staviti svoje.

Toda se po zahteejvu Mercatora mora obvezati da nekoliko godina neće povećavati udio Agrokorovih proizvoda (Belje, LEDO…) na policama Mercatora, tako da je kupnja Mercatora zbog toga za Belje sad neutralna…jer ne sumnjam da će janezi to redovito kontrolirati i naplaćivati penale ako Toda prekrši ugovor

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje



Postovani Itisl, mislim da mora postovati omjer ucesca slovenskih proizvoda, ali ne i da ne moze staviti svoje.

Toda se po zahteejvu Mercatora mora obvezati da nekoliko godina neće povećavati udio Agrokorovih proizvoda (Belje, LEDO…) na policama Mercatora, tako da je kupnja Mercatora zbog toga za Belje sad neutralna…jer ne sumnjam da će janezi to redovito kontrolirati i naplaćivati penale ako Toda prekrši ugovor
[/quote]

To su novinarska naklapanja, kao prvo, kao drugo, ako je tome tako, vjerojatno se misli na prodavaocine u Sloveniji, kao treće, najbolje da će kupiti Mercator pa da još netko kaže da je to loše za Belje, Ledo Zvijezdu, što se sve na ovome forumu pročita, moguće da če netko napisati i to.

Sve u svemu, obzirom na stanje Mercatora na burzi u Sloveniji, Slovenci ne daju prevelike šanse za tu kupnju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close