BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…gosn himelaja,što će biti i kako će biti samo nebo zna…čak ni gosn plavi… [tongue]

…ovo sve što raspredamo je u sferi špekulacije i mogućnosti što bi kad bi…

…to samo vi mislite da se žalit na cijenu nema smisla ( oni mogu iznać određene razloge )

…ako ništa da otegnu sam proces …


…gosn himelaja,što će biti i kako će biti samo nebo zna…čak ni gosn plavi… [tongue]

…ovo sve što raspredamo je u sferi špekulacije i mogućnosti što bi kad bi…

…to samo vi mislite da se žalit na cijenu nema smisla ( oni mogu iznać određene razloge )

…ako ništa da otegnu sam proces …

To je sve moguće, ali u teoriji, međutim tada:

1. Otezanje postupka ne dovodi u pitanje tužbe prema Trgovačkom sudu
2. U međuvremenu idu kamate 12 %
3. Ruši se ugled Agrokora u RH
4. Imati će problema u Sloveniji zbog Mercatora, ne treba se zavaravati da slovenci neće iskoristiti Belje ako će moći, na bilo koji način.
5. Sve dok oteže, ako će ozetati, obveza po ca. 3XX kuna im se knjiži u bilanci ( veća nego što bi ustvari morali potrošiti u objavi javne ponude )

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Članak 25.
(1) Kada je zahtjev ponuditelja nepotpun ili nerazumljiv ili uz zahtjev nije dostavljena ponuda za preuzimanje
i sve isprave iz članka 22. stavka 3. ovoga Zakona, Agencija će od ponuditelja zatražiti da uredi zahtjev i
dostavi nedostajuću dokumentaciju te odrediti rok u kojem je dužan to učiniti.
(2) Ako ponuditelj, u ostavljenom roku, ne postupi po traženju Agencije iz stavka 1. ovoga članka, smatrat će
se da zahtjev nije niti podnesen, te će Agencija donijeti zaključak kojim se zahtjev ponuditelja odbacuje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

1.točno,ne dovodi u pitanje tužbe na Trgovačkom sudu,ali usporava donošenje 1. i 2 stupanjske presude,i to u nedogled ( postavljat će se prigovori koji će se morat rješavat na Visokom trgovačkom sudu )

2.kamate idu,ali hebeš kamate ako čekaš deset godina na rješenje i ako ti padne tužba na kraju u vodu…

3.ugled,ma daj molim te…eto ti si moj danas pokušao narušiti,pa ??? Po svim zakonima svake države ima pravo iskoristiti sva pravna sredstva i tu mu se ugled ne ruši.

4.Mekator,vidi t.3.

5.Ajde ne nasmijavaj me,u bilanci napišeš Odluku da po tvojim saznanjima nemaš obveze koje ti Hanfa napisala u Rješenju,pričvrstiš žalbe,tužbe,pa nek prigovara tko hoće…

Vedro Nebo,sve točno,al na kraju tog Rješenje opet Pouka o pravnom lijeku,da se možeš žaliti Upravnom sudu u roku od 30 dana…pa što ne bi kad možeš…

…eto ekipa,za danas dosta,lijep pozdrav,od b.akiceee [smiley]


1.točno,ne dovodi u pitanje tužbe na Trgovačkom sudu,ali usprava donošenje 1. i 2 stupanjske presude,i to u nedogled ( postavljat će se prigovori koji će se morat rješavat na Visokom trgovačkom sudu )

2.kamate idu,ali hebeš kamate ako čekaš deset godina na rješenje i ako ti padne tužba na kraju u vodu…

3.ugled,ma daj molim te…eto ti si moj danas pokušao narušiti,pa ??? Po svim zakonima svake države ima pravo iskoristiti sva pravna sredstva i tu mu se ugled ne ruši.

4.Mekator,vidi t.3.

5.Ajde ne nasmijavaj me,u bilanci napišeš Odluku da po tvojim saznanjima nemaš obveze koje ti Hanfa napisala u Rješenju,pričvrstiš žalbe,tužbe,pa nek prigovara tko hoće…

1. Netočno bako, pogledaj sudsku praksu, trgovački sud kao i VTS ne zanima upravni spor što ga vodi Agrokor. Po ne znam koji puta, rješenje Hanfe je konačno i izvršno.
2. Kakvih 10 godina??????
3. Argument ispod svake razine
4. vidi pod 3.
5. Opet nepoznavanje materije, da ste završili na fakultetu predmete računovodstvo i revizija, kao što ja jesam, ne bi pisali ovakve budalaštine.

Samo polako bako.. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kakvi pin-pong sa Hanfom? Nema toga jer nema nikakve pravne osnove. Nikakva odluka Upravnog suda se ne čeka. Trgovački sud će, ako ude potrebno ovo odraditi brzpotetno jer je sve jasno i sve je već ranije isprocesuirano i razjašnjeno.
Drugo, dobit spor i platiti troškove koje će pojest dobit, pa je li moguće da netko bara s dionicama i ne zna ni najosnovnije u pravu.
Jedno je sloboda govora na forumu, a drugo pričanje gluposti, potcijenjivanje, zagađivanje prostora i sl.

ovaj topic se pretvara u nešto za što definitivno nije namjenjen. Zašto netko ima potrebu nekoga ubjeđivati da tuži ili obrnuto, mislim da smo svi zreli i odrastli ljudi koji donose odluke i s istim se nose.
Gotovo sva trgovanja na burzi su špekulativna po principu više rizika veća zarada. Samo jedna kriva ili iskrena izjava političara i ovo sve ode k vragu. Belje je trenutno aktualno, rješenje Hafe je takvo kakvo je, tko je spreman reskirati možda zaradi, a tko ne … taj je u HT (ja sam bio i bilo mi dosadno)i ni brige ni pameti. Garncije na burzi nema što veći rizik veća zarada, manji rizik …… "burek".Osobno smatram da za zaradu od 200 – 300 tkn u 2-3 godine vrijedi na sud.

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

Ovo kočenje na 100 kn, dali je moguće da fondovi prodaju?


1.točno,ne dovodi u pitanje tužbe na Trgovačkom sudu,ali usporava donošenje 1. i 2 stupanjske presude,i to u nedogled ( postavljat će se prigovori koji će se morat rješavat na Visokom trgovačkom sudu )

Bako nisi nikako logicna. Kolko god se trudis bit pravedna i pokusavas se predstavit kao neutralna strana koja samo sagledava sve moguce kuteve argumenti su ti dosta supljikavi i rekao bih tendenciozni (a ja bi volio da je ovdje bas netko za kakvim se ti nastojis predstavit..znaci da iznosi kontraargumente da se ljudi ne zalete u tuzbe a neznaju za neke opcije koje bi ih mogle docekati i lako ih pokopati).

tako i ovaj citirani isto tako. on je vec prosao TS i VTS i kolko vidis nije bilo puno zavlacenja a pogotovo ne u nedogled.
I neznam sta bi sad trebalo biti drukcije kad je sta se tice trgovackog suda vec sve rjeseno i paraleni upravni spor nema nikakve veze s ovom tuzbom i moze doci i do presude i do ovrhe i do isplate a da upravni spor nije jos ni poceo a kamoli zavrsio.
Svi odvjetnici koji se time bave aktivno i sutkinja koju ja kontaktiram kazu da ovo ne moze ni pajo patak izgubit (naravno karikirano..rizik uvjek postoji)..

A svi ovi argumenti tipa velik je i moze otezat do beskonacnosti i ping pong do povracanja itd. su sve manje moguci i vise natruha nekog balkanizma kojeg ce biti sve manje.
pa po tom bi za svaki prometni prekrsaj mogao tako do besvjesti se zalit i ispricavat i nedolazit na sud itd..imao sam takvih prijatelja i tako nesto je i prolazilo al prosla su ta vremena.sve je manje toga.

I ode 100M EUR, ali ne malim dioničarima Belja….
http://www.seebiz.eu/agrokor-u-wellness-centar-u-daruvaru-ulaze-100-milijuna-eura/ar-17674/

Ali možda ima još u toj vreći…

http://hr.seebiz.eu/turizam/agrokor-u-wellness-centar-u-daruvaru-ulaze-100-milijuna-eura/ar-17674/

Ima se znači…..Belje je prava sitnica,to će Toda kupiti od malih i delistirati……

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close