BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Slavonac Vam je prodavao u utorak…

Koriste euforiju alih koji misle tužbom dobiti pare od Agrokora pa se fino kipaju van. Zanimljivo kako oni ne misle da je tužba protiv Agrokora siguran biznis za zaraditi +300%, kao što to misle mali ulagači, nego im je 100 kn dobra cijena za prodati [rolleyes]
[/quote]

Zbog prirode nekih odnosa, oni si ne mogu dopustiti da idu u tužu.

lp
[/quote]
Šta Todorić gubi ako ne želi dati ponudu.
Tko je taj tko će steći upravljačka prava ako ih on izgubi.
Neke stvari mi tu nisu baš jasne moram priznati.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Da probam napisati post u 11:11 11.11.20111 🙂

nije sve tako crno


Šta Todorić gubi ako ne želi dati ponudu.
Tko je taj tko će steći upravljačka prava ako ih on izgubi.
Neke stvari mi tu nisu baš jasne moram priznati.

Nisu toliki problem upravljačka prava jer to sigurno može dogovoriti sa državom, već su puno veći problem tužbe dioničara ukoliko mu tužba na upravnom sudu bude odbačena.




Slavonac Vam je prodavao u utorak…

Koriste euforiju alih koji misle tužbom dobiti pare od Agrokora pa se fino kipaju van. Zanimljivo kako oni ne misle da je tužba protiv Agrokora siguran biznis za zaraditi +300%, kao što to misle mali ulagači, nego im je 100 kn dobra cijena za prodati [rolleyes]
[/quote]

Pogotovo stoga jer ni nakon niza dobivenih sporova opet nije bilo javne ponude?!

[/quote]

Ovo je netočno, ovdje čak ima forumaša koji su se sudili, dobili sud, i dobili novce, nebitno da li je javna ponuda ili su novci plačeni pravomočnom presudom.Ako želi tko neka se javi, radi se o slučajevima unazad dosta godina.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Šta Todorić gubi ako ne želi dati ponudu.
Tko je taj tko će steći upravljačka prava ako ih on izgubi.
Neke stvari mi tu nisu baš jasne moram priznati.

Nisu toliki problem upravljačka prava jer to sigurno može dogovoriti sa državom, već su puno veći problem tužbe dioničara ukoliko mu tužba na upravnom sudu bude odbačena.

[/quote]

Tužba na Upravnom sudu ne odgađa tužbe dioničara, odnosno ne mora se čekati presuda Upravnog suda, da bi se utužilo Agrokor. U praksi, Upravni sud je do sada uvijek bio dugotrajniji od Trgovačkog.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Gosn Plavi,vas treba poslati na odmor…



Šta Todorić gubi ako ne želi dati ponudu.
Tko je taj tko će steći upravljačka prava ako ih on izgubi.
Neke stvari mi tu nisu baš jasne moram priznati.

Nisu toliki problem upravljačka prava jer to sigurno može dogovoriti sa državom, već su puno veći problem tužbe dioničara ukoliko mu tužba na upravnom sudu bude odbačena.

[/quote]

Pardon, ali mislim da su upravljacka prava veci problem (zajedno sa EU monitoringom i Merkator SLO javnosti), jer ce tuzbe dionicara na kraju ce rezultirati manjom ukupnom sumom novaca nego da Toda objavi javnu ponudu, zato jer veliki broj dionica je kod radnika Belja koji nece tuziti Agrokor dok u slucaju javne ponude najvjerovatnije bi ih prodali.

ne gubi Ivća nikakva upravljačka prava, u roku je pokrenuo upravni spor i hanfino rješenje, je po tome pitanju, na stendbaj do daljnjega.
to rješenje je jedino važno za dioničare koji misle, tužbom na trgovački sud, privatno tražiti sklapanje kupoprodajnog ugovora , u stvari to je jedan jedini dokument na koji se manjinski dioničari mogu pozvati i ako ga Iva ospori, onda pazite da vam ne stisnu ovrhu na deponirane dionice jer će tada trebati platiti sudske troškove, troškove svoga odvjetnika, takse i troškove agrokorovih odvjetnika…zahebane su to igre u kojima u pravilu zarađiju samo odvjetnici i veliki igrači a mali i ako dobiju onda je to kikiriki kada plate troškove.

najbolje je pričekati da se vidi kako će plavi i ekipa proći sa tužbama pa onda odigrati na zihericu [cool]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

…moje je mišljenje da će Agrokor dati ponudu,ali ne onakvu kakvu mi očekujemo,pa će nakon ping ponga sa Hanfom,obveza još jednom završiti na Upravnom sudu,što će dodatno zakomplicirati postupak pred Trgovačkim sudom…( a upravljačka prava ostaju)

…jer ponuda postoji,ali sa iznosom koji je manji od očekivanog…

…tako da ćete vi čekat malo više i na Trgovačkom sudu presudicu…

…ove na Upravnom da i ne govorim…

…naravno,o takvim situacijama PMS odvjetnici vam ne govore…




Šta Todorić gubi ako ne želi dati ponudu.
Tko je taj tko će steći upravljačka prava ako ih on izgubi.
Neke stvari mi tu nisu baš jasne moram priznati.

Nisu toliki problem upravljačka prava jer to sigurno može dogovoriti sa državom, već su puno veći problem tužbe dioničara ukoliko mu tužba na upravnom sudu bude odbačena.

[/quote]

Pardon, ali mislim da su upravljacka prava veci problem (zajedno sa EU monitoringom i Merkator SLO javnosti), jer ce tuzbe dionicara na kraju ce rezultirati manjom ukupnom sumom novaca nego da Toda objavi javnu ponudu, zato jer veliki broj dionica je kod radnika Belja koji nece tuziti Agrokor dok u slucaju javne ponude najvjerovatnije bi ih prodali.

[/quote]

Radnici nemaju puno dionica,pogledajte u knjizi dioničara.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Gosn plavi, kako do nje, o kojem broju pricamo (cirka)?


…moje je mišljenje da će Agrokor dati ponudu,ali ne onakvu kakvu mi očekujemo,pa će nakon ping ponga sa Hanfom,obveza još jednom završiti na Upravnom sudu,što će dodatno zakomplicirati postupak pred Trgovačkim sudom…( a upravljačka prava ostaju)

…jer ponuda postoji,ali sa iznosom koji je manji od očekivanog…

…tako da ćete vi čekat malo više i na Trgovačkom sudu presudicu…

…ove na Upravnom da i ne govorim…

…naravno,o takvim situacijama PMS odvjetnici vam ne govore…

Meni 150 dosta .

New Report

Close