BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@kanabis

kanabis, 10.11.2011. u 13:53
Mali dioničari nemaju veze sa upravnim postupkom kojeg je pokrenio Agrokor. Mi tužimo po drugoj osnovi.

…ma nemoj,kako nemaju veze…pa ako Agrokor uspije u upravnom sporu,Hanfino rješenje pada u vodu,a isto tako i vaša tužbica o otkupu dionica…
[/quote]

bako nemoj se izmotavat. Mladi kolega misli da mi ulažemo tužbu upravnom sudu. Vidim da je gledao i rokove na upravnom sudu. Naša distanca je trgovački sud

…ništa mladi kolega pogrešno nije mislio…mislio je on na pravi sud…

…jedino je vama pomutio pamet taj PMS odvjetnik… [lol] [lol] [lol]

…a i kolega nije puno mlađi od tebe… [wink]


Kolega to je vaše pravo. Samo ja vidim da ste novi i da baš ne pratite situaciju. Mali dioničari nemaju veze sa upravnim postupkom kojeg je pokrenio Agrokor. Mi tužimo po drugoj osnovi.
lp

kako se uzme, ako padne rješenje HANFE na upravnom sudu, a vaše tužbe do tada ne budu rješene, sve se po vas mijenja za 180 stupnjeva




@kanabis

Anonimno, 10.11.2011. u 13:58
Mali dioničari nemaju veze sa upravnim postupkom kojeg je pokrenio Agrokor. Mi tužimo po drugoj osnovi.

…ma nemoj,kako nemaju veze…pa ako Agrokor uspije u upravnom sporu,Hanfino rješenje pada u vodu,a isto tako i vaša tužbica o otkupu dionica…
[/quote]

bako nemoj se izmotavat. Mladi kolega misli da mi ulažemo tužbu upravnom sudu. Vidim da je gledao i rokove na upravnom sudu. Naša distanca je trgovački sud
[/quote]

bakica je dobro shvatila što sam mislio, vi niste

Bako vjeruješ li ti uopće u nešto? Vidim da si pesimistična na svim dionicama. Puno se opterečuješ politikom za jednu umirovljenicu. Pogledaj realno na hanfina rješenja i koliko puta do sada su uspiješno osporena.

Dosadasnji upravni sporovi protiv rjesenja Hanfe:
Vaš link

zavrsavaju sa … "tužba obveznika objave ponude za preuzimanje je odbijena".

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

…ajde kanabis ne da mi se tupit stalno jedno te isto…

…ako ćeš tužit,tuži,ali nemoj onda nama prosipati pamet,tamo gdje ti je znanje plitko…

…realno je da može biti i ovako i onako…a realno je da je sve jako neizvjesno…ako se tebi ide u neizvjesnost idi,tko ti brani…

…a da i ne trebate mi slati broj tog PMS odvjetnika [lol] [lol] [lol]


Dosadasnji upravni sporovi protiv rjesenja Hanfe:
Vaš link

zavrsavaju sa … "tužba obveznika objave ponude za preuzimanje je odbijena".

Koje su sankcije snosili i koliko je, od tih kojima je tužba protiv rješenja hanfe odbijena, nakon odbijenice pokrenulo postupak preuzimanja?

je, predana je zbilja tuzba agrokora 3.11.2011…
zvao sam sad upravni. Mislio sam jos neke stvari pitat al ipak je gospodja iz hanfe prava gospodja a u upravnom je onako onaj pravi drzavni kadar [undecid]

uglavom, mislio sam pitat na sta se agrokor poziva u tuzbi pa me zenska sprasila onako malo jacim tonom da je to tek stiglo i da kaj hocu i ko sam ja uopce. reko ja sam dionicar belja i zainteresirana strana a ona kaze da to nije nikakav tajna i da cemo svi bit obavijesteni kad nesto bla bla bla..uglavnom nis korisno i mislim da me nije bas ni skuzila nit zna o cem je predmet.
imam dojam da se mozda malo drukcijim pristupom moze i puno vise izvuci od njih. ja ocito nisam pogodio pravi kljuc za tu bravu.a pitanje dal i postoji za takve drazesne zenskice [rolleyes]

…dragi moj Dunlop,vidite da ba..icaa uvijek govori istinu… [rolleyes]

…normalno da te sprašila kad si ju pitao na koje okolnosti su se žalili tj.napisali tužbu…

…nisi ti stranka u postupku…

…ali ne treba ti puno mašte…na iste okolnsti koje su podastirali i Hanfi a ona ih nije prihvatila…

…to što ih Hanfa nije prihvatila,ne znači da ih neće i Upravni sud…


kako se uzme, ako padne rješenje HANFE na upravnom sudu, a vaše tužbe do tada ne budu rješene, sve se po vas mijenja za 180 stupnjeva

AKO padne, a do sad bas nisu padala..
A drugo, meni jedna jako dobra sutkinja savjetuje tuzbu odmah. znaci bez cekanja.
tako da evo mozemo slusati i forumska naklapanja (ukljucujuci i mene) bez previse pokrica ili slusati struku. na svakome je da odluci.

osobno sam danas zatrazio i izlist od skdd-a za kamate. ja u tuzbu krecem cim skupim sve papirice.


…normalno da te sprašila kad si ju pitao na koje okolnosti su se žalili tj.napisali tužbu…

ma prvo se javila jedna ugodnija gospodja a onda je skocila neka druga prek slusalice kad je cula o cem se prica pa je onda ona uzela slusalicu i niti nezna o cemu se tocno pricalo vec pocela skakat.
ma dobro, nije bilo tak strasno al idu na onu stvar ti nasi aparaciki koje kad nazoves se prave u svjetskoj guzvi i nemaju kao vremena za nis a ono posla za nis..al bi ih ja malo u realni sektor stavio.


…to što ih Hanfa nije prihvatila,ne znači da ih neće i Upravni sud…

ispravi me ako grijesim a vrlo je moguce, ali sta nije ta sintagma zajednicko djelovanje sa drzavom palo i na trgovackom i na vts-u? a ne na hanfi.
ako je tako onda bas ne postoji neka velika mogucnost da ce na upravnom proci??

…joj,joj,dušice draga Dunlop…ajd pripazi da ta sutkinja isto nije u PMS-u…

…možda ti to sve nisi dobro shvatio…

…popi ipak ti s njom jednu kavu… [rolleyes]

…nekoliko je okolnosti uz možda još uz one koje nama sada nisu na pameti istaknute u argumentima Agrokora…( vezano za tvoj zadnji post )

New Report

Close