BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam več odvjetnika dogovorenog ali daj mi posalji na PM podatke o ovome jer je postotak povoljiji no volio bih ga provjeriti o kome se radi prije ikakvog sklapanja posla.

...

Netko je vidio da nema šale i da je dosta ljudi očito spremno na tužbu pa misli da če nešto promjeniti davajuči ocjenu 1 🙂 🙂 🙂 …Od svake pravne osobe, pa i onih ne pravno obrazovanih ali pamenih i upučenih ljudi čuo sam samo ZA argumente za tužbu niti jedan protiv (jedini argument protiv sam čuo ovdje i to onaj glupi "Toda je jak , on če složit sudstvo kako njemu paše" tako da….Čekamo 7.12 a onda ako če trebati idemo u akciju

...

molio bih i ja na PM podatke o odvjetniku da se pridružim tužbi

I ja bi molio podatke o odvjetniku na PM. Predlažem neku kavu za nas koji smo u ZG i koji planiramo tužiti …

Gospodine Plavi,zapanjena sam vašim agitiranjem korisnika foruma da ih zastupa „vaš“ odvjetnički tim…

1.samom činjenicom da neimenovano odvjetničko društvo posjeduje značajniji dio dionica i još će ih stjecati s dodatnim punomoćima imaoca dionica postojat će ogromna mogućnost manipulacije,posebice u fazi nagodbe…( npr.da tajno za sebe izbore bolju cijenu )

2.pa kakvi su to stručnjaci kad ne znaju niti izračunati cijenu dionice,već to mora fin.vještak…

3.nadalje,ništa se ne ograđujete ako Agrokor uspije u sporu,tvrdnja da će sve ići reletivno brzo i da će se Agrokor naplatiti od države u slučaju uspjeha u sporu,je ZA MALU DJECU.

4.što je u tom slučaju sa troškovima suprotne strane,( gubitak,vaše takse,takse suprotne strane,troškovi odvjetnika suprotne strane…)kao i u slučaju odustanka…

5.ukoliko se i dođe do drugostupanjske presude,država vam garant neće krenut u ovrhu dok god ne dobije presude Upravnog i eventualno Ustavnog suda…

6.uostalom,zato i spominjete nagodbu… ( vidi t.1. ) zašto,ako je sve tako lako i jednostavno…(što je sa taksama u slučaju nagodbe ??? )

7.savjetujem svim onima koji imaju namjeru utuživati da se raspitaju kod odvjetnika koji su specijalisti za privredno i burzovno pravo,ako takve ne znate naći,onda niste niti zreli ići u spor…

8.sve u svemu ova stvar je za Odvjetničku komoru i Hanfu…

Koliko shvaćam gornji komentar, postoji zakon koji kaže " protuzakonito je postupati po zakonitim odlukama HANFE, te u tom zakonskom traženju tražiti potporu zakonitog zastupnika".
No , nastranu nastranosti, zašto se ne jave magovi ovog foruma koji će tvrditi da se uz malo truda , znanja i vještine za godnu ipo dana da okrent više od 300%, ovdje, na Burzi. dapače, da su oni okrenli tolko samo u zadnjih mjesec dana, i to navalavim Belja, u međuvremenu uskakujući i u valove ADPL -a ?
To bi bio još jedan dokaz uzaludnosi parničenja.
Ja nisam takav mag pa takve činjenice neću iznositi.

Bako! Zašto imaš tako dubok glas?



8
.sve u svemu ova stvar je za Odvjetničku komoru i Hanfu…[/b]


A što jest jest!! BAKICAAA
[thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

I ja bi molio podatke o odvjetniku na PM. Hvala

"alea iacta est"

molio bih i ja na PM podatke o odvjetniku da se pridružim tužbi

I ja bih molio podatke o odvjetniku na PM. Zahvaljujem.

Cudno da je nisu zabili jos nize, samo cekam da se sad pojavi neki veliki nalog x000 na prodaji, uvijek ista prica.

New Report

Close