BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo 100-tka za trud. Kolega pa 100% su se žalili, to nije uopće upitno. Pa ne bi Agrokor mijenjao odvjetnika koji je izgubio 2 parnice do sada, da ne misli tužit.

ma znam da jesu ..vjerujem ja b-akici…
samo sam jos mislio pitat na sta se agrokor poziva u zalbi ali kad nisu ovlasteni dati ni info dali su predali zalbu sve pada u vodu.


ovi koji prodaju su mi jasni – ne vjeruju u javnu ponudu niti uspjeh tužbe ili im se jednostavno ne da natezati godinama na sudu i izlaze van
ali ne kužim ove koji se lipare dok kupuju?! pa ako vjerujete u javnu ponudu/uspjeh tužbe, kakva vam je razlika da li kupujete po 96 ili po 100 kn ako vam je cilj 300 kn?? ili ni vi ne vjerujete to nego samo lovite bureke??

slažem se, sasvim logično razmišljanje

Cijena koju Agrokor mora objavit je između 290-330 kuna – to će odrediti sudski vještak.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@Plavi
Ovo je kolega sasvim fer ponuda i iako mi je sestra odvjetnica,mislim da bi najpametnije bilo da smo svi na "đuture",pa Vas molim da mi pošaljete potrebne kontakt podatke na pwt.
Pozdrav

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Cijena koju Agrokor mora objavit je između 290-330 kuna – to će odrediti sudski vještak.

moze i meni na pm podatke o odvjetniku.
mislim da bi bilo dobro da se svi koji mislimo u tuzbu nadjemo negdje u zg na kavi (nisam ni ja iz zg al nisam tako daleko..50km.. tako da mislim da je to najbolje posto je sigurno vecina iz zg) barem u svrhu da uzmemo zajedno izlist od zse koji onda mozemo kopirati a original negdje pohraniti :)..
naravno da i jos raspravimo druge stvari.

gdje je sad nestala cijena od 338kn?

Poštovani,

Ne javljam se često jer nemam što pametno za reći 🙂
Isto tako zahvaljujem se g. plavom i zamolio bih da na pm pošalje kontakt.
G. Dunlop slažem se sa vama da bi bilo bobro da zajenički prikupimo potrebne dokumente ukoliko tu uslugu ne dobijemo od odvjetnika.

Pozdrav,


G. Dunlop slažem se sa vama da bi bilo bobro da zajenički prikupimo potrebne dokumente ukoliko tu uslugu ne dobijemo od odvjetnika.

zapravo dobro ti i kazes. pa valjda bi i odvjetnik treba imati jednu takvu potvrdu s obzirom da ce biti sirok slucaj dosta unosan.

ajmo, akcija …. ako niš drugo da se pripremimo za "ne daj bože"

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

@plavi

neznam kako je max 330 kn, al ponder 1Q 2008 je 332 kn i to je najmanja moguća cijena po zakonu. Ako ne vjerujete na stranicama zse (pod "povijesni podaci") preuzmite excel od 1.1.2008.-31.3.2008., zbrojite sve promete, zbrojite sve količine dionica i onda to podijelite. Ako se ide po danima najboljih 90 onda je 340 i kusur.

BTW naravno pošalji mi podatke na PM. Zloćesti će reći da ćeš dobiti proviziju od odvjetnika, al mene to ne smeta. 3% je čisto prihvatljiva provizija. Bitno je da se ide pojedinačno u grupi [thumbsup]. Tako nema rizika od zaheba drugih.

I zadnje ali ne manje bitno…
Također mislim da bi bilo najbolje naći se najkasnije u nedjelju 11.12.2011. ili dan ranije kako bi definitivno znali da li je Agrokor predao ponudu. Opet 7.12. moramo zvat HANFAu jer Agrokor do tad ima vremena predat zahtjev HANFAi, a ne nama. On može predat zahtjev 6.12. a HANFA ima 28 dana da odobri. Tako da 7.12. neće ništa bit objavljeno na ZSE po tom pitanju.


ajmo, akcija …. ako niš drugo da se pripremimo za "ne daj bože"

ma samo vi tužite, sve 5…ali dajte si za to otvorite neke vaše stranice i ne spamajte topic belja s time….dosta je što su na LRH već uništili topic s istim ovakvim stvarima, ne morate sad i ovaj koji je bio među boljima na forumu

Ajde može i meni na PM podaci o odvjetniku. Pridružujem se tužbi.

New Report

Close