BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ukoliko Toda ne da ponudu, dali je moguće da netko da neobaveznu ponudu u iznosu od 200kn? Kakva bi prava i obveze proizašle iz toga?

Upravo mi je to danas palo na pamet. Samo sto sam pomislio na 150 kn. [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@Bakicaaa

Jel vi ovdje pisete iz cistog altruizma? Ili lagano kupujete na bidu i svaki dan poslje 16:00 brojite koliko je upalo u mrezu. Objasnite nama svoju ulogu.

Nije bolest sve što boli

…ha,ha,ha…zabavljam se…a i vidim da vi uživate,jer vam je izgleda dosadno kad me nema… [lol] [lol]

…ha što ćeš,svaki Cigo,svoje veselje… [proud] da budem iskrena,morala bi skratiti poziciju u toj zabavi…

…ali omamilo me… [lol] [lol]


To što "samo on u Slavoniji nešto značajnije radi" također možemo zahvaliti samo njemu jer je uništio slavonskog i opčenito hrvatskog seljaka

to je onak dosta populisticki govor. u onoj situaciji gdje je belje bilo gdje je bilo a bilo je na dnu. i taj hrvatski seljak je bio u istoj situaciji gdje je i danas mozda i u goroj pitanje je sta je dobro napraviti.
tog istog seljaka bi pomela i eu konkurencija jel taj nas seljak je vjerovatno jos uvjek totalno neproduktivan. ore drvenim plugom, nepozna tehnlogiju i nije bas spreman na ucenje i promjenu. naravno prosjek. ne svi. a tako se nemoze naprijed.
ne branim ja todu. al hocu reci ima tu puno kuteva gledanja i stvar nije tako jednostavno a naravno ima jako puno stvari koje i neznamo..
ono sta mozemo vidjeti i sta je cinjenica je da ta poduzeca cvjetaju za razliku od mnogih drugih koje su preuzeli drugi tajkuni. i to je za mene najbitnije. to je rezultat. daj boze kad bi svi imali vidljive rezultate. a svakog se uvjek moze iskritizirati. pocevsi od bilo koga od nas do predsjednika drzave. svakog.

mislim da je bezpotrebno raspravljati što je tko učinio za koju firmu, dionice su na burzi, ja sam ih kupio i pri tome nisam prekršio niti jedno slovo zakona, Agrokor mora dati ponudu, ako ne, zakon meni kao i svim vlasnicima dionica daje mogućnost kako se naplatiti, sad dali će netko pri tome biti oštećen o tome ne moram razmišljati ja, pa nije burza centar za socijalni rad, jednako tako nitko ne razmišlja šta ću ja ako sam donio krivu odluku

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

proslo je 14…vrijeme je za gospodju i kavicu 🙂

Ide utrka tko će prije prodati, neznam koji je razlog rasprodaji?

bez obzira na sve ova dionica je iz sastava agrokora i ako agrokor preuzme mercator sto je vrlo izgledno dionice agrokora ce rast teko da se ne sekiram za ovu dionicu


bez obzira na sve ova dionica je iz sastava agrokora i ako agrokor preuzme mercator sto je vrlo izgledno dionice agrokora ce rast teko da se ne sekiram za ovu dionicu

aha… a cijenu/trošak preuzimanja će platit tko?

ovi koji prodaju su mi jasni – ne vjeruju u javnu ponudu niti uspjeh tužbe ili im se jednostavno ne da natezati godinama na sudu i izlaze van
ali ne kužim ove koji se lipare dok kupuju?! pa ako vjerujete u javnu ponudu/uspjeh tužbe, kakva vam je razlika da li kupujete po 96 ili po 100 kn ako vam je cilj 300 kn?? ili ni vi ne vjerujete to nego samo lovite bureke??

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

Treba napraviti računicu sa marginima. No teško da će se belje srušiti do 82-3kn kada je po mom granica većine margina


proslo je 14…vrijeme je za gospodju i kavicu 🙂

corak. nisu ovlasteni davat takav info.

New Report

Close