BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… Ali zašto bi on bio iznimka od pravila? (nepoštivanje odluka hanfe)
Ja bih se više orijentirao na ono što i "plavi" predlaže….a to je tužba dioničara.

izgleda da nema druge, tko želi pare, morat će tužiti…vidjet ćemo koliko će ljudi na kraju stvarno tužiti Agrokor, sumnjam da će biti neki veći broj

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Ponudu može dati u slijedećih 30 dana…da li će dati ili ne, ne znamo…

Malo povijesti… bivši nedavni primjer…
12) Način i učinci pohrane, prava i obveze dioničara
http://www.zse.hr/default.aspx?id=34341



@upitnik9

ZTD je vrlo jasan. Bob1391 je u pravu. Ako ide ponuda, ide za sve imatelje na dan ponude.
Da je htio dati ponudu, već bi je dao, ne bi se blamirao. Vjerovatno je većina igrala na kartu Todorićevog obraza ili ugleda. Ali zašto bi on bio iznimka od pravila? (nepoštivanje odluka hanfe)
Ja bih se više orijentirao na ono što i "plavi" predlaže….a to je tužba dioničara.

Tužba ide sigurno.
Moj odvjetnički tim ima iskustva sa ovakvim stvarima, čak i međunarodna priznanja.
Po riječima mojeg odvjetnika ishod je izvjestan, ali naravno, sve je moguće.
Ovo što neki spominju 3 godine, navodno i nije baš tako, na trgovačkom to sve ide dosta brže, ali tužba Agrokora na Upravnom će čekati malo dulje.. što nama i odgovara naravno.

Ne zaboravite da imate pravo na kamate koje nisu male od trenutka podnošenja tužbe, tako da je moguča nagodba u cijelom postupku…

Čim dogovorim oko cijene sve ponudit ću svima pristup skupnoj tužbi pa ako nekome odgovara…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…e,da mi je vidjet tu tužbu od gosn Plavog… [lol] [lol]


Nevezano dirketno za belje ali

http://www.poslovni.hr/vijesti/i-partner-banka-gasi-brokere-190132.aspx

E sada pošto je jedno 15 000dionica kupljeno preko Partner Banke na margin i to je vidljivo u TOP 10, sto ce bit s tim marginima i tim dionicama?

Vjerojatno ce neki drugi brokeraj/banka to preuzeti.

Nego, ovo me nasmijalo do suza.

"Iako je najavio tužbu protiv regulatora zbog zabrane rada, do danas nije poznato je li Galinac tužio Hanfu. U međuvremenu je Galinec, odnosno njegova tvrtka Negotiator TO ONE brokere preimenovala u Cipela broj 42."

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."




@upitnik9

ZTD je vrlo jasan. Bob1391 je u pravu. Ako ide ponuda, ide za sve imatelje na dan ponude.
Da je htio dati ponudu, već bi je dao, ne bi se blamirao. Vjerovatno je većina igrala na kartu Todorićevog obraza ili ugleda. Ali zašto bi on bio iznimka od pravila? (nepoštivanje odluka hanfe)
Ja bih se više orijentirao na ono što i "plavi" predlaže….a to je tužba dioničara.

Tužba ide sigurno.
Moj odvjetnički tim ima iskustva sa ovakvim stvarima, čak i međunarodna priznanja.
Po riječima mojeg odvjetnika ishod je izvjestan, ali naravno, sve je moguće.
Ovo što neki spominju 3 godine, navodno i nije baš tako, na trgovačkom to sve ide dosta brže, ali tužba Agrokora na Upravnom će čekati malo dulje.. što nama i odgovara naravno.

Ne zaboravite da imate pravo na kamate koje nisu male od trenutka podnošenja tužbe, tako da je moguča nagodba u cijelom postupku…

Čim dogovorim oko cijene sve ponudit ću svima pristup skupnoj tužbi pa ako nekome odgovara…

lp
[/quote]
Po meni, to je najbolje rješenje. I ja sam bio u skupnoj tužbi protiv talijana (banco popolare) Prvostupanjski smo sa lakoćom dobili…….poslije smo se nagodili, da ne čekamo VTS.
Nije Agrokor nedodirljiv, samo treba "zube" pokazati.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

…a joj koliko je tih koji "zube pokazuju" na riječima,a kad bude stani,pani…onda niš…

…naravno,samo vi tužite,samo stvari nisu tako jasne da bi bili sigurni u uspjeh…

…o dugom i neizvjesnom i skupom čekanju neću ni govoriti…

…al tko voli,nek izvoli…bilo bi lijepo da moju skepsu netko i opovrgne…

Po riječima mojeg odvjetnika ishod je izvjestan, ali naravno, sve je moguće.
Ovo što neki spominju 3 godine, navodno i nije baš tako, na trgovačkom to sve ide dosta brže

isti info i ja imam sa sudske instance. i sta se tice konacnog ishoda i sta se tice duzine. nisu bas tako skepticni da ce to tako dugo trajati.
s tim da moja tuzba ide prije isteko roka za ponudu jer moj iznos kamata nije tako mali


Ne zaboravite da imate pravo na kamate koje nisu male od trenutka podnošenja tužbe, tako da je moguča nagodba u cijelom postupku…

a za ove kamate mi je receno sa istog izvora (a i od hanfe kad sam zvao) da pravo na kamate imam od stupanja obveze za ponudu, znaci od 2007 a posto sam ja barem 2g neprekidno imao ne tako beznacajan broj dionica a zadnju godinu i skoro ovaj puni iznos to nije tako zanemariva brojka.

@Dunlop
dunlup, dunlop… aj, jaj, jaj… malo ti je možebitnih cca 200 i kusur kuna… još biš i kamate zaračunao… zar nije skromnost jedna od dobitnih vrlina…?


Po riječima mojeg odvjetnika ishod je izvjestan, ali naravno, sve je moguće.
Ovo što neki spominju 3 godine, navodno i nije baš tako, na trgovačkom to sve ide dosta brže

isti info i ja imam sa sudske instance. i sta se tice konacnog ishoda i sta se tice duzine. nisu bas tako skepticni da ce to tako dugo trajati.
s tim da moja tuzba ide prije isteko roka za ponudu jer moj iznos kamata nije tako mali


Ne zaboravite da imate pravo na kamate koje nisu male od trenutka podnošenja tužbe, tako da je moguča nagodba u cijelom postupku…

a za ove kamate mi je receno sa istog izvora (a i od hanfe kad sam zvao) da pravo na kamate imam od stupanja obveze za ponudu, znaci od 2007 a posto sam ja barem 2g neprekidno imao ne tako beznacajan broj dionica a zadnju godinu i skoro ovaj puni iznos to nije tako zanemariva brojka.

[/quote]
Dunlop, ja neću tako. Naprije će ići ponuda Agrokoru(bez suda). Ako odbije moju ponudu onda ide tužba.

@ZZtop
Zaracunat cu svaku lipu na koju imam zakonsko pravo. Ni vise ni manje.
Ovo nije socijala i nit je meni nekad neko nesto oprostio niti bi ga trazio niti cu ja nekome.

New Report

Close