BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Isto tako treba pričekati službenu potvrdu da li je tužba Upravnom sudu podnešena ili ne.
Realno doista nitko drugi ne može stvarno preuzeti upravljanje.

mogu se mali skupit i preuzet. kolko je to realno neznam. ali da sam vlasnik firme i da mi postoji takva mogucnost da mi neko drugi najednom moze postati glavni ja nebi mirno spavao.

Nije li se Agrokor obavezao u ponudi za Mercator 3 godine ne uvesti vise svojih proizvoda na Mercatorove police, a i radnici nisu bas sretni, sto ce tek oni reci ako saznaju da je Agrokor zbilja predao tuzbu…da ne ispunjava svoje obveze!?



Isto tako treba pričekati službenu potvrdu da li je tužba Upravnom sudu podnešena ili ne.
Realno doista nitko drugi ne može stvarno preuzeti upravljanje.

mogu se mali skupit i preuzet. kolko je to realno neznam. ali da sam vlasnik firme i da mi postoji takva mogucnost da mi neko drugi najednom moze postati glavni ja nebi mirno spavao.
[/quote]
Možet objasniti kako se to mali mogu skupiti i preuziti firmu.
Vaš link

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Po meni je pokretanje upravnog spora logican izbor cak i da zeli dati ponudu.

Isto tako pitanje je zasto informacija nije objavljena na ZSE. A ne da se mora dobivati na upit.

Kao sto vidimo ili je utjecaj foruma beznacajan na cijenu BLJE-R-A ili investitori ovu vijest ne smatraju toliko neocekivanom da bi panicno prodavali.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Danas opet treba proći 6000 dionica na belju. E sad kako? Najsigurnije je stvoriti psihozu i probati malo rušiti. Zaista nije lako svaki dan protrgovati sa toliko dionica, a ne dići cijenu. Svaka čast

Kolega bisakovi možda ste vi upravu, ali zanemarujete jednu bitnu činjenicu. Eu i Slovence, te da se Agrokor teško može izvući. Pa makar to bilo i za 3 god. Računajte samo koliko su vam kamate na 1000 kupljenih dionica po 100kn- 40 000kn godišnje [sealed]


40%? ovo si ispalio i ostao živ

mene zanimaju ovi koji misle tužiti Todu, u kojem roku očekujete da se presudi u vašu korist? 1-2-3 godine?


Po meni je pokretanje upravnog spora logican izbor cak i da zeli dati ponudu.

Isto tako pitanje je zasto informacija nije objavljena na ZSE. A ne da se mora dobivati na upit.

Kao sto vidimo ili je utjecaj foruma beznacajan na cijenu BLJE-R-A ili investitori ovu vijest ne smatraju toliko neocekivanom da bi panicno prodavali.

Normalno da je pokrenuo spor na Upravom, to sam napisao ne jednom.
Ako je netko mislio da to neće napraviti pa prodao danas zbog pokretanja tužbe, onda je stvarno bio naivan.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ako je netko mislio da to neće napraviti pa prodao danas zbog pokretanja tužbe, onda je stvarno bio naivan.

evo "naivac" je upravo iskipao po bidu 1400 komada…a ima i dalje H nalog na prodaji na 100 kn….pa požurite otkupiti od njega dionice kad je naivan [bye]

Nije bitno jel je ili nije. Obveza ponude ostaje kao i moguce tuzbe dionicara. Bit ce zanimljivo kad slovenci izadju u novine s informacijama da Agrokor doma ne postuje odluke regulatora, zavlaci i trazi nacin za izbjegavanje necega sto ga ceka i u Sloveniji ako preuzme Mercator.
Nagradno pitanje je sto je Agrokoru jeftinije, dat ponudu ili gubit parnice na trgovackom i placat naknade i kamate. Ako samo jedna tuzba prodje Agrokor moze ocekivati navalu dionicara s tuzbama.

A treba uzet u obzir i cinjenicu da se dionice konstantno kupuju.

Nije bolest sve što boli

@kaurus

Naivac iskipao drugi naivac kupio. Koji je lud?

Nije bolest sve što boli

@bob1391

Nisam siguran ali mislim da ovi što danas kupuju prema njima Todorić nema obavezu dati nikakvu ponudu neka me ketko ispravi ako griješim ali mislim da je datumom određena lista dioničara prema kojoj je dužan dati ponudu a prema ovima što kupuju ovih dana mislim da nema nikakve obaveze.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Krivo mislis. Svi do T(dan isteka ponude)-3 imaju pravo prodati dionice u ponudi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close