BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


1. Izmjena tuzbenog zahtjeva
2. Hoće li i Agrokor zastupati neki todoricevi prijatelji? Ako neda ponudu neće bas biti lako ni na sudu, iako u teoriji bi ovo moralo biti jednostavno u praksi sigurno neće

mislim da ce mi bit najbolje da mi frendica napravi tuzbeni zahtjev a onda ako vidim da je druga strana zilava i da je tu potreban malo veci rad onda cu nekog angazirati


3. Ima ih, ali mislim da su nagodbe češće, a tu bude i neka klauzula o tajnosti

da. takve su moje informacije od te sutkinje. nije ni todi u cilju da vodi bitke koje nemoze pobjediti i da placa neke lude kamate. ja bi bio spreman na neku nagodbu kao i vecina vjerujem.
al ako nebude spreman sam zagrist i ko dabar i onda me zaboli za javne osude i sl…
to moze nekom drugom plakat. taj dio me opce ne sikira.
Sta se mene tice moze mi i ime javno objavit. mene bi to samo zabavljalo.

Može li mi netko reći na koji TS se predaje zahtjev. Ovdje piše na nadležan TS. Da li to znači da je nadležan sud u Osijeku ili se ide po mjestu stanovanja?

Meni se sve čini da oni vode tihu diplomacijsku bitku s HANFAom, a ne bi me čudilo da predaju žalbu čisto da si kupe još mjesec dana za razmišljanje. To im je minimalan trošak, a budući da je razlika u 30 dana od mogućnosti pokretanja spora i predavanja ponude mislim da ni to nije nimalo nerealan scenarij. A gazda ima još mjesec dana da odvjetnicima puše za vrat.

BTW sa kupovanjem/prodavanjem Belja se nebi igrao za vrijeme tužbe i neću jer bi to odvjetnici mogli lako upotrijebiti kontra mene.

Ovo s Mercatorom je IMO izvrsna vijest. Trebali bi već sad početi medijski pritisak pogotovo ako se sazna za žalbu. U dogovoru što više zvati donekle neovisne TV kuće i novine. Ili još bolje – slovenske medije.

Trgovački sud u Zagrebu

za sada/do sada 23:28 08.11.2011. nema sigurno… javne ponude… a niti javno… – a ipak možebitno poslane… – a ne obvezno obznanjene tužbe.. što sad…?

mislim… da će ovog igrača… malo tko…, a posebno pokoji forumaši ovdje preveslati…
http://www.poslovni.hr/img/BigShadowed/167852.jpg
… zašto… ? zato jer se neke stvari ipak ne mogu kupit Mastercardom… za sve ostalo tu je Google…

Po 100 x napominjem da na burzi zarađuju ne tehničari nego psiholozi. Kao Indijanci iščitavaju uzorke posute u medijima, eventualno nasrtanje dijonice po bidu il asku i slično, smjer vjerova i mirisa što donose. Za sada na belju uzorka nema. Jedino ušta se ufam da je slučaj LRH rani Srednji vijek. Tko nije vidio što sve aristokrasko- politička osovina može raditi sudstvu, taj nije živio. Tako da ti i najbolji advokat u tom slučaju služi ko fikus. Dakle nama je nadati se da su nastpila, a pogotovo da će nastupiti, iza prevrata o4. prosinca , neka druga vremena.


mislim… da će ovog igrača… malo tko…, a posebno pokoji forumaši ovdje preveslati…
http://www.poslovni.hr/img/BigShadowed/167852.jpg
… zašto… ? zato jer se neke stvari ipak ne mogu kupit Mastercardom… za sve ostalo tu je Google…

janezi od Agrokora traže da ovaj potpiše ugovor o povjerljivosti kojim se u slučaju poništenja natječaja obvezuje da se u sljedećih 18 mjeseci neće javiti na novi natječaj za prodaju mercatora….izgleda da su slovenci svim silama odlučili opet stopirati todorića u preuzimanju mercatora, ovaj put s idejom da nakon što on potpiše ugovor o povjerljivosti ponište natječaj i raspišu novi na koji se on više neće smjeti javiti. drugi im nude 160 EUR po dionici, on skoro 40% više, ali ni to očito nije dovoljno jer su u pitanju neekonomski razlozi

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!


Troškove sudske takse možete pogledati:
Vaš link
Odvjetnici: Vaš link http://www.hok-cba.hr/fgs.axd?id=354%5B/url%5D
Za podizanje tužbe odvjetniku pripada nagrada po TBR 7. (II. Parnični postupak)

inace ovo sve snosi gubitnicka strana?
dali ti placas svojim odvjetnicma kako vrijeme prolazi a poslje gubitnicka strana refundira sve troskove (osim one sudske takse za tuzbu) ili kako to ide?

Eto da ne mislite da ja b..icaaa ništa ne radi,poslala sam mail pisarnici Upravnog suda i dobila potvrdu da je pokrenut Upravni spor od strane Agrokora,citiram…

"Tvrtka Agrokor pokrenula je Upravni spor protiv rješenja Hanfe od 6.10.2011"

S poštovanjem,ba..icaaa [rolleyes]
Zahvaljujem i pohvaljujem kako su brzi i ekspeditivni.


Eto da ne mislite da ja b..icaaa ništa ne radi,poslala sam mail pisarnici Upravnog suda i dobila potvrdu da je pokrenut Upravni spor od strane Agrokora,citiram…

";Tvrtka Agrokor pokrenula je Upravni spor protiv rješenja Hanfe od 6.10.2011"

S poštovanjem,ba..icaaa [rolleyes]
Zahvaljujem i pohvaljujem kako su brzi i ekspeditivni.

Sad će to mangupi iskoristiti za rušenje cijene [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Eto da ne mislite da ja b..icaaa ništa ne radi,poslala sam mail pisarnici Upravnog suda i dobila potvrdu da je pokrenut Upravni spor od strane Agrokora,citiram…

";Tvrtka Agrokor pokrenula je Upravni spor protiv rješenja Hanfe od 6.10.2011"

svaka cast. ipak mislim da cu ja nazvati i hanfu poslje 2 da mi mozda kazu s kojim protuargumentima idu u tuzbu. za pretpostavit je da ce opet koristit sintagmu zajednicko djelovanje s drzavom ali ako su vec izgubili trgovacki i visoki trgovacki i kako upravni redovito odbija takve tuzbe za pretpostavit je da je ovo samo takticki potez i pucanj u prazno.

ja sam skoro siguran da necu cekati ni istek ovih 60 dana za svoju tuzbu. ipak je i tu dosta kamata u pitanju a to sigurno necu dobiti bez tuzbe.

jel neko zna u kojem roku otprilike upravni sud rjesava ovakve zalbe kao agrkorove?


Eto da ne mislite da ja b..icaaa ništa ne radi,poslala sam mail pisarnici Upravnog suda i dobila potvrdu da je pokrenut Upravni spor od strane Agrokora,citiram…

";Tvrtka Agrokor pokrenula je Upravni spor protiv rješenja Hanfe od 6.10.2011"

S poštovanjem,ba..icaaa [rolleyes]
Zahvaljujem i pohvaljujem kako su brzi i ekspeditivni.


Kolegice, ali ti si to ionako znala od prvog dana…..ili nisi? [rolleyes]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close