BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ameri ce sutra malo jace porasti jer ce se danas ocito odbiti od donje razine cjenovnog kanala. Kod nas ujutro vjerovatno rasprodaja pa odbijanac. Uglavnom sutra bi mogao biti dan za kupovinu. Gotovo sam siguran u ovakav scenarij. Pozdrav!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ide CROBEX ispod 3000 to je sasvim jasno malo sam trjdo ovih dana i danas opet sve rasprodo naravno u minusu ali nepada mi napamet nista kupovat jer mislim da cemo zaronit na oko 2800 jer svi su mislili da ce se oporavit pa naravno i moja malenkost ali ovo je KRAH a svi smo se smijali onoj skotskoj banci kad su rekli da ce se desit krah berze u rujnu ——— OVDE CE BITI I POGINULI I UBIJENI a ova vjest sto su danas gosp GALINCA izdegenecili to je samo pocetak jer ljudi su u zabludi i nemaju pojma sta da rade svak im je kriv a danas se i oglasijo i MESIĆ po prvi put trazi da mu se dostavi izvjesce o stanju na nasem TK —— PA evo ja mu porucujem ——–GOSP.PRESJEDNIČE POGLEDAJTE MALO STANJE U SVJETU I NEBUM VAM TREBAL IZVJESTAJ od gospode sa ZSE.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

kako komentirate vijest da su pretukli galinca

da nije govorio protiv nekih velikih faca, ili mu je nešto izletjelo…

http://www.24sata.hr/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


@hrki

pa sta je napravio?
da nisu izgubili lovu nekom klijentu kojem su vodili portelj?
hebiga, kad u Hrvatskoj i klosari mogu sudjelovati na trzistu kapitala…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



@hrki

pa sta je napravio?
da nisu izgubili lovu nekom klijentu kojem su vodili portelj?
hebiga, kad u Hrvatskoj i klosari mogu sudjelovati na trzistu kapitala…


Još se pitaš šta je napravio

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


kako komentirate vijest da su pretukli galinca

da nije govorio protiv nekih velikih faca, ili mu je nešto izletjelo…

http://www.24sata.hr/


iako ga ne volim,
nije bas nacin ophodjenja
sad je pitanje,
gradjevinska ili dionicarska mafija

entetinis, baron i ekipa su previse puta gledali film glup gluplji

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

MALOPRIJE PRETUČEN JOSIP GALINAC iza zgrade MINISTARSTVA GOSPODARSTVA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


MALOPRIJE PRETUČEN JOSIP GALINAC iza zgrade MINISTARSTVA GOSPODARSTVA

Naravno da će policija uhvatiti napadače ali u nekom drugom životu. Prestrašno… [bye]

Bananistan [lol] [angry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šipkama pretučen direktor Industrogradnje Josip Galinec
ZAGREB – Nepoznati napadači pretukli su oko 15,30 sati direktora Industrogradnje Josipa Galinca, koji je prevezen u bolnicu. [angry]
I sve to u državi za koju Mesić kaže da je demokratska i pravna. [angry] U Zagrebu za koji Bandić kaže da je siguran grad [angry] Normalno policija nezna tko su počinioci i uvijek ista priča. [lol] Da smo ušli u Europu pala bi ova vlada i kvit.Tko je nesposoban neka prepusti mjesto mlađeima i sposobnijima. [angry]

Ovdje upišite svoj komentar… [lol] Napad na Galinca kap koja je prelila čašu
Benko smjenio načelnika zagrebačke policije

Nakon poslijepodnevnog premlaćivanja predsjednika Uprave Industrogradnje Josipa Galinca, trećeg takvog napada u posljednja tri mjeseca, smijenjen je nedavno postavljeni načelnik zagrebačke policije Ivica Tolušić, a na njegovo će mjesto biti postavljen dosadašnji šef Policijske uprave šibensko-kninske Branko Peran. [angry]
A tko će smjeniti Benka pa nije ovo prvi slučaj ?

HBOS, Morgan Stanley i Washington Mutual grčevito se bore za opstanak

Kreditna kriza i pad cijena financijskih dionica na najniže razine u nekoliko godina natjerale su brojne banke da potraže spas u povezivanju s većima, a financijskim divovima omogućili da jeftino kupe svoje donedavne konkurente. [cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close