BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oprostite,ja sam novi..Šta proizvodi taj CRAL ?

Karlo nije ti lako.

Ja ti baš i nemam nek dobre vijesti o THNK, ali tko zna , bumo vidli, rekli bi sljepci.
Znam samo da im je prodaja katastrofalna, cijene stanova, a i prodaja stagniraju, a niti uprava ne daje obečavajuće izjave.

Kod njih je nekako normalno da izbace uvijek loše izvješće, a to se meni nikako ne sviđa.
Sad.., jedno je kada padaš , a izvješća loša, a drugo je kada padaš, a izvješća s druge strane odlična.

Za razliku od tebe ja imam samo dva jajca, nekako mi se to čini i najnormalnijim u današnje vrijeme.
A i najprihvatljivije je.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

prodaja stanova im je svega 16% biznisa, a koliko je kod ingre??
osim toga tebi se sviđa adpl i vart a ja u tekstilce ne vjerujem, to je pušiona, a kakvu budućnost ti vidiš kod adplastike kraj kineza??
uostalom,
rekli bi istočni susjedi, netko voli popa a netko popadiju

a to što tehnika ne frizira izvješća kao ingra ne znači da je lošija od ingre
vidjeti ćemo kako će ingra izići na kraj sa rokovima izgradnje arene……….po onome što se čuje nije sjajno
već su počeli skidati gaće pred kreditorima

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


prodaja stanova im je svega 16% biznisa, a koliko je kod ingre??
osim toga tebi se sviđa adpl i vart a ja u tekstilce ne vjerujem, to je pušiona, a kakvu budućnost ti vidiš kod adplastike kraj kineza??
uostalom,
rekli bi istočni susjedi, netko voli popa a netko popadiju

a to što tehnika ne frizira izvješća kao ingra ne znači da je lošija od ingre
vidjeti ćemo kako će ingra izići na kraj sa rokovima izgradnje arene……….po onome što se čuje nije sjajno
već su počeli skidati gaće pred kreditorima

U Vart je nedavno ušao Erste plavi obvezni mirovinski fond. Nije loše, u ova tmurna vremena.
ADPL, o tome ne pričaj.., čekaj dok mi sjedne cash-a pa potom možemo i o tome.
A INGR, vidjet ćemo, da..tek ćemo vidjeti. Jesu li 4 mirovinska fonda, kao i hrpa ostalih fondova isplae hrpa budaletina ( zbog ogromnih minusa trenutno ), ili nešto drugo.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Plavi

Ak ste tako sigurni da INGRA ni teoretski neće na 15x, aj vi to meni u pismenom obliku sastavite i ovjerite kod JB. Zauzvrat ja mam kupim sutra 1000 komada na spot cijeni ili ne imam još bolju ideju
ajd vi meni dajte 20.000 kn danas a ja vama recimo 29.11. na vaš zahtjev prodam 1000 komada INGRE za 175 kn/komad.
Za provedbu transakcije jamčit će Sančo poput krupijea u casinu.
Bolje ne može.
[lol]

a jel ima tu pet posto za mene??? [rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Molim Plavog jednu ozbiljniju analizu INGR-e,ipak vi tu temu održavate duže vrijeme,da ste slušali Kurčila i Motoristu sad nebi bili u minusu,bez ljutnje.

Karlo nije ti lako.

Opet sjetim se i kolege Matrixsa taj je ljubio Emilovu sliku,a pričalo se nešto i o Jasni Ludviger.
Mene zanima kolega Plavi..
ADPL dal oni rade samo plastiku za aute ili prave i bižunteriju,čujte kad kupovna moč građana padne ,kupovat će se mahom krunice………………..

Karlo nije ti lako.



Plavi

Ak ste tako sigurni da INGRA ni teoretski neće na 15x, aj vi to meni u pismenom obliku sastavite i ovjerite kod JB. Zauzvrat ja mam kupim sutra 1000 komada na spot cijeni ili ne imam još bolju ideju
ajd vi meni dajte 20.000 kn danas a ja vama recimo 29.11. na vaš zahtjev prodam 1000 komada INGRE za 175 kn/komad.
Za provedbu transakcije jamčit će Sančo poput krupijea u casinu.
Bolje ne može.
[lol]

a jel ima tu pet posto za mene??? [rolleyes]
[/quote]

ne nego onaj koji zaradi vodi te na čevape u Bukaru
[lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nastavak trendova
Svi dionički fondovi u minusu, novčani u plusu

Među investicijskim fondovima i u petak je bilo raznoliko. U odnosu na prethodni dan, svi dionički fondovi bili su u minusu, u minusu je bila i većina mješovitih fondova, kod obvezničkih fondova situacija je bila podijeljena dok su svi novčani fondovi bili na dobitku.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

EUROPSKA UNIJA
Povlašteni ulazi u šengen?

Talijanski ministar vanjskih poslova Franco Frattini u razgovoru za tršćanski dnevni list Il Pikolo najavio je da će se na današnjem sastanku u Rimu sa slovenskim ministrom Dmitrijem Rupelom na dnevnom redu naći i šengenski režim na granici Slovenije i Hrvatske.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Molim Plavog jednu ozbiljniju analizu INGR-e,ipak vi tu temu održavate duže vrijeme,da ste slušali Kurčila i Motoristu sad nebi bili u minusu,bez ljutnje.

Dragi moj, ja sam sa svojom lovom na Ingri trenutno u plusu oko 360 000 HRK. Sve kupnje i prodaje ako računamo za moj vlastiti novac. Bez dividenda.Istina bilo je i više. Ali nikako ne mogu biti u minusu.Pa ja sam je otkrio na 12 000, jel se ne sječaš?

A za analizu.. baš mi se i ne da jer postoji varijanta da uskoro stigne malo veći priljev cash R-A , pa bih htio malo …znaš već.. [tongue]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Novac | Tržište kapitala | Detalji
Rusi stižu stvoriti burzu u Ukrajini Piše: NT
Foto: REUTERS
Jedno od dvaju najvećih ruskih tržišta dionica RTS planira osnovati tržište u Ukrajini u cilju povećanja svoga sudjelovanja na nedovoljno razvijenom tržištu kapitala.

Ovaj potez izgleda dobronaklono, no Ukrajinci ga tak ne doživljavaju, posebice nakon što su otvoreno izrazili želju o energetskom osamostaljivanju od ovisnosti o ruskim energentima. Čini se kako Rusi nikako ne odustaju od svojih susjeda, i namjere da ulože i kontroliraju do sada maleno i nelikvidno tržište dionica, Ukrainian Stock Exchange, osnovano 1991.

Roman Gorjunov, izvršni direktor Russian Trading System Stock Exchange – prvog od dvaju ruskih tržišta dionica, osnovanog 1995. – objavio je kako planira uspostaviti burzu u Kijevu, ukrajinskoj prijestolnici, u prvoj polovini iduće godine. RTS radi s 20 ukrajinskih brokera i drugima na tome zajedničkom projektu, u kojemu će udio ruske burze biti manjinski, u visini 49 posto.

Plan RTS-a je "razvijanje ukrajinskog tržišta uz primjenu ruske tehnologije i privlačenje ruskih sudionika na ukrajinsko tržište", rekao je Gorjunov za FT na konferenciji koju je organizirao Swiss Future & Options Association. Zahtjev za dobivanje odgovarajućih dozvola predan je vlastima u Kijevu.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close