BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ukrao ‘veću bocu s rakijom’, ja sumnjam na nekog od forumaša , teška su vremena [tongue]
http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/07/03/0481006.html

Nakon struje poskupljuje i plin?

Cijene u Hrvatskoj divljaju, narod hvata panika, a premijer tješi tvrdnjom kako nije samo nas zadesila tužna sudbina, nego se cijela europa, pa i cijeli svijet, suočava s istim problemima!

A od jeseni Hrvatska bi mogla nadjačati i njih! Stambeni krediti mogli bi biti i do 16 % skuplji. Prosječna kamata sada je oko 6 %. Nakon što se prije dvije godine spustila na 4%, kamata bi se uskoro mogla vratiti i na 7 %, kolika je bila prije pet godina.

Tako bi se mjesečna rata kredita od 100 tisuća eura na 15 godina, mogla povisiti i za 80 eura. To znači porast za gotovo 1000 eura na godinu!
Vaš link

hina.hr_18:28…. Teheran_iranski veleposlanik u Bruxellesu predao odgovor Solani sluzbenog Teherana u vezi s paketom poticaja sest svjetskih sila u zamjenu za odustajanje od nuklearnoga programa …? [rolleyes]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

Obavijesti

Provizije za Moj uspješni portfelj snižene na samo 0,5 i 0,4 posto

04.07.2008.

Od 07. srpnja provizije za uslugu ‘Moj uspješni portfelj’ biti će snižene s dosadašnjih 0,8, 0,7 te 0,6 posto na nove, još povoljnije razine na tržištu od samo 0,5 i 0,4 posto. Ove najpovoljnije brokerske provizije kao i do sada u sebi objedinjuju brokersku i burzovnu proviziju, tj. uključuju troškove transakcije od strane brokera te troškove Burze i Središnje depozitarne agencije.

Borba za svakog klijenta.

U svakom slučaju odlično.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ukrao ‘veću bocu s rakijom’, ja sumnjam na nekog od forumaša , teška su vremena [tongue]
http://www.net.hr/crnakronika/page/2008/07/03/0481006.html

Ja poznajem jednog koji je ukrao ciganu iz trule mečke usred grada punu vreču kestena.
Kadar za fond managera.

31.01.07. | 11:27 | BEZ CENZURE – OPĆENITO matrix90 | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 7528 | profil
korisnik od: 26.11.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Jel postoji mogućnost da mostich nabavim besplatno?

hvala unaprijed

HAHAHAHAHAH OVO JE MATRIX90 NAS 21GODISNJI MILIJUNAS TRAZIO [lol]

kak bi bio milijunaš s 21 da nije štedljiv od rođenja!? [lol]

Dow Jones indeks u području medvjeda, S&P na rubu

Dow Jones indeks potonuo je prošloga tjedna u područje medvjeda, što je posljedica strahovanja ulagača na Wall Streetu od posljedica rekordnih cijena nafte i kreditne krize. Prošloga je tjedna Dow Jones indeks pao 0,5 posto, na 11.288 bodova. S&P indeks izgubio je, pak, 1,2 posto, te zaronio na 1.262 boda, dok je Nasdaq indeks pao 3 posto, na 2.245 bodova.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=49006

Zbog 58 novih eurokodova nestaju proturječja u građevinarstvu

Dosadašnje građevinsko-tehničko zakonodavstvo u Hrvatskoj zastarjelo je i nepotpuno što zorno pokazuje projektiranje mostova. Zbog nedostatka domaćih propisa, građevinari su često morali posezati za njemačkim normama. Takvoj praksi trebalo bi odzvoniti.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=48892

NY Times američkim turistima preporuča Zadar

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=49009


31.01.07. | 11:27 | BEZ CENZURE – OPĆENITO matrix90 | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 7528 | profil
korisnik od: 26.11.2006.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
Jel postoji mogućnost da mostich nabavim besplatno?

hvala unaprijed

HAHAHAHAHAH OVO JE MATRIX90 NAS 21GODISNJI MILIJUNAS TRAZIO [lol]

Kolega čime se vi u životu bavite?
Smiješno, no očito je da vam je jako dosadno, no to je vaš problem.

Postoji razlika između zbilje i srkazma, što očito još nisi acceptirao, no imaš vremena, život je dug.
Što se tiče poruke ona je normalna, kao i druge, samo vas očito pogađa njezina materija.
Nema veze, ionako znam da ste rasprodali portfelj nakon Leda i Atlantske plovidbe, te pokrivali margine jedva, ali to je druga priča.

Zato mi se uvijek možete slobodno obratiti na PM, ako vam bude trebala pomoć vezano za kvalitetno i dugoročno investiranje u dionice ZSE-a.

Ulažite u znanje, ulažite u budućnost.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

e i može jedno pitanje van teme?

Znao sam da može.

Možda je glupo ali kako otvriti novu temu?
Mislio sam staviti temu o najboljim ženskama iz ovog biznisa (brokerice, analitičarke…), koje znate pa da vodimo rang listu, tako da malo ulajpšamo dan sebi…(a i njima jer žene su paničarke a kada se kaže nešto ljepo o njima, briga ih za pušione

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


e i može jedno pitanje van teme?

Znao sam da može.

Možda je glupo ali kako otvriti novu temu?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Podržavam kolegu znanca………. i htio bih dodati da se neke likove ne moderira tj. pišu šta hoče, a dok drugi čekaju po nekoliko sati da im se njihov post odmoderira i ne može se voditi normalna rasprava na nekoj temi, tako da i ja vrlo rijetko pišem………..

New Report

Close