BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja


Gosn Vjeko, a zašto vi brišete moje postove?
Ja uredno napišem komentar trgovanja, a vi ga uredno izbrišete.
Budete mi pustili post ako napišem da sutra idemo up?

Poštovani,

Ne pamtim sve korisnike i razloge zašto im ja ili drugi moderator briše njihove postove.

U pogledu puštanja vašeg posta, da pustit ću ga, ali ako uz to "Idemo sutra up" navedete par dobrih i možebitnih razloga (ne u stilu gatala mi susjeda, osjećam nešto u želucu i sl.)

Suricata suricatta

Ma čim je prema dole odmah su i komenatri nervozni. Debelo vjerujem da naše pisanje ne ruši burzu odnosno da naše negativno pisanje o nekoj dionici ne znači da će sutra ista zaroniti. Pišimo što više argumentirano jer neke informacije mogu nekom pomoći u donošenju odluke ali sve treba provjeriti.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

@KNELLE@

HAHAHAH zaboravio si INU i datum kada sam ja kupovao ove dionice, ja sa kešom od atlanske nisam kupio još ništa

E da DLKV sam već prodao i to davno, što se tiće LLRB zaboravi si reć da imama i JDKM i FNVC
Zadovoljan?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Opet negativen trend.
Osobno mislim, da čemo opet iti na minimum trendne crte. To znači na broj 14.
A onda kraj korekcije i samo si možete misliti gdje čemo biti na kraju godine.
Nadam se, da dokupljujete na ovih rezinama, u ovim vremenima.

Idemo dalje.

Janez evo ti stotka odmah ovo je graf…

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Wealthy Investors Shift Funds From Global Banks to Reduce Risks

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601213&sid=atd72vyfNWUU&refer=home

Ex-Bear Stearns duo arrested over funds collapse
FBI agents swooped on Ralph Cioffi and Matthew Tannin, two former Bear Stearns hedge fund managers, arresting them at their homes yesterday and making them the first Wall Street executives to be formally charged by the US Government in relation to the credit crunch.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ex-Bear Stearns duo arrested over funds collapse
FBI agents swooped on Ralph Cioffi and Matthew Tannin, two former Bear Stearns hedge fund managers, arresting them at their homes yesterday and making them the first Wall Street executives to be formally charged by the US Government in relation to the credit crunch.

a zakaj, prosim fino??……………loše heđirali ili kaj?? ………..hehe

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Opet negativen trend.
Osobno mislim, da čemo opet iti na minimum trendne crte. To znači na broj 14.
A onda kraj korekcije i samo si možete misliti gdje čemo biti na kraju godine.
Nadam se, da dokupljujete na ovih rezinama, u ovim vremenima.

Idemo dalje.

Mogu li vas pitati, da li vi možda radite u KD-u koji se trenutno iskrcava?

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

luka je sve te kolačiće ostavio za iduće izbore,dakle,tek za 3 godine očekujte bum lkpc..skrpljen-spašen..a kad se to desi,ionako će se sve ovo sada zaboraviti,ali ja ne zaboravljam,i moj glas sigurno gube,ako budem živ…


i moj glas sigurno gube,ako budem živ…

Kolega ja vam želim dug život, kao i svim ostalim forumašima, neovisno o tome što mi idu na živce [thumbsup], težak je naš forumski život, malo njih nas razumije [wink]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Opet negativen trend.
Osobno mislim, da čemo opet iti na minimum trendne crte. To znači na broj 14.
A onda kraj korekcije i samo si možete misliti gdje čemo biti na kraju godine.
Nadam se, da dokupljujete na ovih rezinama, u ovim vremenima.

Idemo dalje.

Mogu li vas pitati, da li vi možda radite u KD-u koji se trenutno iskrcava?
[/quote]

Kmalu če bit 1 godina kad sam počeo pisati na poslovnom i ostalim foruma. Na žalost, nisam nikakvi fond manager. U ovi godini dana me puno ljudi pitalo dal sam povezan sa fond industrijo. Ali odgovor je uvijek isti: NE. Potražite malo na ostale forume, pa čete vidjet (kao dokaz).

To, da se KD iskrcava, pa je po mom skromnom mišlenju politika posameznega fonda.
Neki fondovi dokupljuju, a drugi se izkrcavaju.
Kao mali dioničar najbitnije mi je samo to, da kupim poceni (kao npr. u ovim vremenima), pa prodajem kad se napumpa balončič (kao npr. je bilo to na kraju 2007 i početku 2008).

Puno uspeha u trgovanju sa dionicama, vam želim.

New Report

Close