BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja

8 zadnjih postova odjednom ima 1% ocjenu od zajednice!
Bravo moderatori!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja

8 zadnjih postova odjednom ima 1% ocjenu od zajednice!
Bravo moderatori!

To se sad nosi. Kaj se uzbudujete kolega oko tih niskorisnih ocjena?

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Stvarno ste manipulatori Tehman i ekipa. Čitam vas već više mjeseci i pišete onako kako vam odgovara.Kad ste u lovi nevalja jadroplov a kad ste unutra najpodcijenjenija dionica.Kao imate inajd info pa upozoravate ljude i tome slično.Evo malo sam sada uspoređivao vaše Tekstove od prije mjesec i pol.Pa to je uspoređujući sa ovim što pišete u najmanju ruku za izrigat.No dobro nek vam bude.Jadni su oni što vas slušaju.A znajte da je manipulacija ljudima jako gadna.Na kraju sve se u životu vraća i plaća bilo preko vas ili vaših bližnjih.Kako sijete………..
Baš me interesira kako će ta pisati za koji mjesec.Budno ću vas pratiti a kad opet uđete u nutra to će opet bit najbolja dionica na tržištu.Živili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


@lupino

neznam zašto svi pljujete po techmanu. pa čovjek kad je prodao je (baš kao i ja) obznanio na forumu i sad nekima kojima to ne paše pljuju po osobi koja je jedna od rijetkih koja piše objektivno. Ako ništa drugo bar nije osoba kojoj sve uvijek mora biti ružičasto.

Pozdrav!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja

Ovo šta se dopušta na ovom forumu je za zatvor njih nekoliko su preplćeni da samo šire paniku i to su uspjeli pa me zanima zašto je to dopušteno a meni osobno je obrisano dosad x postova dali sam autor ima kakvu korist ili šta je na stvari od svega toga


bravo evo ti stotka

Keops

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja


@Dylan

Teorija urote vezano uz vaše pisanje. Čudi me pitanje uopće.

Post vam je prebačen pod Bez cenzure – Općenito, kao i svi ostali vezani uz ništa.

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja



@Dylan

Teorija urote vezano uz vaše pisanje. Čudi me pitanje uopće.

Post vam je prebačen pod Bez cenzure – Općenito, kao i svi ostali vezani uz ništa.

Nemora te čudit ništa to je sigurno tako što je dopušteno nekim likovima to nije dopušteno drugom ako to ne potvrde drugi forumaši izbaci me sa foruma ka sto si me već jednom izbacio

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja

Moje duboke isprike što ne dozvoljavam vaše postove u kojima bi vi poslali na dugogodišnju robiju ili spremili u prtljažnik i odvezli negdje u nepoznato nekog tko prodaje IGH na vama nepovoljnim razinama umjesto na 20, 30 ili 50 tisuća kuna koliko bi vama odgovaralo i kolika je realna razina IGH koju ste potkrijepili nekim činjenicama.

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja


Moje duboke isprike što ne dozvoljavam vaše postove u kojima bi vi poslali na dugogodišnju robiju ili spremili u prtljažnik i odvezli negdje u nepoznato nekog tko prodaje IGH na vama nepovoljnim razinama umjesto na 20, 30 ili 50 tisuća kuna koliko bi vama odgovaralo i kolika je realna razina IGH koju ste potkrijepili nekim činjenicama.

Da ja posjedujm samo IGH i to sam jednom rekao 265kom i pišem o IGH kad mogu nešto reći to je moje pravo i da rekao sam sve to što si naveo a dali je netko zaslužio bolje poslje dogovora da jedan igrač dade IGH drugome igraču i spusti cijenu u tome trenutku za 500 kn . Taj drugi igrač vraća prvome igraču Atlansku plovidbu u iznosu istom kuna s tim da je i ATPL u velikom minusu. Znači, oba igrača(fonda) su na nuli, niti jedan ne gubi i naprave veliku na tržištu. Mali čovjek u strahu za svojim kapitalom daje ispod cijene da bi spasio što može spasiti u tome trenutku. Zar to nije prevara i urota. O tome sam ja pisao pa sad malo razmislite.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Sutra počinje pad na ovoj dionici.
Nadam se da ste pripremili štitnike za koljena i kacigu.
Sve dok vam drukeri prodaju priče o NAV-u od 5000 kuna i BDI-u na 15000 bodova,
a vi gutate i tražite repete, idealna ste meta za odstrel.
Biće suza

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja

Prevara i urota? Možda, ali trebalo bi vam biti jasno da je to sve pomalo nategnuto. Uostalom, kako to i dokazati? Još bolje, što se može učiniti?

No sve vam to ne daje pravo da vi odlučujete kako postupiti sa tim prevarantima i urotnicima, a jedino što možete učiniti je da tim "malenim paničarima" argumentirano objasnite što se događa, tko što izvodi, itd. Premda sam nekako uvjeren da bi to mogla biti jalova misija, ali vas ne košta ništa i dokazat ćete se kao kvalitetan sudionik foruma, a ne netko tko piše o tome što treba učiniti tim malverzantima ili kako god ih željeli nazivati

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja

Gosn Vjeko, a zašto vi brišete moje postove?
Ja uredno napišem komentar trgovanja, a vi ga uredno izbrišete.
Budete mi pustili post ako napišem da sutra idemo up?

New Report

Close