BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet mi je obrisan post kad sam pohvalio Sanču. Stvarno nevjerovatno.

Pohvali mene kao što je to učinio SLK i neće ti biti obrisan.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=053485a1-ccbe-4631-b43f-c31f98a120bc&open=sec

Neznam dali je to postano ili ne, no nije bitno.
Samo sam htio reći da je i vrijeme za takve neke stvari jer bez takvih padova nema oporavka.
Burze moraju pasti ali valjda nebude tako kako se najavljuje.

Vi trubite jedno mi drugo a možda će biti nešto treće tko zna, to nitko nezna.
Ali s obzirom kako nam je croby rastao u 5 godina nebi bilo neko svijetsko čudo da padne još 40%.

meni se sve manje i manje trubi i upozorava na opasnosti koje su pred nama, a vi me i dalje vrijeđajte jer me to ne smeta. (draže mi je kada mi se pošalje PM u kojem m se vrijeđa nego da mi netko kaže u pravu si) jer istina boli pa je vrijeđanje normalno.

No svako po svojoj želji, ali bojim se da me do jeseni uopće neće biti na burzi jer nema smisla.
likvidnost nula, izvješća će biti loša, a dionice sunam još uvijek napuhane.

Stoga pamet u glavu i uživajte.

NISAM JA SAMPRAS KOJI VIĆE UP UP UP, JA SJEDIM NA CASHU, TRPIM INFLACIJU KOJA MI GRICKA CASH I ČEKAM CROBEX NA 3000

evo ja te pohvaljujem [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


evo ja te pohvaljujem [thumbsup]

A ja pohvaljujem tebe što si me šetao nekidan lijevo-desno po trakama bez razloga. [thumbsup]

No respect

Premješteno iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)

A kad će plata ??? Galinec je reka kad smo išli na miting da će početkom sedmice, a još ništa.
Nije da se falim, ali najviše sam protestira isprid Ministarstva.

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"

Molim administratora da onemogući da kolega Drugoja zatrpava inbox smećem. Hvala.


Molim administratora da onemogući da kolega Drugoja zatrpava inbox smećem. Hvala.

Pojašnjenje, molim vas.

Suricata suricatta



evo ja te pohvaljujem [thumbsup]

A ja pohvaljujem tebe što si me šetao nekidan lijevo-desno po trakama bez razloga. [thumbsup]
[/quote]

pa morao sam ti malo zagrijati gume…………..zamisli da si izišao na autocestu sa ne zagrijanim gumama [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Premješteno iz teme: PUNT (POUNJE Trikotaža)


@pjerino

Poštovani,

Molim vas da si otvorite blog i tamo pišete što ste vi i vaš brat radili, što se zbiva u Industrogradnji, odnosno ne zbiva i takve stvari. Nije ovo roman tijeka misli

Hvala

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: PUNT (POUNJE Trikotaža)

A šta je to blog ? Jel se to plaća ?

Di se otvara taj blog, oćete mi vi otvoriti.

Fala.

I brat i slaže.

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"

Premješteno iz teme: PUNT (POUNJE Trikotaža)



@pjerino

Poštovani,

Molim vas da si otvorite blog i tamo pišete što ste vi i vaš brat radili, što se zbiva u Industrogradnji, odnosno ne zbiva i takve stvari. Nije ovo roman tijeka misli

Hvala

Vijeko svaka čast ali izgleda da ima još ovakvih nažalost .
[thumbsup]

Premješteno iz teme: PUNT (POUNJE Trikotaža)


A šta je to blog ? Jel se to plaća ?

Di se otvara taj blog, oćete mi vi otvoriti.

Fala.

I brat i slaže.

Poštovani,

Drago mi je da smo vi i vaš brat i ja pronašli zajednički jezik. Uskoro će korisnici foruma moći imati blogove na našim stranicama. U međuvremenu vas molim da se usredotočite na argumentirano i smisleno pisanje.

Hvala

Suricata suricatta

New Report

Close