BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dragi vjeko
evo skupio sam hrabrosti da Vam se obratim buduci da se ova stranica izmedju pstalog zove bez cenzure pa bih Vas zamolio ako je ikako moguce da ne cekam toliko dugo da se objave moji postovi
unaprijed hvala
srdacno Vas
pofuk
prijatan dan

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Vjeko ajd dok si tu…. ne spada to tu ali ne mogu slati PM…

drago mi je da je pocelo ciscenje, no evo ako uspijem pomoci sa vjecitim pitanjem di je granica?

mislim da ovi postovi zasluzuju pomno promatranje:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=720&pg=1334

(baron)

mavan

U oba slucaja, a pricamo o temi atpl korisnici iznose podatke koji totalno nerelevantni i nebitni,a baron si dopusta i tvrdnju di ce to ici (bez obzira na to jel up ili down druk). Puno je strucnih ljudi prestalo pisati upravo zbog ovakvog pisanja na razini vrtica, koje uz to nema veze sa mozgom…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska


@sakai

Ma granica je relativna stvar i teško je na ovakvim portalima povući izričitu. Što se tiče postova na threadu, da, to nema kaj raditi na temi, premda da je to ikako suvislo objašnjeno osim bacanjem nekih podataka, pustio bih to samo da vidim može li se iz toga razviti ikakva pametna rasprava.

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska


@sakai

Ma granica je relativna stvar i teško je na ovakvim portalima povući izričitu. Što se tiče postova na threadu, da, to nema kaj raditi na temi, premda da je to ikako suvislo objašnjeno osim bacanjem nekih podataka, pustio bih to samo da vidim može li se iz toga razviti ikakva pametna rasprava.

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Opera. Ma, iskreno, ja sam idiot. Cini se da je trebalo upgradati operu i da sada radi… [embarass]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska


Opera. Ma, iskreno, ja sam idiot. Cini se da je trebalo upgradati operu i da sada radi… [embarass]

Ma, svi mi katkad imamo loš dan [smiley]

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska



@sakai

Ma granica je relativna stvar i teško je na ovakvim portalima povući izričitu. Što se tiče postova na threadu, da, to nema kaj raditi na temi, premda da je to ikako suvislo objašnjeno osim bacanjem nekih podataka, pustio bih to samo da vidim može li se iz toga razviti ikakva pametna rasprava.

Deder ti meni da ja aktiviram Predatora pa da vidis reda i mira [wink]


Premješteno iz teme: Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska
Vjeko ajd dok si tu…. ne spada to tu ali ne mogu slati PM…
drago mi je da je pocelo ciscenje, no evo ako uspijem pomoci sa vjecitim pitanjem di je granica?
mislim da ovi postovi zasluzuju pomno promatranje:
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=720&pg=1334
(baron)
mavan
U oba slucaja, a pricamo o temi atpl korisnici iznose podatke koji totalno nerelevantni i nebitni,a baron si dopusta i tvrdnju di ce to ici (bez obzira na to jel up ili down druk). Puno je strucnih ljudi prestalo pisati upravo zbog ovakvog pisanja na razini vrtica, koje uz to nema veze sa mozgom…

Kako da takva pisanja na razini vrtića uvijek na kraju pogode realnu situaciju, a kretanja tržišta na kraju nema baš veze sa mozgom.
Ne sjećam se da si ti u zadnje vrijeme napisao kakvu pametnu projekciju kretanja cijena. [undecid]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Ovdje upišite svoj komentar…

Neki idu u školu, a neki imaju muda!

Sudac se zove FINK…..
fink-doušnik
fink-nitkov
fink-ostaviti na cjedilu
fink-potkazivač
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Bili smo jadni, al to ti je ,sto se ja tjesim, kao protiv malte-… Nadam se da ce protiv svaba bit kao protiv svaba, engleza, talijana, spanjolaca… i …sto jos da vam obecam???

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Uostalom, smatram da Kartagu treba razoriti

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Jao… opet sam se napio… sorry

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close