BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Bandićeva podrška Rađenoviću bila je samo deklarativna"

Mladi oponent Milana Bandića u SDP-ovim strujama Jurica Meić smatra da je podrška pretučenom kolegi Igoru Rađenoviću samo deklarativna, što je dokazano time što još nitko nije smijenjen.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Sanader: Hrvatska se još nije odlučila za nuklearku

"Što se tiče nuklearke Krško sve je pod kontrolom i nema razloga za zabrinutost", rekao je na sjednici Vlade premijer Ivo Sanader nakon što se, kako je rekao, nakon incidenta čuo s premijerom Janezom Janšom.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šefe, ajde mi reci kako imadeš toliko vremena da đabalebariš po ceo dan i pejstaš tu vesti? Daj otkrij čarobnu formulu – i ja bi tako da lenčarim a pare da same idu. Naravno, podelićemo zaradu – ljudi smo. [thumbsup]

Mnogi forumaši imaju multinickove, a samo ja Sisoje imam, bre, multiforumaše

Da ne kažete da samo Šef objavljuje zanimljive vijesti… evo vam jedna moja, meni vrlo zanimljiva, onako … po mom guštu.
Cerekala sam se par minuta [smiley]

SEZONA JE POČELA. STIGLI SU ČESI!
E sada će naša služba spašavanja imati posla. ….

BIJESNI >FOTOMODEL<

Češkom turistu raža odgrizla nos (!!!!!!)

Incident se dogodio u NP Kornati. Čeh je slikao ražu privezanu ispred gostionice, ali kad je uključio bljeskalicu ugrizla ga je. Nos je ostao visjeti, a prišio mu ga je sunarodnjak.
Nakon što je češkom turistu Jírki iz Ostrave u utorak raža odgrizla nos, na mjestu događaja mu ga je prišio drugi češki turist, kirurg Karel.
Incident se dogodio pred gostionicom Mare na otoku Katina između Male i Velike Proverse u NP Kornati.
Ražu je gostioničar za rep privezao (!!!!!!) o mulo gdje je čekala kupca za večeru. Karel je došao na ideju uslikati impresivni primjerak u samom bazenčiću.
Zaronio je s maskom i dva puta je usnimio bez bljeskalice. Treći je put uključio bljeskalicu i ostao bez nosa. Nos mu je ostao visjeti o niti, piše Slobodna Dalmacija.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Šefe, ajde mi reci kako imadeš toliko vremena da đabalebariš po ceo dan i pejstaš tu vesti? Daj otkrij čarobnu formulu – i ja bi tako da lenčarim a pare da same idu. Naravno, podelićemo zaradu – ljudi smo. [thumbsup]

ŠEF je prebacio "normu" prosječnog Hrvata za cca 150%
Trkelja, " radi " puno, a REZULTATI nula!? [thumbsup] [bye]

standard MPEG4
Od danas HTV 2 u HD rezoluciji

Danas ujutro, 6. lipnja u sedam sati i 55 minuta Drugi program Hrvatske televizije počeo je emitirati i u visokoj razlučivosti (HD; High definition). Zasad će to biti privremeno, pa će HD signal trajati do kraja Europskog nogometnog prvenstva. [thumbsup] Ogovor dečkima pa ja sam ipak profesionalac [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

opskba tržišta naftom
Donesen plan za izvanredna stanja

Vlada je na sjednici prihvatila Plan intervencije u slučaju izvanrednog poremećaja opskrbe tržišta naftom i naftnim derivatima koji će se primjenjivati u iznimnim slučajevima, poput ugrožavanja integriteta Republike Hrvatske ili velikih elementarnih nepogoda u Hrvatskoj ili zemljama iz kojih se nabavljaju nafta i nafti derivati.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

završio Adria Business Forum
Peters: Nemojte veličinu svoje zemlje smatrati svojim ograničenjem
Tom Peters potpisuje knjigu ‘U potrazi za izvrsnošću’

U najboljem smislu te riječi, moram priznati da mi pomalo ide na živce što cijeli dan slušam ‘Mi smo mala zemlja’. To što ste mala zemlja ne znači da ne možete imati veliku ekonomiju. Podsjećam da Njemačka ima Siemens, ali njezina ekonomija počiva na malim i srednjim poduzećima.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Okrugli stol Adria Businesss foruma
Hrvatski menadžeri imali koristan dan
Milka Forcan i Tom Peters

Kad je među sedam sudionika okruglog stola samo jedna dama, onda se gospoda nužno moraju izjasniti u prilog tezi da su žene u biznisu važne i prevažne. Tom Peters važnost žena u modernom poslovanju promovira već dvadesetak godina proričući da će žene zavladati svjetskom ekonomijom.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Clinton javno podržala Obamu, on zauzvrat plaća njene dugove

Senatori Barack Obama i Hillary Clinton, pobjednik i poražena u utrci za demokratsku predsjedničku nominaciju, sastali su se privatno u četvrtak navečer u Washigtonu, kako bi razgovarali o jedinstvu unutar Demokratske stranke, objavio je Obamin glasnogovornik.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup] [smiley] [wink]Na Wall Streetu najveći dnevni skok u mjesec dana

Cijene dionica na Wall Streetu zabilježile su u četvrtak najveći dnevni skok u posljednjih mjesec dana zahvaljujući boljoj od očekivanja prodaji Wal-Marta i drugih trgovačkih lanaca. [thumbsup] [smiley] [wink]Danas i mi idemo punom snagom gore. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Štef-Matriks-znalac-k.rac-palac
[tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close