BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obamini aduti protiv McCaina su novi porezi za bogate i veći porez na kapitalnu dobit

Nakon što je riješena predizborna dilema oko demokratskog kandidata predizborna borba se nastavlja između Baracka Obame i republikanskog kandidata Johna McCaina i to na temi koja u SAD-u gotovo uvijek odlučuje o pobjedniku – ekonomiji, prenosi CNN Money.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,6,4,,122032.jl

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,6,4,,122032.jl

Bit ce jeftinih nekretnina oko ZG uskoro. Najvise pada ocekujem u Bregani, Samoboru i okolici [lol]


http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,6,4,,122032.jl

Ako KRŠKO eksplodira,imat ćemo manji free float na nekim dionicama,tako da tu vidim i svijetlu stranu možebitne katastrofe.(iako neki maleni free float smatraju dvosjeklim mačem) [cool]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Ako KRŠKO eksplodira,imat ćemo manji free float na nekim dionicama,tako da tu vidim i svijetlu stranu možebitne katastrofe.

Rekao je netko jednom na forumu: drob me boli od smija…
[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Adria Business Forum: Posljednje pripreme u Hypo centru
Tom Peters: Neću biti na pozornici
Tom Peters

Tom Peters, jedan od globalno najpoznatijih biznis gurua jutros je u Hypo centar u Zagrebu gdje se prvi put obraća publici iz regije stigao vrlo rano, potvrdivši jučer najavljenu točnost. Prilagodljiv i jednostavan, sasvim pristupačan od ranog je jutra u pogonu i rado se upoznaje sa sudionicima konferencije.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

kvar na opremi unutar zaštitne zgrade
U nuklearki Krško došlo do kvara, obaviještena cijela EU

U nuklearnoj elektrani Krško došlo je do ispuštanja vode iz primarnog kruga hlađenja reaktora u prostor za zadržavanje vode, priopćila je slovenska državna agencija za nuklearnu sigurnost. Kvar je ustanovljen oko 17.30, a nuklearka je tad radila s 22-postonom snagom. Zaustavljena je i neće raditi nekoliko dana.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Bernankeovo upozorenje investitore tjera na oprez
NEW YORK – Predsjednik Feda poručio je kako jačaju inflacijski pritisci, pa se počelo špekulirati o povećanju ključnih kamatnih stopa Feda.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

OTP indeksni nadmašio Crobex i postao najveći dobitnik svibnja
ZAGREB – Rast veći od jedan posto je ostvarilo trideset i šest fondova a njih jedanaest je poraslo preko tri posto

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Umjesto dionica kupuje se poljoprivredno zemljište

U trenutku kada cijene dionica padaju, fondovi iz tjedna u tjedan bilježe minuse, inflacija topi štednju u banci, a plodonosno zagrebačko tržište nekretnina stagnira, mnogi se investitori pitaju kako sačuvati svoj portfelj. U kojoj vrsti ulaganja u sveopćoj ekonomskoj krizi pronaći utočište? [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Uz temu Komentari trgovanja pokušao sam proturiti ovu poruku:

"Nakon niza postova koje moderator odbija objaviti zaključio sam da je jedan sudionik ovoga foruma neka vrsta svete krave. Postovi kojima se ta sveta krava ruga drugim sudionicima se objavljuju, no i najmanja primjedba na njen račun završavaju u moderatorovom košu. Pitanje glasi: Tko je sveta krava?"

Nakon podužeg kiseljenja s porukom da čeka na odluku moderatora, odluka je pala na način da nije objavljena. Baš me zanima da li je ova tema ono što joj naslov kaže.


Umjesto dionica kupuje se poljoprivredno zemljište

U trenutku kada cijene dionica padaju, fondovi iz tjedna u tjedan bilježe minuse, inflacija topi štednju u banci, a plodonosno zagrebačko tržište nekretnina stagnira, mnogi se investitori pitaju kako sačuvati svoj portfelj. U kojoj vrsti ulaganja u sveopćoj ekonomskoj krizi pronaći utočište? [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

Osiguranje ‘Brekalo’ iz Posušja plasirlo je novi proizvod na tržište sa motom:’Uplati kasko za burzovni fijasko’

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close