BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup]FORBESOVA LISTA
Kamprad najbogatiji Europljanin; od 25 najbogatijih čak 12 Rusa
6/3/2008 2:33:34 PM

ZAGREB – Na sedmom mjestu je najbogatija žena svijeta, nasljednica osnivača L’Oreala Francuskinja Lilian Betancour sa imovinom od 22,9 milijardi dolara [thumbsup]Pa kako to da nas nema ja mislio da smo mi najveće veličine u svijetu slušajući frajere oko sebe. [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

mi se krijemo na skrbničkim računima, pa se ne zna za nas [lol]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Pretučena i pravobraniteljica za ravnopravnost spolova

Pravobraniteljicu za ravnopravnost spolova Gordanu Lukač-Koritnik danas poslije podne napala su i lakše ozlijedila trojica muškaraca u Preobraženskoj ulici, doznaje se večeras u zagrebačkoj policiji koja je uspjela uhititi dvojicu napadača. [bye] [angry] Tako i treba tako mi to rješavamo u visokoj demokraciji.

Pa stvarno su kukavice.
JEDNU ženu (koja je btw. branila nekoga od napada te trojice) napala TROJICA muškaraca. Pa dajte si to zamislite.

Treba ići na tečaj steljaštva. Mali pištoljčić u torbicu i tek toliko da ih uspijem onesposobiti.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Treba ići na tečaj steljaštva. Mali pištoljčić u torbicu i tek toliko da ih uspijem onesposobiti.

Ma oko moje, ja ću tebe naučit sve što ti treba da se obraniš! [proud]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Sanader naredio hitru istragu napada na Miljuša

Vlada je MUP-u naredila istragu u povodu jučerašnjih napada na novinara Jutarnjeg lista Dušana Miljuša i pravobraniteljicu za ravnopravnost spolova Gordanu Lukač-Koritnik, izjavio je premijer Sanader, koji se na press konferenciji pojavio zajedno s ministrom unutarnjih poslova Berislavom Rončevićem i izaslanstvom HND-a. [cry] Blago nama sa Sanaderom Hrvatskom Vladom i Policijom čim vam mafijaši slome ruke i noge Sanader ,policija i vlada će ispitati kako je došlo do toga. [bye] Dok još niste izprelomljeni i dok vam prijete to nezanima nikoga. najbolje ako ste mrtvi to se onda tretira obračunavali se kriminalci i nije važno. [angry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)

ZSE: Ina izgubila više od četiri posto
Dopunjeno 03.06 15:09!

Sat vremena prije zatvaranja Zagrebačke burze Crobex je u minusu 1,90 posto, na razini od 3959,71 bodu. Redovan promet dionicama premašio je četrdeset milijuna kuna, a trećina tog iznosa ostvarena je dionicama Ine. [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Šefe tebe neko stvarno nevoli , sve ti jedinice djele za ocjenu i to na porukama u kojima samo prenosiš vijest….. smiješno [lol]

pa nemojte ubijat glasnika , nije on kriv što tekst vama ne odgovara [lol]

evo ti odma stotke od mene pa da ispravimo nepravdu , uvjek je bitno dobro uprosječiti [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Evo i ja mu zaljepio 100%. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Evo i ja mu zaljepio 100%. [thumbsup]

evo i tebi stotka za to…. sad su se na mene okomili jer sam jadnom čovjeku popravio ocjenu… LOL

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Premješteno iz teme: INDG (Industrogradnja d.d.)


Onaj master mašta haha.
Koliko sam ja čuo ništa od toga.(neprovjerena informacija)
…………..
Industrogradnja ne bježi od svojih dugova.


nema bolje stvari nego sa tvojim novcem platit svoje dugove samo kad vas više bilo takvih
[/quote]
Ko kaže da su to moji novci?
Možda i ja posudim od nekog pa ne vratim?
KAo moja najdraža firma.
Šalim se ,naravno da bi volio da dobiješ svoje novce,
ali brate pretjero si.
Mi svi koji smo uložili svoje novce pošteno zarađene ispadamo budale,
a ti kako kažeš na svom forumu nesjećaš se kad si bio u krivu?
E pa vidiš ja sad znam!!!
Jer da si uvjek upravu nebi ni imo dugova.
Pozdrav!

sijem žito raste grahorica

Čak 50 milijardera ima diplomu s Harvarda

Među Harvardovim milijarderima nalaze se Steve Ballmer, čelnik kompanije Microsoft, Michael Bloomberg koji je gradonačelnik New Yorka te medijski tajkun Sumner Redstone

http://www.nacional.hr/articles/view/46112/

zrakoplovna linija pula-beograd
JAT Airways dolazi u Hrvatsku

Srbijanska zrakoplovna tvrtka "JAT Airways" od početka srpnja trebala bi dva puta na tjedan letjeti od Beograda do Pule i natrag, a riječ je o privremenoj dozvoli koja vrijedi do 19. rujna, doznaje se večeras u Ministarstvu mora, prometa i infrastrukture.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close