BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…pretučen novinar Jutarnjeg lista Dušan Miljuš…..

To je prestrašno. Jadan Dušan.
Dušan iliti popularno zvani >Duško, Dušica< je zaista jedna super osoba, koja zaista izbjegava bilo kakav oblik sukoba, svađa i ostalih sranja. Onakav je kakvog ga kolege novinari i opisuju.
U novinarstvu je pun klinac godina, >pure< crnokronikaš. Crnokronikaš dušom i srcem.
Može definitivno stati rame uz rame novinara poput Jasne Babić.
Novinari juniori ga vole, svima im je mentor, svi ga poštuju i svi mu se dodvoravaju.
To je tip novinara kojem kada ispričam na kavi nešto >zanimljivo< ( zanimljivo crnokronikašu), odmah nazove svoje >huntere< i šalje ih u lov, a čovjek mu gleda izraz lica… ushićenje …
Ne može se to opisati samo tako.

Osobno je… smiren, vrlo zanimljiv čovjek. Voli papati kolače i piti kavicu u dobrom društvu. Vrlo dobro pleše :-), pjeva rano ujutro na sav glas >Da te mogu pismom zvati…< Gentleman. Gospodin.

Poštuje Pandžiće. Starog i mladog (javna nabava).

Duško, Dušice… >Samo ozdravi mi ti<.

Jaaaadaaaannnn.
[/quote]

Eto sad je i sam postao crnokronikaska vijest. Sumnjam da je ushicen zbog toga. Anyway, nek se oporavi cim prije.

najavljena poskupljenja
Struja skuplja ‘samo’ 20 posto

Premijer Ivo Sanader sastao se u Vladi s predstavnicima sindikata i poslodavaca, te ministrima. Na sastanku je utvrđeno da će se sjednica Povjerenstva za praćenje cijena i energenata održati sljedeći utorak. HEP ne može bez povećanja cijene električne energije ići dalje, no 54 posto koliko su oni predlagali ne dolazi u obzir, poručio je Sanader [lol] Pa što je to 20 % kad je gospodinu Sanaderu samo povećanje plaće iznosilo 3.500 kuna a bauštelci rade za 2.500 cijeli mjesec. [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

brutalan napad
Pretučen novinar Jutarnjeg lista Dušan Miljuš

Novinara Jutarnjeg lista Dušana Miljuša pretukla su večeras dvojica nepoznatih napadača ispred zgrade u kojoj živi u Remetinečkoj ulici u Zagrebu, doznaje se u policiji. Miljuš, koji već niz godina piše o mafiji i organiziranom kriminalu u Hrvatskoj, je ozlijeđen, ali nije u životnoj opasnosti, kažu u policiji. [bye] [cry] Ni ovog novinara ne kužim kako se usudi pisati protiv mafije kad tu ništa ne praduzima ni policija a još manje sudstvo.Iz osobnog iskustva znam ukraden mi je bio Audi a sutkinja je uspjela obraniti mafijaša i meni predložiti samo privatnu tužbu.Mada je policija svoj dio odradila taj puta korektno pohapsila lopove a sutkinja oslobodila. [lol] Zato ne talasaj jer kod nas ostaneš bez glave i sam si si kriv kao i Ibrahim Delić tko ga tjerao biti bogat. [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Slučaj Miljuš: Rončević mora otići!
KOMENTAR – Slučaj pretučenog novinara Jutarnjeg lista tek je jedan u nizu teških gafova i propusta u političkoj karijeri Berislava Rončevića [lol]
Bit će toga još ne bojim se ja za Rončevića i slične njemu. [angry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Pretučena i pravobraniteljica za ravnopravnost spolova

Pravobraniteljicu za ravnopravnost spolova Gordanu Lukač-Koritnik danas poslije podne napala su i lakše ozlijedila trojica muškaraca u Preobraženskoj ulici, doznaje se večeras u zagrebačkoj policiji koja je uspjela uhititi dvojicu napadača. [bye] [angry] Tako i treba tako mi to rješavamo u visokoj demokraciji.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Jadran ove godine bez Čehinja?

Odluka Ministarstva poljoprivrede da sir i salama ne mogu u Hrvatsku u prtljažnicima automobila turista primjenjuje se od 1. lipnja, a s narescima s granice odlaze i češki turisti, prenosi Slobodna Dalmacija. [lol] Što će nama Čehinje i prihodi od noćenja mi ćemo sve ismijavati i biti dovoljni sami sebi. [lol]
Strancima je najbolje da uplate ljetovanje i da ne dolaze jer se domaći samo iživciraju na strance. [angry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Pa šefe, evo da ne budeš sam ovdje!!!!!!! [thumbsup]

Nije sve tako sivo.....

MAKROPROGNOZE Erste&Steiermarkische banke
Gospodarski rast usporit će na 4 do 4,5 posto
analitičar Alen Kovač

Gospodarski će rast, nakon prošlogodišnjeg uzleta, ove godine usporiti na 4 do 4,5 posto, čemu će najviše pridonijeti slabija domaća potražnja, točnije ispuhavanje osobne potrošnje s prošlogodišnjih 6% na ovogodišnjih 4% i to zbog manje realne kupovne moći i manje dostupnosti kredita, procjenjuje Alen Kovač, analitičar Erste&Steiermarkische banke. [cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

diskontni zrakoplovni prijevoznik
Ryanair predviđa nevolje zbog visokih cijena goriva

Najveći europski diskontni zrakoplovni prijevoznik, irski Ryanair u utorak je objavio da je povećao godišnju neto dobit za 20 posto, na 480,9 milijuna eura, upozorivši ipak da će u slučaju da se cijene nafte zadrže na razini od 130 dolara za barel u novoj poslovnoj godini prihodima tek uspjeti pokriti troškove.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Ovdje upišite svoj komentar…Dionički indeks Zagrebačke burze
U svibnju prvi mjesečni rast Crobexa u ovoj godini

Dionički indeks Zagrebačke burze Crobex u svibnju je zabilježio prvi mjesečni rast vrijednosti u ovoj godini, no njegova je vrijednost još uvijek za oko 24 posto niža nego početkom godine, odnosno za 26 posto niža u odnosu na njegovu najvišu razinu, dostignutu u listopadu prošle godine.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup]Vidošević jednako prihvatljiv predsjednik lijevima i desnima

Nadan Vidošević potencijalni je predsjednički kandidat s najvećim postotkom glasova u CRO-Demoskop istraživanju političkih preferencija u Hrvatskoj. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Novi Pravilnik o zabrani unosa mesnih i mliječnih proizvoda
Rusi i Česi ljuti na Hrvatsku
Damir Bajs, ministar turizma

Novi Pravilnik o zabrani unosa mesnih proizvoda i dvokratne vize za Ruse izazvali su pomutnju na turističkom tržištu uoči ionako neizvjesne sezone.Pravilnik je, naime, trebao stupiti na snagu na jesen, međutim Pankretić je odlučio da stranci u Hrvatsku neće moći unositi mesne proizvode od ove nedjelje.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close