BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Web hrvatske ambasade u Francuskoj nije zamišljen za Hrvate"

U slučaju da trebate informaciju o hrvatskoj ambasadi u Francuskoj, a ne znate francuski, u gadnoj ste nevolji. Naime, na službenim web stranicama hrvatske ambasade nema ni riječi hrvatskog jezika.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Međunarodna organizacija komisija za vrijednosne papire
Agencije za utvrđivanje rejtinga morat će udovoljavati strožim pravilima

Agencijama za utvrđivanje kreditnih rejtinga bit će zabranjeno da pomažu pri kreiranju proizvoda za koje ujedno utvrđuju rejting, u sklopu strožih pravila za tu industriju, kako bi se pozabavilo pitanjima koje je potaknula kriza na američkom tržištu drugorazrednih hipotekarnih zajmova.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

NHS pisao Sanaderu zbog poskupljenja
Sever: Građanima nedostaje zraka
Krešimir Sever

Predsjednik Nezavisnih hrvatskih sindikata (NHS) Krešimir Sever zatražio je od predsjednika Vlade Ive Sanadera hitno sazivanje sastanka Povjerenstva za praćenje cijena, s obzirom na najnovije poskupljenje goriva te najavljeno poskupljenje električne energije.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Barroso: Hrvatska može završiti pregovore u prvoj polovici 2009.
BRUXELLES – "Da bi se to postiglo Hrvatska do kraja lipnja treba predati sva mjerila za otvaranje poglavlja, što uključuje napredak u restrukturiranju brodogradnje, reformi pravosuđa i institucija, borbu protiv korupcije

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Niakako a se negativan trend zaokrene

http://business.blogs.cnn.com/2008/05/23/so-where-does-all-that-oil-money-go/

Evo ovdje možete pročitati kolika je zarada BP po barelu izvađene nafte …. u 1Q2008 to iznosi 70 dolara!!!!!

troškovi vađenja su 20.17 USD / barelu!!! pa da su još dvostruko trasportni troškovi i prerada to je 60 $ po barelu a ne 135 kao sad! [angry]

zato ljudi strpite se!
Razgovarao sam s jednim starijim gospodinom koji je vani na burzi veće dugo…

Zapito me kuda će naftne kompanije s tom ogromnom zaradom? kad tad je moraju uložiti!

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

tko se maca laca….
http://www.net.hr/webcafe/page/2008/05/27/0357006.html
ostat ce bez gaca [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Izgleda da bi se mogla ostvariti ideja UNASUR-a

http://news.bn.gs/article.php?story=20080527113904532

Molio bih komentare …

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

@Baron
Zaista imate dosta toga za pričati[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

@ Baron.

– ljubavi, može te biti sram.
– opet iznosiš naša ljubavna pisma u javnost.

– pa zar nemam od tebe u zadnje vrijeme od kada je ovo 100 poruka u memoriji, barem 50,
– sve sam ih sačuvala,
– ja ne znam postati poruku na forum, ali moj kompjuteraš to zna.
– e ljudi moji to Vam je pravo štivo za čitati.
– vidiš kako sam ja pristojna i ne iznosim u javnost tvoje poruke.
– ali imaš ti kod sebe i još žešćih mojih ljubavnih p.p.
– pa izlistaj još koju neka se naši investitori malo nasmiju i zabave.
Pozdrav !


Molio bih komentare …


[lol] [lol] [lol] [lol] [pray] [lol] [lol]

New Report

Close