BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma nazalost od korupcije izgleda nije cijepljen nitko. Pitanje je samo koliko je koji narod. Neki su vise neki su manje


Rađena su istraživanja prošle godine kod nas i došlo se do zaključka da je puno veća percepcija korupcije nego što ona u tolikom obimu stvarno postoji…Bitno da mi znamo da smo korumpirani… [smiley]
Afera “gruntovčani” je tipični primjer….sitno, sitno…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

U.S. not yet half way through home mortgage trouble: Seidman

Generally banks start to fail about a year after the events which cause the trouble. We’re probably about seven or eight months down that year. So before the end of the year, we’ll probably see a number of bank failures, particularly in Florida, Texas, California, Nevada, where the housing

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Blair ističe važnost partnerstva s Kinom i Indijom kako bi se izbjegli sukobi

NEW HAVEN, Connecticut, 25. svibnja 2008. (Hina/AP) – Bivši britanski premijer Tony Blair rekao je u nedjelju u govoru pred studentima američkog sveučilišta Yale da zemlje poput Kine i Indije brzo postaju sve moćnije te da će, želi li se izbjeći sukob, biti potrebna partnerstva.

Blair je ustvrdio da se moć prvi put u povijesti premješta na Istok.

U iduća dva desetljeća, kazao je, Kina i Indija doživjet će industrijalizaciju četiri puta veću od Sjedinjenih Država i pet puta bržu.

Blair je studente također upozorio da će se morati suočiti s globalnim pitanjima kao što su prijetnja klimatskih promjena, pomanjkanje hrane, rast stanovništva i terorizam

Novo drastično poskupljenje goriva

Naftni će derivati u Hrvatskoj od sutra biti skuplji od prosječno 3,5 posto koliko će poskupjeti motorni benzini pa do 5,8 posto koliko će poskupjeti Eurodizel, a najnovijim će poskupljenjem, kako se neslužbeno doznaje i cijena najprodavanijeg motornog benzina Eurosupera 95 premašiti 9 kuna.
Vaš link

Za mjesec dana skuplja struja

Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

svaka vam cast baron i co.,da je ovakva volja trud i energija ulozeno u nesto pametno bili bi bogati ljudi danas
ali vas trud je uzaludan,koga mislite vi navuci da prodaje i kupuje?male dionicare ovce za sisanje?
takvih vise nema jer kod nas radnici gradani itd koga nazivate prethodnim atributima su po definiciji investitori,a vi forum(veliki investirori i znalci)spekulanti,kao sto mozemo vidjeti iz iskustva upravo ste svi vi bili osisani os strane fondova a ovce po vasoj definiciji njih 90% su jos uvijek u plusu
shvatite vise vas trud je uzaludan,a vi ste ovce za fondove
da ne bi bilo da je upuceno ovo samo baronu ama bas svi su ovdje takvi samo on najprozirijne druka
kvaltitente rasprave nema(cast izuzecima kao sto su teme ptkm dioki atpl-kakva je bila kad je toknezev bio aktivan,i jos neki izuzeci)

Molio bi pomoč ,tražim jednu lokaciju u ZG Jadranska avenija kod nove bolnice u izgradnji, znam da je to poslje naplatnih kučica u Lučkom ali koje skretanje????
U naprijed hvala


Molio bi pomoč ,tražim jednu lokaciju u ZG Jadranska avenija kod nove bolnice u izgradnji, znam da je to poslje naplatnih kučica u Lučkom ali koje skretanje????
U naprijed hvala

Nemas skretanja. Samo piči ravno od kućica i na njoj si.

Tomice, jel sve OK?

http://www.moj-posao.net/jseeker_ad_detailedview.php?entityId=8e1bcb24b6f0f7f88d2a6d4262ff9c37&kind=newwindow

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Dragi Miško, to je od pretprošle godine oglas. Ili to insinuiraš da bi možda trebali naći nekog kvalitetnije web urednika? [smiley]

Suricata suricatta


Dragi Miško, to je od pretprošle godine oglas. Ili to insinuiraš da bi možda trebali naći nekog kvalitetnije web urednika? [smiley]

A tko je bio primljen na ovaj oglas? [smiley]

No respect



Dragi Miško, to je od pretprošle godine oglas. Ili to insinuiraš da bi možda trebali naći nekog kvalitetnije web urednika? [smiley]

A tko je bio primljen na ovaj oglas? [smiley]
[/quote]

stvarno imaš pamćenje … [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning



Dragi Miško, to je od pretprošle godine oglas. Ili to insinuiraš da bi možda trebali naći nekog kvalitetnije web urednika? [smiley]

A tko je bio primljen na ovaj oglas? [smiley]
[/quote]

Igor Prstec, ak se ne varam

Suricata suricatta

New Report

Close