BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

UniCredit: Ove i iduće godine tržište nekretnina će usporiti
ZAGREB – Prema rezultatima istraživanja u regiji, oko 19% anketiranih kućanstava planira kupnju vlastite nekretnine, a od toga ih trećina planira kupnju već tijekom sljedeće tri godine

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Hrvati drugi po broju vlasnika nekretnina

Unatoč snažnom razvoju građevinskog sektora u središnjoj i istočnoj Europi ponuda novih stanova još uvijek ne može u potpunosti nadmašiti potražnju, ocjenjuje UniCredit Grupa, piše news.bg. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Da li mi može netko odgovoriti na slijedeće pitanje:

Da li jedno d.d. može kompenzirati (doslovce) svoje dionice dionicama drugog d.d. – a (ako su se tako međusobno dogovorili), a bez da >izađu< (dakle bez obostrane kupoprodaje) na tržište kapitala i tako >razmjene< jedni od drugih dionice?

Ako bi se tako nešto i učinilo, da li bi to bilo protupravno?

Thenksić.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Mora da sam ostario. Ne volim promjene. No, to je više moj problem. [smiley]

Oil rebounds as Opec refuses to increase supplies

The price of oil bounced back to record highs today when Opec refused to increase supplies following Saudi Arabia’s promise to the US that it would provide an extra 300,000 barrels a day.

http://business.timesonline.co.uk/tol/business/industry_sectors/natural_resources/article3963637.ece

House prices: the 10 most recession-proof counties

There has much doom and gloom about the property market recently with the Halifax and Nationwide reporting falling prices. But these figures mask widespread regional variations. Here Times Money reveals the 10 places where the property market is still going from strength to strength. (And the five places where prices have fallen most… )

http://timesbusiness.typepad.com/money_weblog/2008/05/house-prices-th.html

Sanader traži jeftinije gorivo, Dragičević: Nemamo rezervi

Hrvatska nije otok na Atlantiku, odgovorio je Tomislav Dragičević odgovarajući na pitanje može li Ina pomoći u obuzdavanju cijena

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,5,14,,119528.jl

Goldman Sachs predviđa 2010. cijenu barela od 200 dolara

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2008,5,7,barle_nafte_cijena,118618.jl

danas kad sam se vraćao s posla naletio sam na gataru (babu, ne novinara). rekla mi je da ak me zajednica ocijeni sa više od 50% crobex će sutra rasti, a ak sa manje onda će padati. nije da vjerujem, al eto, sam da znate … [pray] [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


danas kad sam se vraćao s posla naletio sam na gataru (babu, ne novinara). rekla mi je da ak me zajednica ocijeni sa više od 50% crobex će sutra rasti, a ak sa manje onda će padati. nije da vjerujem, al eto, sam da znate … [pray] [smiley]

Ovo stvarno zaslužuje stotku. [thumbsup]

kako je moguće ocijeniti poruku ako je pod moderiranjem (moja poruka od 19.05.2008. 15:30 na ERNT)?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ministarstvo financija:
Europska investicijska banka daje 120 milijuna eura za proširenje Plesa
Ministar financija Ivan Šuker predvodio je izaslanstvo u Kijevu

Hrvatska delegacija je s delegacijom Europske investicijske banke (EIB) razgovarala o pripremi dva važna projekta, od kojih je prvi financiranje proširenja Zračne luke Zagreb, koji je EIB spreman financirati u iznosu od 120 milijuna eura, te o mogućem uključivanju EIB-a u financiranje izgradnje željezničke pruge na Vb koridoru. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Manjak energije
Hrvatsko nuklearno društvo: Nuklearka u Hrvatskoj do 2020.
Nuklearna elektrana Krško

Hrvatsko nuklearno društvo (HND) na svojoj će 7. međunarodnoj konferenciji u Dubrovniku od 25. do 29. svibnja predstaviti prijedlog da se u Hrvatskoj do 2020. godine izgradi nuklearna elektrana, čime bi se dugoročno riješile rastuće potrebe i nedostatak električne energije u zemlji. [cry]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close