BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


vjeko: ” Ovu temu treba zaključati, ovo je sad postalo tlaka i čitati, kamoli analizirati brojne gluposti ” Nisam za Vrijeđanje Provociranje Pisanje konstantnih gluposti Sankcionirati : Prvi put opomena Drugi put moderiranje Treći put izbacivanje s foruma Mislim da bi tada ljudi malo pripazili što pišu

I ja sam za
Da ako ne iznosiš ono što nema veze s PTKM neka se sankcionira i onaj koji potiče svađu tako što ne daje prave informacije već neistine i to stalno ponavlja jer time utječe na doprinos svakog prisutnog, ja sam dioničar PTKM stoga meni je u interesu da se prikaže prava slika poslovanja PTKM…..
Stoga pozivam na konstruktivnu raspravu i doprinos a ne svađu i neinformiranost.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Ja sam davno napisao prijedlog kako uvesti red na ovaj forum,

a) na forumu smiju pisati iskljucivo pretplatnici poslovnog dnevnika, jer ipak izrada i odrzavanje portala i foruma nije besplatno, a te troškove placa poslovni dnevnik pa ne bi bilo nerazumno da te troškove i naplati. Prikupljeni iznos može utrošiti i za npr. godišnju večeru forumaša ili za nekakvu humanu gestu.

Siguran sam da bi tada bilo mnogo manje duplih nickova, naravno, uveo bi i obvezu ispunjavanja profila punim imenom i prezimenom, godinom rodenja i mjestom prebivalista te sluzbenim e-mailom, a podaci bi se trebali podudarati s onima navedenim za pretplatu na tiskano izdanje PD-a.


Tako je ovo je prava istina i ništa drugo, a ne ko do sada kumica dođe sa placa prodala blitvu i ide koju napisati na forumu.

Po meni bi mogli pisati samo pretplatnici Poslovnoga jer ipak su oni ti koji prate šta se događa u poslovnom svijetu.

Žalosno je da netko piše na Poslovnome a na radnom stolu mu Glorija i sada on prosipa pamet a jedino ga zanima kako se Vanja Halilović tuc..a sa Goranom.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Nisam za

Vrijeđanje
Provociranje
Pisanje konstantnih gluposti
Sankcionirati :
Prvi put opomena
Drugi put moderiranje
Treći put izbacivanje s foruma

Mislim da bi tada ljudi malo pripazili što pišu

To bi vrijedilo kad ne bi bilo dvostrukih nickova, ovako bi se time samo nagradilo one koji ih imaju.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Goran8:

Nisam za

Vrijeđanje
Provociranje
Pisanje konstantnih gluposti
Sankcionirati :
Prvi put opomena
Drugi put moderiranje
Treći put izbacivanje s foruma

Mislim da bi tada ljudi malo pripazili što pišu

To bi vrijedilo kad ne bi bilo dvostrukih nickova, ovako bi se time samo nagradilo one koji ih imaju.


Prijatelju tko nema kulture ni znanja njemu ni 100 nickova ne bi pomoglo. Pa sam si rekao da svi ti dupli nickovi imaju isti stil pisanja

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Ovu temu treba zaključati, ovo je sad postalo tlaka i čitati, kamoli analizirati brojne gluposti

Ne treba zaključavati temu nego moderirati JEDNOG JEDINOG PROVOKATORA koji na ovoj temi kontinuirano laže i provocira, na što je već velik broj forumaša upozoravao! Kad njega nema, piše se i pozitivno i negativno, ali NEMA SVAĐA. Kad dođe provokator, svaka normalna rasprava je upropaštena jer laže i namjerno izaziva svađe!

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


vjeko: ” Ovu temu treba zaključati, ovo je sad postalo tlaka i čitati, kamoli analizirati brojne gluposti ” Ne treba zaključavati temu nego moderirati JEDNOG JEDINOG PROVOKATORA koji na ovoj temi kontinuirano laže i provocira, na što je već velik broj forumaša upozoravao! Kad njega nema, piše se i pozitivno i negativno, ali NEMA SVAĐA. Kad dođe provokator, svaka normalna rapsrava je upropaštena jer laže i namjerno izaziva svađe!

potpisujem!!! i sam je izjavio da tu nema interesa nego iz čiste dosade pisucka….

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


ovo je cartmannova tablica sa novim podacima

da se svašta piše, piše se. ali treba dobro razmislit o tome da se forum naplaćuje.

ja sam za

P.S.
petrokemijo svaka čast na rezultatima, a za dionicu bumo vidli. kibi dabi [tongue]


Kolega ne bi se naplaćivao forum već nebi svatko mogao pisati opet ponavljam netko kočita Gloriu i Arenu nije mu ovdje mjesto neka sebe traži na nekom drugom mjestu pa net je prepun foruma.

Ponavljam još jednom po meni bi bilo pravo riješenje da mogu pisati samo pretplatnici Poslovnoga a ostali neka čitaju i uživaju.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Ja sam davno napisao prijedlog kako uvesti red na ovaj forum, a) na forumu smiju pisati iskljucivo pretplatnici poslovnog dnevnika, jer ipak izrada i odrzavanje portala i foruma nije besplatno, a te troškove placa poslovni dnevnik pa ne bi bilo nerazumno da te troškove i naplati. Prikupljeni iznos može utrošiti i za npr. godišnju večeru forumaša ili za nekakvu humanu gestu. Siguran sam da bi tada bilo mnogo manje duplih nickova, naravno, uveo bi i obvezu ispunjavanja profila punim imenom i prezimenom, godinom rodenja i mjestom prebivalista te sluzbenim e-mailom, a podaci bi se trebali podudarati s onima navedenim za pretplatu na tiskano izdanje PD-a.

U potpunosti se slažem i podržavam prijedlog. Naravno, ukoliko imam pravo glasa.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Plonker:

ovo je cartmannova tablica sa novim podacima

da se svašta piše, piše se. ali treba dobro razmislit o tome da se forum naplaćuje.

ja sam za

P.S.
petrokemijo svaka čast na rezultatima, a za dionicu bumo vidli. kibi dabi [tongue]

Kolega ne bi se naplaćivao forum već nebi svatko mogao pisati opet ponavljam netko kočita Gloriu i Arenu nije mu ovdje mjesto neka sebe traži na nekom drugom mjestu pa net je prepun foruma.

Ponavljam još jednom po meni bi bilo pravo riješenje da mogu pisati samo pretplatnici Poslovnoga a ostali neka čitaju i uživaju.

ma može bilo koje rješnje koje bi filtriralo “gamad”

P.S.
Ne mislim na nikoga da se nebi “rasprava” odvukla u nebitnom smjeru

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Naplaćivanje sudjelovanja u radu foruma je glupost jer se protivi samoj suštini foruma!
Ponavljam, treba ukloniti provokatore i omogućiti normalnu raspravu, kako na ovoj temi tako i na svim drugima! Pod provociranjem naravno ne mislim na iznošnje negativnih činjenica o bilo kojoj dionici jer to je i te kako poželjno.

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Upravo suprotno. Svaki forum zahtjeva odrzavanje, to netko mora platiti. CMS koji je Corvus izradio da bi ovaj forum mogao funkcionirati sigurno nije bio besplatan, pa nema smisla niti da koristenje foruma bude besplatno. U ekonomski razvijenim zemljama se sudjelovanje odavno naplacuje, cak i u hrvatskoj se naplacuje sudjelovanje na nekim forumima (o autima i sl.).

Ljudi ulazu u dionice da bi zaradili novac, oni su svjesni da nista nije besplatno niti ulazu zbog ljubavi prema cvijecu vec zbog novca. Oni koji nemaju 3kn dnevno ne mogu ulagati u dionice pa nemaju niti razloga pisati po ovom forumu, a i dalje bi svi imali pravo citati, bez obzira jesu li pretplatnici ili ne.

I nisam napisao da bi se naplacivalo sudjelovanje na forumu, vec da bi na forumu poslovnog dnevnika mogli sudjelovati iskljucivo pretplatnici PD-a, pisenje na forumu je besplatno, placas pretplatu na tiskano izdanje PD-a.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Nije loš ovaj koncept pretplate.

No respect

New Report

Close