BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]INGR (Ingra d.d.)[/color]


OTVORENA PORUKA MATRIXA90: Dala sam sebi malo truda i u razdoblju od 234 stranice – 380 stranice ovog dijela foruma / INGRA-R-A-/ PREGLEDALA sam sve tvoje izjave kojima si sustavno , strpljivo, predatno javno i privatno , obrađivao svakog forumaša koji se na bilo koji način umiješao u tvoje namjere , da prifiliraš ovu dionicu kao najunosniju, te joj povećaš vrijednost pred ulagačima. Stoga sam iz nekoilko tvojih izjava zaključila tvoje vrlo delikatno ponašanje, koje u normalnom društvo -zaslužuje kazneni progon. Popisujem stranice te izdvajam poneke tekstove za one koji imaju vremena PROČITATI, kako je to bilo: 240 -navlačenje na dokup,266- “kristalna kugla” 267-kristalna kugla,268- kupovina po cijeni 11, 19 k-posao je sklopljen…” svejedno mi je po koliko ..”269..”dječačke tajne”..271- prikupljanje podataka za Upravu, 277-281-navlačenje na kupnju,282-nagovaranje na ukrcaj 283-blistava budućnost” 293-kontrola dionica kod forumaša,297-preporuke i navlačenje, 304- izbjagavanje direktnog pitanja i odgovora !-353-Karoje spominje zatvor 361,365,366,367,372………cit: …”Tek dolazi ono pravo…” I na kraju nekoliko citata MATRIX90, u vrijeme dizanja cijene dionice i prikupljanja ponuda: …. Svaki dioničar, bilo da on ima 1,10 ili 100 dionica, sudjeluje u razvoju Ingre,te se svaki njegov glas broji ravnopravno, tako da ne vidim razloga zašto bi netko s 1 ili 10 dionica ne bi mogao takodjer utjecati na cijenu dionice u nekom razdoblju… i zapamtite, najvažniji su dioničari , pogotovo oni mali, jer su oni srce ove kompanije… …” i naravno, odnos prema dioničarima je najvažniji jer su oni srce kompanije , kad se jednom izgubi povjerenje, srce ne kuca više …” Bez patetike, bez zamjere…. Živjeli i sretno gospodine ” MATRIX 90 ” !

Nije ti ovo tema gosp. Matrix90 već INGRa.
Imaš jadanja na temi općenito.
Uostalom na šta ti trošiš vrijeme.[bye]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

@Baron

mama kupi Meblo,
ja bi nešto jebo
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

PLANOVI
Gazprom planira ulaganja u vrijednosti 65 milijardi dolara
Autor/izvor: Martina Čizmić
MOSKVA – Plinski monopolist planira povećati potrošnju sa 479 milijardi rubalja u 2008. na 669 milijardi u 2009. odnosno 850 milijardi u 2010. godini.
OAO Gazprom, ruski izvoznik prirodnog plina, planira 65 milijardi dolara u kapitalnim ulaganjima u 2009. i 2010. godini kako bi povećao proizvodnju. Plinski monopolist planira povećati potrošnju sa 479 milijardi rubalja u 2008. na 669 milijardi u 2009. odnosno 850 milijardi u 2010. godini. Gazpromova kapitalna ulaganja u 2007. iznosila su 330 milijardi rubalja. Gazprom će smanjiti ulaganja u kupovinu drugih tvrtki. Financijske investicije smanjit će se sa 231 milijardi rubalja u 2008. na samo 56 milijardi rubalja u 2009. godini, no 2010. planiraju povećati na 104 milijarde.

Gazprom je u 2007. ostvario 387 milijardi rubalja u financijskim investicijama, uključujući i kupovinu udjela u projektu Sakhalin-2 te proizvođača električne energije OAO Mosenergo.
Vezane vijesti

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ZADUŽENOST
Hrvati prosječno zaduženiji po 5000 kuna
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
ZAGREB – Procijenjena ukupna zaduženost stanovništva porasla je s 40,3 posto BDP-a, koliko je iznosila na kraju 2006., na 43,2 posto BDP-a na kraju lipnja 2007.
Hrvatsko stanovništvo nastavilo se intenzivno zaduživati i tijekom prvog polugodišta 2007. godine, što je dovelo do daljnjeg porasta pokazatelja njegove zaduženosti. Tako je prosječna zaduženost po zaposlenom tijekom prve polovine 2007. porasla za više od 5.000 kuna pa je na kraju lipnja lani iznosila oko 74.000 kuna, podaci su Hrvatske narodne banke. Procijenjena ukupna zaduženost stanovništva, koja uključuje dug građana prema bankama, stambenim štedionicama, društvima za leasing, društvima za osiguranje i štedno-kreditnim zadrugama te inozemni dug, porasla je s 40,3 posto BDP-a, koliko je iznosila na kraju 2006., na 43,2 posto BDP-a na kraju lipnja prošle godine, podaci su iz najnovije Makrobonitetne analize HNB-a.
Vezane vijesti

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

hnb
Svaki zaposleni dužan 74.000 kuna

Hrvatsko stanovništvo nastavilo se intenzivno zaduživati i tijekom prvog polugodišta 2007. godine, što je dovelo do daljnjeg porasta pokazatelja njegove zaduženosti

Tako je prosječna zaduženost po zaposlenom tijekom prve polovine 2007. porasla za više od 5.000 kuna pa je na kraju lipnja lani iznosila oko 74.000 kuna, podaci su Hrvatske narodne banke. Procijenjena ukupna zaduženost stanovništva, koja uključuje dug građana prema bankama, stambenim štedionicama, društvima za lizing, društvima za osiguranje i štedno-kreditnim zadrugama te inozemni dug, porasla je s 40,3 posto BDP-a, koliko je iznosila na kraju 2006., na 43,2 posto BDP-a na kraju lipnja prošle godine, podaci su iz najnovije Makrobonitetne analize HNB-a. (H)

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

hnb
Svaki zaposleni dužan 74.000 kuna

Hrvatsko stanovništvo nastavilo se intenzivno zaduživati i tijekom prvog polugodišta 2007. godine, što je dovelo do daljnjeg porasta pokazatelja njegove zaduženosti

Tako je prosječna zaduženost po zaposlenom tijekom prve polovine 2007. porasla za više od 5.000 kuna pa je na kraju lipnja lani iznosila oko 74.000 kuna, podaci su Hrvatske narodne banke. Procijenjena ukupna zaduženost stanovništva, koja uključuje dug građana prema bankama, stambenim štedionicama, društvima za lizing, društvima za osiguranje i štedno-kreditnim zadrugama te inozemni dug, porasla je s 40,3 posto BDP-a, koliko je iznosila na kraju 2006., na 43,2 posto BDP-a na kraju lipnja prošle godine, podaci su iz najnovije Makrobonitetne analize HNB-a. (H)

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Inflacija u eurozoni rekordnih 3,5 posto – Eurostat

BRUXELLES, 31. ožujka 2008. (Hina/dpa) – Godišnja stopa inflacije u eurozoni u ovogodišnjem je ožujku dosegnula rekordno visokih 3,5 posto, pokazuju prve procjene europskog statističkog ureda Eurostat, objavljene u ponedjeljak.

Usporedbe radi, u veljači je inflacija dosegnula 3,3 posto, navodi se dalje u tom izvješću.

Riječ je o najvišoj ikad zabilježenoj stopi rasta potrošačkih cijena u zemljama članicama eurozone, koja tako osjetno premašuju ciljanu razinu od 2,0 posto za koju se zalaže Europska središnja banka (ECB).

No respect

pogledajte što naš lookaborna (po nekima matrix) piše ne forumu http://www.posao.hr..sad je jasno zašto je tako bijesan bio dok je pisao:

Luka & Borna (izvorni
Advanced Member

Pridružen: 05. 12. 2005.
Postovi: 65
Lokacija: Zagreb

PostPostano: sri studeni 14, 2007 00:14 Naslov: jad i čemer Citiraj i odgovori
Jeste li kada imali osjećaj da svi nekamo napreduju, postaju direktori/manageri a vi stojite na mjestu?
U čemu je problem?

Završili ste školu, dodatno se obrazujete, dajete sve od sebe na poslu, niste glupi, radite već godinama na istoj poziciji (u nedržavnoj firmi), a opet uvijek se nađe netko kompetentniji i spretniji/sretniji kad je u pitanju promocija.

A onda se javi stari prijatelj/prijateljica s faksa za koju nikada ne bi rekli da će nešto značajno postići u poslovnom životu – i kaže vam da je postala izvršna direkorica u nekom d.d. ili d.o.o.
Ili u novinama pročitate vijest kako je vaš kolega s faksa (koji nema više od 5 god staža) postao financijski direktor u jednom manjem telekom operateru,..itd,itd….
A najviše sam pop* kad sam skužio da je jedna moja poznanica koja je došla u moju firmu isto kad i ja (na jednu drugu poziciju) sa završenom pazi sad: poljoprivrednom školom – postala voditeljica tima za kreditnu analizu poduzeća ! Hej? Pa njeno je da analizira utjecaj gnojiva i hibrida na mahunarke, a ne da rukovodi timom analitičara i odlučuje o kreditnim rizicima! Tko ju je uopće i pustio u firmu sa tom strukom?
Strašno…

Pitate se što to krivo radim? Zar u njihovom radnom okruženju nema kompetentnijih ljudi s više znanja i iskustva? Izobrazbe? Pa nitko iz moje generacije nije mogao steći više od 5-6 godina staža, a već su direktori. Da ne spominjem razno razne poljoprivrednike i slične koji sad glume velike financijske stručnjake. Pa nemaju baš svi veze. Ili imaju?

Počeo sam na to gledati kao i na pronalaženje posla. Ne uspijevaju u poslu najpametniji niti oni koji najviše/najbolje rade, već oni koji imaju jako zaleđe i koje netko gura. I iz tog razloga, sve da nešto i postignem kroz koju godinu znao bih da to ništa ne znači. Znao bih da to nije nagrada za moj rad i trud već u najboljem slučaju splet sretnih okolnosti…
_________________

...povijest se ponavlja...

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Kako će tek sutra padati Podravka Ledo Zvijezda Konzum pogotovo Ledo koji je punpan radi Crobexa i završetka kvartala.[bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Daj prestani vise s……Sutra ce Ledo i Konzum pokazati rezultate kakve nisi nikad ni vidio.
A moderatoru još jednom čestitke da pušta ovakve postove.

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

A ko o čemu a ono Šef po Todoriću. Daj mi argumentiraj zašto sutra pad navedenih Todinih firmi.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Kako će tek sutra padati Podravka Ledo Zvijezda Konzum pogotovo Ledo koji je punpan radi Crobexa i završetka kvartala.[bye]

stvarno ovo treba sankcionirati!

ledo je u crobexu par dana, a konzum i zvijezda ne!

barem bi to bio red naučit prije ovakvih nebuloznih postova! [smiley]

New Report

Close