BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Amberlab savjetuje ulazak na hrvatsko tržište nekretnina prije članstva Hrvatske u EU

Nezavisna analitička kuća Amberlamb preporučila je investitorima s američkog tržišta Hrvatsku kao zemlju koja nudi “brojne atrakcije za strane kupce nekretnina”. Glavna komparativna prednost Hrvatske je “prilično sigurno” članstvo u Europskoj uniji od 2010. Godine, prenosi britanski Ready2invest.co.uk.[smiley]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Danas ste mnogi na putu.
– s obzirom na ovaj snijeg interesira me kakvo je stanje na cestama ?

– sutra ujutro putujem iz Osijeka za Zagreb,
– iz Zagreba za Gospić, pa ću malo svratiti do Mile iz Lapca.
– zatim idem u Delnice, to u Liku i Gorski kotar idem zbog proljetne sadnje krumpira.
– zatim ću skoknuti do Ljubljane zbog uvoza krumpira.
– te ako sve bude u redu stići ću za ručak u Pulu.
Pozdrav !

kakve veze sve to s IPKK-ra.
pozdrav


Danas ste mnogi na putu.
– s obzirom na ovaj snijeg interesira me kakvo je stanje na cestama ?

– sutra ujutro putujem iz Osijeka za Zagreb,
– iz Zagreba za Gospić, pa ću malo svratiti do Mile iz Lapca.
– zatim idem u Delnice, to u Liku i Gorski kotar idem zbog proljetne sadnje krumpira.
– zatim ću skoknuti do Ljubljane zbog uvoza krumpira.
– te ako sve bude u redu stići ću za ručak u Pulu.
Pozdrav !


mogla bi domene uđakovo da mimalo otkriješ neke tajne.


mogla bi domene uđakovo da mimalo otkriješ neke tajne.

– pa veliki me put čeka, a planiram u Pulu doći za ručak, drugi put.

– nego kakvo je stanje na cestama, pa je li tko putovao za ovaj Uskrs.

Pozdrav !


BLADO: ” mogla bi domene uđakovo da mimalo otkriješ neke tajne. ” – pa veliki me put čeka, a planiram u Pulu doći za ručak, drugi put. – nego kakvo je stanje na cestama, pa je li tko putovao za ovaj Uskrs. Pozdrav !

Ceste su u korekciji baš kao i burza

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


– pa veliki me put čeka, a planiram u Pulu doći za ručak, drugi put.
– nego kakvo je stanje na cestama, pa je li tko putovao za ovaj Uskrs.

Pozdrav !


Jel’ ti nemoš spavat kad negdje putuješ?
Tako ja nikad nisam mogao kad se sutradan išlo na ekskurzije.

Pecivo, parizer i sok u tetrapaku+slamčica spremni? [huh]

No respect

Gledam vijesti i ovo šta rade Kinezi je sramota samo takva …. ja bojkotiram kineske restorane doživotno, također i dućane itd… a olimpijske igre da ima pravde u svijetu svi bi bojkotirali …

Cookie Monster

Hajduk ide u privatizaciju i zanima me vaš pogled na perspektivu ulaganja u sportske klubove općenito,a posebno u Hajduka?Možda se neko već i odlučija na ulaganje ove vrste?

Bit će zanimljivo sutra pogledati hrportolio. Da vidimo koliko su stranim tržištima izloženi pojedini fondovi.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajde zanima me jesam li dobro shvatio i izračunao?

Od sutra imamo novi izračun Crobija!

I love the Smell of Profits in the Morning


Gledam vijesti i ovo šta rade Kinezi je sramota samo takva …. ja bojkotiram kineske restorane doživotno, također i dućane itd… a olimpijske igre da ima pravde u svijetu svi bi bojkotirali …
[/i]

Vjerujem da tako misliš i za Ameriku, sigurno ćeš i njihove proizvode i usluge bojkotirati, ili si se navikao na mrtve iz Iraka?

New Report

Close