BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

pa đes’ ti puška, te ubila? [kiss]

ja mislio da si puk’o, otkako su i bidovi pukli, a ti s “rukama u pekmezu” (do ramena)

[lol] [lol] [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

deimos:

pa đes’ ti puška, te ubila? [kiss]

ja mislio da si puk’o, otkako su i bidovi pukli, a ti s “rukama u pekmezu” (do ramena)

[lol] [lol] [lol] [lol]

Ma ne brini za mene prijatelju, ja sam puko jos kad su mi ko klincu baka i deda pojeli zeca. Rekli su da je otisao na zelenije pasnjake, a ja nasao njegov repic u ladici. Dugo sam razmisljao o tome kako je zec otisao i zaboravio svoj repic.

Ona baba iz “Kad jaganjci utihnu” je nula za mene.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

MiG29:

deimos:

pa đes’ ti puška, te ubila? [kiss]

ja mislio da si puk’o, otkako su i bidovi pukli, a ti s “rukama u pekmezu” (do ramena)

[lol] [lol] [lol] [lol]

Ma ne brini za mene prijatelju, ja sam puko jos kad su mi ko klincu baka i deda pojeli zeca. Rekli su da je otisao na zelenije pasnjake, a ja nasao njegov repic u ladici. Dugo sam razmisljao o tome kako je zec otisao i zaboravio svoj repic.

Ona baba iz “Kad jaganjci utihnu” je nula za mene.


[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kako vidim jako ljepo ste se svi Vi skupa sa moderatorom raspričali,,
pa Vas sve skupa sa sobom morao preparkiravat,,,,Vijeko,, Vijeko[smiley][smiley][smiley][wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

A kaj ćeš? Izgleda da je vrijeme da se počnemo dogovarati za neko državno okupljanje na nekoj klupici budući da vjerojatno većina više nema za fine večerice, vinčeko i ino [smiley][smiley][smiley][smiley]

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]


Ako si nam htio uljepšati dan onda si trebao napisati da je na 4500 [lol]

Evo nana Meira iz Zavidovica, inacer gatara po struci ……….kad sam je pitao koliki ce Crobex biti do kraja drugog mjeseca, prvo pomislila da jeja to pitam za komsijinog tornjaka Rexa pa kaže….. ako ga Fefe ( valjda to komšino ime)i dalje bude hranio cvarcima da ce zakrzljati do kraja mjeseca.
Onda sam joj lijepo objasnio sto je to Crobex …. i ona je misljenja i predviđanja da sve ovisi o tome hoce li onaj Stipe brijati obrve ili nece.

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

@vijeko
Važno da si ti u cashu,,,[proud][cool]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

Zgubidane, de ti meni reci šta je s onim brodom, hoću se moći kupat naljeto u Rovinju.


Ma ne brini..vec moja braca cigani odlaze po zeljezo i ostalo..do jutra nema niceg[rolleyes]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


SLK: ” Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color] Zgubidane, de ti meni reci šta je s onim brodom, hoću se moći kupat naljeto u Rovinju. ” Ma ne brini..vec moja braca cigani odlaze po zeljezo i ostalo..do jutra nema niceg[rolleyes]

daj nek donesu kaki bojler
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Bavim se oko 2 godine dionicama i trgovanjem istih. Otprilike isto toliko vremena pratim i ovaj forum. U početku sam to uzeo kao običnu trgovinu i u skladu s prilikama- dobro zaradio.
Prošlo je tu puno forumaša i puno pameti. Ali i gluposti. Ali bilo je i puno laži i nepoštenja.
Kleli se ljudi ovdje na svašta: na zakone, na TA, na grafove, na insajd informacije, na znanje…i šta je sve znam. Tak je i danas. To sam naučio…
Ovo kaj pripremaju danas sindikati sa trgovcima mi se baš sviđa.
Ne radi se tu o profitu već o šišanju ovaca. Da bar tak nešto mogu napraviti danas i tu na burzi. Ali ne mogu, unutra sam i ne mogu van. Šišanje ovaca je i tu na djelu.
Shvatite to kak hoćete, ali ja si želim olakšat dušu. I nemojte mi govoriti kak se u dionice ulaže novac koji si spreman izgubiti. Takvog novca nema.
Kad sam počeo proučavati razne literature povezane s istim,i teoretski puno naučio (premda više preferiram praksu), mislio sam: to je to,kakvu takvu praksu imam i sad je više nemoguće izgubit neku veću lovu osim ako ne dođe do rata, potresa ili nekakvih kataklizmi…
Danas…. niti rata, niti potresa….a lova curi. Kaj se danas promjenilo od prije godinu,dvije, osim što naše firme rade uglavnom bolje ili bar u skladu s evolucijom. Samo ovi koji nas šišaju (fondovi,financijski analitičari npr.) vide krizu u USA i Bangladešu…. Je, to ima puno veze sa Pounje trikotažom…. Kriza jest, ali,ali,ali. Ma nek sve ide u 3…… …… Moj je problem kaj osjećam da mi rogovi rastu. I oprostite ak sam Vas udavio.

http://whycroatia.blogspot.com/

Prazni se municija,trebat će prebacit na pojedinačnu paljbu[wink]

http://whycroatia.blogspot.com/

Zašto fondovi ruše cijene?
Zato jer znaju da je sve prenapuhano i da će teško ostvarit rast preko 25% u 2008.
Zato će rušit burzu do ibera da mogu povoljnije ulazit a
kupovati će od drhtavaca i onih kojima treba keš.

Rušit će je dok god imaju sredstava a onda će krenuti prema gore i do kraja godine će prikazati rast od 50%.

Ispravite me ako pogrešno tumačim svoje viđenje.

New Report

Close