BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

Ne,ne prvo ide ekipa da vas onesposobi.
Zatim dolazi Zgubi s kaminom trpat ..kompove,namjestaj itd
Onda ekipa dolazi a Zgubi sa inventarom odlazi[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

Fino. Sve ste već razradili vidim

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]


Ma evo ninna zna pa će ona navigirati ekipu. Pretpostavljam da ako ćete dolaziti u predvečerje da ću vas lako uočiti u obliku nepreglednog slijeda osoba s bakljama i vilama? [smiley]

Trčati ćemo sa rozim papirima na kojima će pisati Dijonica i uzvikivati: Gdje su naše pare??!!!!!!![wink]


Fino. Sve ste već razradili vidim

Ajde kući, neki su na forumu pili popodne……[lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]


Fino. Sve ste već razradili vidim

To je stari plan, jos iz rata… [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

Iznajmljujem kamion..Ponude na P.M .

P.S
Molim sa navigacijom,da se ne gubimo do POSLOVNOG.
Hvala

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]


Iznajmljujem kamion..Ponude na P.M . P.S Molim sa navigacijom,da se ne gubimo do POSLOVNOG. Hvala

imam ja N95-icu sa gps-om pa ćemo ih lako nać [thumbsup][lol]

DOKUP!

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

zgubidan10:

Iznajmljujem kamion..Ponude na P.M . P.S Molim sa navigacijom,da se ne gubimo do POSLOVNOG. Hvala

imam ja N95-icu sa gps-om pa ćemo ih lako nać [thumbsup][lol]


Ovo ze zove IGRAC. Uzimamo samo elektroniku ,sta ne zavalimo, zapalimo i prodamo bakrene ostatke[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

Zgubidane, de ti meni reci šta je s onim brodom, hoću se moći kupat naljeto u Rovinju.

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]


Zgubidane, de ti meni reci šta je s onim brodom, hoću se moći kupat naljeto u Rovinju.

Nećeš, a mogao bi jedan tanker puknut kraj Vodica,pa ćeš u Grčku ljetovati..[lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]


Nećeš, a mogao bi jedan tanker puknut kraj Vodica,pa ćeš u Grčku ljetovati..[lol]

Ma covjece, Vodice ionako izgledaju ko da je tanker puknuo. Crno i masno od hrpe preplanulih ljudi namazanih uljem nagruvanih na malo prostora.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

To se SLK namaže….[lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

Ma u Vodicama je bitno da stari Brunac radi, da žderem onu njegovu meksičku klopu na plavom Jadranu. A ja i sunce smo dva različita pojma, vidi me samo dok se sušim. Onda piva i hladovina… [cool]

No respect

New Report

Close