BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ivana 7 ,svaka čast , odmah sam nekak ponosna kaj sam žensko dok vidim kak pametno pišeš[rolleyes] ali nekak mi se čini da tak racionalno ipak može pisat samo muško[smiley]

eh sad mi sviće [wink]… sorry Karla [smiley]


Delboy: a što se pokazivanja zuba EU-u tiče, sad je kasno za to. uništili bi nas u roku godine dana da požele – jer smo im sve što valja već prodali. srbi nisu, zato ih i uvažavaju više od nas. Ako smo im sve prodali onda nek im država uzme što više profita. Postoje raznorazni mehanizmi za to. Počnimo s bankama. [cool]

tesko nas vise mogu zagristi, sad nas samo mogu trgati[lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Karla:

ivana 7 ,svaka čast , odmah sam nekak ponosna kaj sam žensko dok vidim kak pametno pišeš[rolleyes] ali nekak mi se čini da tak racionalno ipak može pisat samo muško[smiley]

eh sad mi sviće [wink]… sorry Karla [smiley]


možda bi se mogel iskupiti kakvom lijepom pjesmom[rolleyes]
zezam se,ne brini,nije vrijedno spomena[smiley]



@vrana
ma svaki radi kak mu paše,to je njegovo pravo, meni samo smješno….žena a piše hladno da se smrzneš [smiley]

Mozda je neka domina?


imam samo jednu želju: da hrvati konačno prestanu kukati i jadikovati. to je prvi korak. sve ostalo nestat će samo od sebe…primite se posla, a ako vam je loše nađite još jedan posao.

– kako ću naći još jedan posao kad nisam dobila niti prvi.
– diplomirala sam prije roka, kad bi ovo bila Amerika na temelju ocijena i znanja već bih imala desetak ponuda za dobro zaposlenje.
– ali zašto bi zaposlili mene kad imaju puno budala s dobrim vezama.
– pogledajte samo koje budale vam vode investicijske fondove.
– a Vi tamo stavljajte i dalje svoje novce.
– pogledajte gdje i kako ja ulažem, nemam što lagati, pišem gdje gubim, ali se hvalim i s dobitcima, zašto ne.
– imam pokrenutih više biznisa, odlično mi ide.
– i na koncu pa ne trebam niti raditi, ali rad me veseli, veselu me veliki prinosi.
– sada sam napravila tolike minuse u kratkom roku, pa ja sam izgubila koliko velika većina Hrvata ne može zaraditi za 10 godina.
– ali tko se ne želi kockati taj sigurno nikada ništa i neće zaraditi.
– zaraditi ću ja ponovno, moji gubitci su ipak puno manji nego gubitci investicijskih fondova.
Pozdrav !



@ivana7

A ja se ponadao da ćeš bit fond menager PBZ-ovog stock fonda ….šteta[smiley][thumbsup][lol]

– ma tamo sam samo honorarno, moram nekako pomoći našem dragom Zgubiju.
Pozdrav !


– sada sam napravila tolike minuse u kratkom roku, pa ja sam izgubila koliko velika većina Hrvata ne može zaraditi za 10 godina. – ali tko se ne želi kockati taj sigurno nikada ništa i neće zaraditi. – zaraditi ću ja ponovno, moji gubitci su ipak puno manji nego gubitci investicijskih fondova. Pozdrav !

Gubitak je samo ako ste prodali , a vjerujem da niste.
U protivnom je samo trenutni minus.
bit će slađe kada se vrati u plus.
[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Asko:

Karla: ” ivana 7 ,svaka čast , odmah sam nekak ponosna kaj sam žensko dok vidim kak pametno pišeš[rolleyes] ali nekak mi se čini da tak racionalno ipak može pisat samo muško[smiley] ” Ipak je ženski nos…ženski nos…[lol] [smiley]

Dobro jutro!
Imas mislim pod lezerno ili ostalo nekoliko starijih postova gdje nasa Ivana 7 pise u muskom licu, malo mu je promaklo.[lol]
Logika majstora ti je ova:
1. na forumu ima daleko vise muskih koji ce radje jednoj djevojci pomoci, dati potrebne savjete ili cak koju povlastenu informaciju nego nekom drugom muskom.
2. Stavit sliku zenske u avatar za kojom vecina muskih slini.

Zato i pise u natuknicama, da manje grijesi.
Uz to Angelinu ne bi niti jedna zenska stavila u avatar budite sigurni.
No nema veze. Svatko ima neki fetis.[lol] [lol]

– ponovno stare priče u virtualnoj zajednici.
– jesi li ti možda psiholog ili radiš u Vrapču.
– pa mene osobno poznaje barem dvadesetak forumaša.
– puno osoba koje ne pišu na ovom forumu zna za Ivanu7.
– e zbog svih tih koji me poznaju nikada nisam navlačila na niti jednu dionicu i uvijek sam pazila što pišem, normalno uz humor koji obožavam.

– a lijepo ti pišem Ivana je završila prije roka ekonomski fakultet.
– trenutno sam na zavodu za zapošljvanje.
– ako imaš preporuku za koji dobar posao, javi, upoznati ćemo se, ako ne sličim na sliku sa posta nisi mi ništa dužan.
– ne tražim posao preko veze, tražim posao sa svojim znanjem, ako ne budem najbolja na testiranjima nisi mi opet ništa dužan.

– e sada zašto posao kad mogu i bez njega.
– bez posla sigurno mogu i svi Kenedijevi pa opet rade.
– eto htijela bih i ja raditi, proći i tu fazu pa vidjeti kako dalje.
Pozdrav !

,

– neki ljudi zapisuju dobre viceve, ja dobre rečenice.

– kako biste se obogatili, osobito ako počinjete bez ičega, morati ćete biti dobar bankar, kao i dobar kockar, a većina bankara nisu i dobri kockari.
– većina bankara nije bogata zato što nisu kockari, a većina bankara nisu kockari zato što kockari uglavnom nisu dobri bankari.
– nažalost, veći broj ljudi su financijski gubitnici.
– kad se radi o novcu, većina odraslih osoba ne može priuštiti gubitak.
– pravi kockar zna kako pobjeda i poraz idu ruku pod ruku.
– profesionalni kockari ne zavaravaju se idejom kako mogu samo pobjeđivati.
– pravi kockari znaju kako mogu i izgubiti.

– ovo su jedne dobre rečenice koje svakako treba i više puta pročitati.
– ja pišem i o kocki, ali tu me večina sigurno nikada nije kužila.
– ovo kocka zamijenite s dionica, a kockari s dioničari pa će Vam biti puno jasnije.
Pozdrav !


– ponovno stare priče u virtualnoj zajednici.
– jesi li ti možda psiholog ili radiš u Vrapču.
– pa mene osobno poznaje barem dvadesetak forumaša.
– a lijepo ti pišem Ivana je završila prije roka ekonomski fakultet.
– ako imaš preporuku za koji dobar posao, javi, upoznati ćemo se, ako ne sličim na sliku sa posta nisi mi ništa dužan.
– bez posla sigurno mogu i svi Kenedijevi pa opet rade.
– eto htijela bih i ja raditi, proći i tu fazu pa vidjeti kako dalje.

– znas, čakula – bakula. Prica se da…
– prije psihicki slucaj.[shocked]
– oho hoo… [embarass]
– hm… trece lice
– ako slicis na sliku iz avatara ne trebas posao, drugi ce raditi za tebe.[kiss]
– egooo![thumbsup]
– posao nije faza, vec muka u zivotu[lol]
Pozdrav!

rofl, o čemu nego o spolu ivane7. Neki nemaju pametnija posla.
Predlažem da otvorimo temu: “ivana7 – muško ili žensko” [lol] [lol] [lol]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Pošto je u Srbiji pobjedio kandidat kojega podržava Evropa Srbi očekuju skok na njihovom tržištu. A pošto su nam oni susjedi jedan jači skok cijena dionica imamo i mi pravo očekivati u Hrvatskoj.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close