BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je ovdje greška- “…pa kada su puni keša”- cijenjeni wiking-kako možete reći da su puni keša-kako to znate??? To što ste iznjeli te silne milijarde je vrijednos fondova a koliko novca na raćunu imaju,mislim da pojma nemate!!!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

a malo razmisljam ak je u 11. mj palo 4,6 mil. kunaodnosno ljudi povukli lovu a u 12-1. mj. vracena lova opet od malih negdje ga moraju ulozit,ipak je to cisti kes ili mislite da su mali ljudi uplatili banane u fondove[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


sakai: ” ja se cak i obrijah za danasnji dan… japanski kapetani na brodovima tonuli su zajedno s njima. Banzai[lol] ” Vidi Sakia legende,on se sprema za potop[embarass]

Evo upravo sam ulozio 400 kn u sebe. Nova plomba sjaji – skoro sam se odlucio za zlatni zub, al rekoh kakvo je vrijeme jos ce me netko i ubiti zbog tog zlata[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

zgubidan10:

sakai: ” ja se cak i obrijah za danasnji dan… japanski kapetani na brodovima tonuli su zajedno s njima. Banzai[lol] ” Vidi Sakia legende,on se sprema za potop[embarass]

Evo upravo sam ulozio 400 kn u sebe. Nova plomba sjaji – skoro sam se odlucio za zlatni zub, al rekoh kakvo je vrijeme jos ce me netko i ubiti zbog tog zlata[lol]


[lol] [lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


pa kad su puni kesa Imovina fondova u 2007. porasla 13,8 milijardi kuna (21.01.2008) Prema podacima Hanfe je krajem prosinca ukupna imovina, 77 aktivnih otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom iz …Opširnije Prema podacima Hanfe je krajem prosinca ukupna imovina, 77 aktivnih otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom iznosila je 29 milijardi i 18 milijuna kuna. Prosinac je tako nakon studenog u kojem su fondovi zabilježili veliki pad imovine od 4,6 milijardi kuna, donio pozitivno raspoloženje na burzu što je uzrokovalo rast cijena dionica i dodatne uplate u fondove te je na taj način imovina fondova ponovno došla na razinu preko 29 milijardi, koliko je bila i u listopadu kad je iznosila rekordnih 29 milijardi i 378 milijuna kuna. Zanimljivo je kako ulagači u fondove ekspresno reagiraju na pad i rast tržišta pa su tako u prosincu jednako brzo vratili sredstva koja su povukli u studenom. Ukupno je imovina fondova u 2007. godini uvećana za 13,766 milijardi kuna odnosno za 89,91 posto. U odnosu na šest mjeseci ranije imovina fondova bilježi rast od 3,069 milijardi kuna odnosno rast od 11,80 posto što nam govori da je većina rasta imovine ipak ostvarena u prvom polugodištu kad je trend na burzama u regiji bio izrazito pozitivan. Ukupnom rastu imovine u 2007 godini najviše su pridonijeli dionički i mješoviti fondovi koji su ukupno ostvarili rast imovine od skoro 14 milijardi odnosno od 13,953 milijardi kuna. Imovina novčanih fondova je tokom cijele godine oscilirala a kraj 2007 godine završila s 274 milijuna kuna većim iznosom od kraja 2007. godine. Jedino je imovina obvezničkih fondova u 2007 godini pala i to za 461 milijun kuna. U prosincu su rast imovine zabilježili dionički, mješoviti i novčani fondovi, dok se je imovina obvezničkih smanjila…itd

Vidio sam te podatke, no ipak ne vjerujem da su puni love, možda oni s manjim prinosom prošle godine… U svakom slučaju imaju dovoljno da okrenu trend, meni ne smeta toliko pad cijena koji je neugodan već ova neka panika koja se stvorila. Postoji neka donja granica koja se ne smije prijeći ili sve ide …. zna se di.

Eh pred par dana dok se ljudi nisu glupirali na temi korekcija se špekuliralo o tome je li na 4800 ili 4600 (CROBEX). Očito nitko nije bio u pravu, već je puno niža (bar 4300/4400). Zato baš nisam siguran da će ovo završiti kroz ovaj tjedan. Mogli bi još neko vrijeme gledati ovu gore dolje igru, a sve pod motom “recesija u americi”.

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Gledamo mi to od 5 mjeseca 2007 gore dolje pomalo a stalno više dolje i ako ovako nastavi gledaćemo do 5 mjeseca 2008 godine. Naravno tko preživi , a poslije oporavka sav novac van i nikada više u dionice niti i ludilu.[bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Gledamo mi to od 5 mjeseca 2007 gore dolje pomalo a stalno više dolje i ako ovako nastavi gledaćemo do 5 mjeseca 2008 godine. Naravno tko preživi , a poslije oporavka sav novac van i nikada više u dionice niti i ludilu.[bye][bye]

Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja živim od tržišta kapitala i ne pada mi napamet napustiti ga.
Ovi padovi imaju i dobrih strana, a to je odlazak s burze onih koji nisu navikli na oscilacije.[rolleyes]

Ajme, sto panika ucini ljudima!

And God says let there be light and be light, and it was good...

Navikao sam ja na oscilacije ali ovaj put to predugo traje i košaće me živaca ,zato oporavak pa sa lovom u nekretnine i zemljišta.[bye][bye][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Navikao sam ja na oscilacije ali ovaj put to predugo traje i košaće me živaca ,zato oporavak pa sa lovom u nekretnine i zemljišta.[bye][bye][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

heh jos jedan manje[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Navikao sam ja na oscilacije ali ovaj put to predugo traje i košaće me živaca ,zato oporavak pa sa lovom u nekretnine i zemljišta.[bye][bye][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

imaš novi nekretninski fond i sretno lolo[thumbsup]

dan je pametniji od noći

Tomislav Petrov i Željko Kardum na Nova TV-eu … [proud][thumbsup]

zanimljivo ..[wink]

New Report

Close