BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oglas iz Beograda

Ukraden fiat 128/PEGLA

Sto ne onu Vektru ili onog BMW-a od narko dilera iz ulaza do mene???
Kako ga samo upali, kad ga ja verglam po deset minuta??? Jel ti crkla
guma ko meni prekjuce??? Jesi ukljucio grejanje kroz haubu, posto se
sajla pokidala???
Dokle si stigao sa one tri litre u rezervoaru, nadam se do prve
bandere, ruka ti se osusila!!!
Jel te zaustavio saobracajac sto nemas prednji desni zmigavac, nek ti
polomi noge pendrekom!!! Jesi se naslusao muzike na onom jednom
produvalom zvucniku, kasete se bas duuuugo vrte zimi, mozak ti kroz
usi iscureo!!! Cigaru upali na auspuh posto nema upaljaca, kurca mi se
napusis!!!
Ispod desnog sedista imas dugme kojim mozes da prespojis bobinu, da
ti ga ne bi ukrali, ukrali ti lesinu dabogda!!!
Kad pada kisa ti stavi rukavice jer se skida ono crno sa volana, mutna
te voda izbacila!!! Pazi da ti ne polome brisace
(imas stare potrocene rezervne u gepeku ). Kocnicu pritisni dvaput brzo,
ili jednom
al’ do daske, iako bi ja zeleo da ne mozes da zakocis na
vreme pred grotlom pakla i tamo goris dok ti 128 demona cereci
iznutrice do kraja vecnosti!!!! Sto me mrzelo da
stavim jastuce sa iglama i udicama na vozacevo sediste, bar bih
postedeo svet tvog prokletog poroda, ziv se ucrvljao da se
ne ucrvljas, gubom kasljo, krv ti se gnojila! Stice tebe kletva
najstrasnija, gde pokrade postena coveka, kugom ti se
seme zatrovalo, krvi piso, gnoja proljevao! Djavoli ti pamet isisali,
a sa glavom nogomet igrali! Deca ti se iglama
trovala, djavo ti ih mlade oduzeo!
Iznutrice u kasu prestale, sve ih sikto na oci i usi! Mater ti se parila s
veprom pa da posere jos jednog takvog itog ko sto si ti.

P.S .
Ako neko vidi krem zastavu 128 registracije BG-192-523 neka je polije
benzinom i zapali.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Mmstanicu vi ste car,jebivjetre stari[thumbsup][thumbsup][thumbsup][lol] [lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Mmstanicu vi ste car,jebivjetre stari[thumbsup][thumbsup][thumbsup][lol] [lol] [lol] [lol]

a j…. ga stari,svi u kešu, usrali se,ja u dioniama 100% pa ni ne osjećam da ser.. [lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ja se cak i obrijah za danasnji dan… japanski kapetani na brodovima tonuli su zajedno s njima. Banzai[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ja se cak i obrijah za danasnji dan… japanski kapetani na brodovima tonuli su zajedno s njima. Banzai[lol]


Vidi Sakia legende,on se sprema za potop[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

primjetio sam da svi jaki igraci na forumu su zamuknuli,nema plavog,posejdona,iveka…zanimljivo.Inace potop mi je u portfelju i mogu skocit kroz prozor jer kolko vidim margini su proradili kao sto je na ingri koja polako nema ni likvidnosti vise.Juce je vec na ipkk margin sve prodao…gdje su sad ti jaki igraci da posavjetuju

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ma meni ovo sve veselo… svi koji su navijali na pojedinim dionicama za pad, sad su dosli na svoje. Jedino je problem sto ih ima malo previse[lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

i naravno sad kad je moguci preokret investor ne radi[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Kao što mi kaže potpis…[cry][proud][cool][undecid][shocked][huh][thumbsup][embarass][sealed][yawn][bye][rolleyes][pray][kiss][lol] [angry] [tongue][smiley][wink][sad]

Bit će bolje!

Mislim da je krenula lagana kontrola štete. HT je jedina dionica koja je zaprave u fokusu medija, a ipak joj nisu dali da probije 300 kn; sad je bio nalog na kupnji od 5000+ komada na 310kn, a na prodaji od 2000+ i pazite ovo- oba su povučena… skoro istovremeno…

Ne mogu si pomoći da me ne asocira na prešutni dogovor između fondova, nemoj ti još kupovat, neću ni ja, a cijena ide još jedan đir dolje.[sad]

Kako se ovi igraju s vatrom…

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Naravno kad najvise trebas brokera, e onda se on ne javlja [angry]

Cuore Sportivo


Mislim da je krenula lagana kontrola štete. HT je jedina dionica koja je zaprave u fokusu medija, a ipak joj nisu dali da probije 300 kn; sad je bio nalog na kupnji od 5000+ komada na 310kn, a na prodaji od 2000+ i pazite ovo- oba su povučena… skoro istovremeno…

Ne mogu si pomoći da me ne asocira na prešutni dogovor između fondova, nemoj ti još kupovat, neću ni ja, a cijena ide još jedan đir dolje.[sad]

Kako se ovi igraju s vatrom…

pa kad su puni kesa
Imovina fondova u 2007. porasla 13,8 milijardi kuna (21.01.2008)
Prema podacima Hanfe je krajem prosinca ukupna imovina, 77 aktivnih otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom iz …Opširnije
Prema podacima Hanfe je krajem prosinca ukupna imovina, 77 aktivnih otvorenih investicijskih fondova s javnom ponudom iznosila je 29 milijardi i 18 milijuna kuna. Prosinac je tako nakon studenog u kojem su fondovi zabilježili veliki pad imovine od 4,6 milijardi kuna, donio pozitivno raspoloženje na burzu što je uzrokovalo rast cijena dionica i dodatne uplate u fondove te je na taj način imovina fondova ponovno došla na razinu preko 29 milijardi, koliko je bila i u listopadu kad je iznosila rekordnih 29 milijardi i 378 milijuna kuna.

Zanimljivo je kako ulagači u fondove ekspresno reagiraju na pad i rast tržišta pa su tako u prosincu jednako brzo vratili sredstva koja su povukli u studenom. Ukupno je imovina fondova u 2007. godini uvećana za 13,766 milijardi kuna odnosno za 89,91 posto. U odnosu na šest mjeseci ranije imovina fondova bilježi rast od 3,069 milijardi kuna odnosno rast od 11,80 posto što nam govori da je većina rasta imovine ipak ostvarena u prvom polugodištu kad je trend na burzama u regiji bio izrazito pozitivan.

Ukupnom rastu imovine u 2007 godini najviše su pridonijeli dionički i mješoviti fondovi koji su ukupno ostvarili rast imovine od skoro 14 milijardi odnosno od 13,953 milijardi kuna. Imovina novčanih fondova je tokom cijele godine oscilirala a kraj 2007 godine završila s 274 milijuna kuna većim iznosom od kraja 2007. godine. Jedino je imovina obvezničkih fondova u 2007 godini pala i to za 461 milijun kuna. U prosincu su rast imovine zabilježili dionički, mješoviti i novčani fondovi, dok se je imovina obvezničkih smanjila…itd

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close