BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hrvatski broker pusten iz zatvora

http://www.vecernji.hr/home/manager/2995028/index.do

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

@ Ivek 123.

Poštovani Ivek, kako mogu primjetiti iz vašeg pisanja, poprilično ste iskusan ulagač s gotovo desetljećem ulaganja na burzi/ma iza sebe. Napisali ste puno kvalitetnih postova (hvala) i vjerujem da uživate respect mnogih forumaša.

Ipak… ne mogu a da ne primjetim da se raspoloženje među recima vaših postova mijenja za 180 stupnjeva svakih nekoliko stranica ove teme (ili sličnim temama) na forumu.

Da li ste po prirodi labilna osoba, ili jednostavno nemate definirano mišljenje o financijskim kretanjima na ZSE i oko nas, pa se sa svakim novim momentom osjećate drugačije?
lli ste pak druker u rukavicama koji argumentirano nastoji utjecati na labilniji dio čitatelja foruma ovisno o vlastitoj poziciji.
ili nešto treće?

bok vam.[wink]

I'LL BE BACK


Premješteno iz teme: [color=blue]Korekcija [/color]

@ Ivek 123.

Poštovani Ivek, kako mogu primjetiti iz vašeg pisanja, poprilično ste iskusan ulagač s gotovo desetljećem ulaganja na burzi/ma iza sebe. Napisali ste puno kvalitetnih postova (hvala) i vjerujem da uživate respect mnogih forumaša.

Ipak… ne mogu a da ne primjetim da se raspoloženje među recima vaših postova mijenja za 180 stupnjeva svakih nekoliko stranica ove teme (ili sličnim temama) na forumu.

Da li ste po prirodi labilna osoba, ili jednostavno nemate definirano mišljenje o financijskim kretanjima na ZSE i oko nas, pa se sa svakim novim momentom osjećate drugačije?
lli ste pak druker u rukavicama koji argumentirano nastoji utjecati na labilniji dio čitatelja foruma ovisno o vlastitoj poziciji.
ili nešto treće?

bok vam.[wink]


sada mi nije jasno u čemu se slažeš sa njime i po čemu su mu postovi kvalitetni kada ih mjenja za 180 stupnjeva svaki drugi dan.
u čemu se onda slažete oko koje kvalitete![undecid]

dan je pametniji od noći

[color=blue]Sparkassen Immobilien kupila poslovnu zgradu u Miramarskoj[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/sparkassen-immobilien-kupila-poslovnu-zgradu-u-miramarskoj,6802.html

Hm ima li stanje danas na burzama mozda veze i s ovim:
http://www.tportal.hr/lifestyle/zdravlje/page/2008/01/21/0106006.html


Hm ima li stanje danas na burzama mozda veze i s ovim:
http://www.tportal.hr/lifestyle/zdravlje/page/2008/01/21/0106006.html%5B/quote%5D

ili depresija ima veze sa stanjem na burzi? [wink]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
255,00 1 15:41:27
285,01 1 14:00:04
290,00 57 13:58:35
290,00 25 13:51:32
291,00 75 13:51:32
291,00 200 13:44:22
291,00 25 13:40:40
292,00 110 13:40:40
292,01 6 13:40:40

Mislite li da ce Hanfa reagirati vezano za ovo? [rolleyes]

...Imperare sibi maximum imperium est...

Hoće, zato što je jedna dionica i zato štoje pri kraju radnog vremena,ako mu je prvi put i ako da nekakvo objašnjenje ok,ako ne kazneno će ga goniti…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Je li netko negdje isčeprkao koje dionice, u kojim količinama i kada su kupovali članovi vlade. Posebno me interesiraju podaci za Polančinja. Ovi se podaci čuvaju bolje nego državna tajna, ali nikad se nezna gdje je podatak procurio. Ima li tko kakvu vezu u SDA?.

Kako me zivcira ovo stanje na burzi, kada se vise ni ne gleda sta kupujes nego samo kak se krece crobex i dal je korekcija il nije… fale mi ona vremena od pred godinu dvije [cry]

Glory, glory, Man United!!

Kolega Goran044 na formu Moj novac je napisao, između ostalog, sljedeće:

Jednako kako je postojala panika da se što prije proda, nastat će panika da se što prije kupi.

I love the Smell of Profits in the Morning

Dajte ljudi odmoderirajte kolegu svojnov9. Čovjek zapeo, pa napisao svih zadnjih 12 postova na 12 različitih dionica, a mi ne vidimo što želi reći. Popunio cijelu prvu i dio druge stranice. [thumbsup]

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

New Report

Close