BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


daj i mene malo pouči,ja sam još mali.[kiss][kiss][kiss]

Kako bre Jovica,ne mogu druge si vjere[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


jovica: ” daj i mene malo pouči,ja sam još mali.[kiss][kiss][kiss] ” Kako bre Jovica,ne mogu druge si vjere[lol]

Ne brini ti za mene,ja sam Hrvat i katolik.
[thumbsup]
Ups,možda si ti druge vjere?

Ne zelim raspravljat sa covjekom koji ima dijete na avataru…………..Priznajem takvih me strah[bye]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Inace ovo se ja i Jovica malo zafrkavamo,da nebi netko pomislio da imam , ja ili on protiv nekog nesto..Jovice ,Jovice lud si kompa[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Kako je lijepo pisati kad nema moderiranja, evo povlačim sve uvrede na račun moderatora i nudim ispriku u zamjenu za trajno nemoderiranje i naravno obečanje da ču smo pisat kad ču imat šta napisat[cool]

Jedno glupavo pitanje? Što mislite da Buffet mora kupiti jednu dionicu s našeg tržišta koju bi odabrao?


Jedno glupavo pitanje? Što mislite da Buffet mora kupiti jednu dionicu s našeg tržišta koju bi odabrao?

PUNT-R-A

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

DA, poznato je da mu je najveća pogreška u karijeri bila kupovina tekstilnog poduzeća od kojeg je zadržao samo ime nakon što ga je morao zatvoriti zbog gubitaka.

Ne znam za Buffeta ali mislim da bi Graham kupovao jedino eventualno HT [wink]

Mislim da HT zadovoljava dosta uvjeta ali ne znam kako bi Buffet reagirao na povećanje dobiti rezanjem troškova a ne povećanje dobiti usljed povećanja prihoda i opsega poslovanja.


hmihajlo: ” Jedno glupavo pitanje? Što mislite da Buffet mora kupiti jednu dionicu s našeg tržišta koju bi odabrao? ” PUNT-R-A

sto si se uhvatio tog Punta, pa ima dovoljno transparentnih brodara na trzistu, jeftino, ovih dana[tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Zaboravio sam kako se zove, forexu moras puno vise paznje dat nego dionicama, ali instantno mozes biti milijunas ili pusac, sve je to zivot[smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close