BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]IPKK (IPK KANDIT d.d. za proizvodnju bombona i čokolade)[/color]

Pozdrav wikingu i mravku,…..bill Gates stvarno naporan tip…..kakav provokator, ne zna šta bi od sebe pa to radi ovde. Inače čitam forum redovito, a i nisam baš novi na tržištu.Čitam i temu Laganini i rado bi vam se pridružio na večeri u ZD, ali imam obveze petak – subota, pa kad budete u ST onda. Ok ?!?

Sve je stvar psihe.....

Vijesti o dionicama postaju izgleda svakodnevne u TV Dnevniku….ovog puta nije bio Šprajc….[proud]

Koliko su ljudi naivni, lakomi i pomalo glupi ( bez namjere da nekoga uvrijedim) kada su u Americi dva vlasnika javno objavila – istinu, ( pošto im je išlo loše i nisu imali što izgubiti ) da rade na tome da firmu upropaste ( dugovi i loše poslovanje ) i stjeraju u stečaj u roku mjesec dana cijena dionice na burzi porasla je 100%


Koliko su ljudi naivni, lakomi i pomalo glupi ( bez namjere da nekoga uvrijedim) kada su u Americi dva vlasnika javno objavila – istinu, ( pošto im je išlo loše i nisu imali što izgubiti ) da rade na tome da firmu upropaste ( dugovi i loše poslovanje ) i stjeraju u stečaj u roku mjesec dana cijena dionice na burzi porasla je 100%

Vidim cita se “Inteligentni investitor” kolega ili grijesim? [wink]

Točno, samo malo preprićano slobodnim riječnikom.
Bitna je poanta!
Zahvaljujem.[thumbsup]

Molim moderatora da objasni meni i javnosti zašto nije pustio dva moja posta u kojemu sam točno citirao Dragičevića o vrijednosti i planovima INE?
Jedan post sinoć i jedan jutros s tekstom iz internog časopisa INE!
Sa štovanjem!

@tip top

Poštovani,

Postajte ih slobodno pa ću vam objasniti razloge brisanje ili neću, u slučaju da ih nisam ja brisao

Srdačan pozdrav!

Suricata suricatta

Sutra ću iz firme točno citirati rijeći Dragičevića, pošto imam časopis na poslu.

Ovaj zadnja ponuda 200×1112.99 mi je naj sumljivija.jer nije htjela spustiti cijenu 0.99k. pre sami kraj.
Inaće da su to pravi prodavaći ne bi prodavali na taj način i time plašili ljude i obarali cijenu.Bar ja to ne bi tako radio!
Molim za komentar!

Ima bit da je “korekcija” sada in!!!!!!!!!! I to zadnjih nekoliko mjeseci!!!!!
A mi smo poznati po tome da pratimo sve trendove jer želimo biti cool, in ,europa i druga sranja!!!!
Triba bi se narod skupit pa izaći umjesto na ulicu izać iz fondova!!!!!!!!!
Pokupit svu lovu pa nek se onda oni jeb……!!!!!!Pa nek onda glume i cide svoje mame!!!!!!!!Baš bi to bilo zanimljivo za vidit!!!!!
Pa nek onda ovi kvazi menađeri umjesto na skijanje idu čuvat ovce i bavit se k / p ovčijeg sira!!!!!
Jer kako je krenilo ima bit da će ove godine svako drugi tjedan bit kako je popularno zovu “korekcije”.
Sad kad su napumpali cijene triba se vratit pa ponovo uć.Samo neznam dokad oni tako misle.Jer budala uvijek ima ali ipak sve manje i manje pogotovo na našoj kvazi burzi.
S druge strane koja smo mi smješna burza sve pada ide doli vani također a kod nas pojedini baloni se i dalje pušu a s druge strane oni već dobrano ispuhani su sve tanji i tanji.
Šta će se desit ako Migros otpadne? Tek će onda bit prave korekcije a ovi jadničci šta su kupovali po najvećim cijenama će će prodat ili ako zele glumit dugoročne investitore će držat samo kad im se opet približi cijenom ona će opet ići dole.I tako u nedogled jer baloni su zato da se pucaju a kad dođe do određene granice nemogu se više ni puhat. Samo loše je to šta će ispuhivanje zahvatit i druge a to je opet vrlo skoro naravno kad prođu još ova dva dana.Po mojo skromnoj procijeni već za 20 – ak dana a možda i prije.

Gdje mogu naći arhivu prometa na ZSE? Probao sam na njihovim stranicama, ali … ma bolje da vam ne govorim što sam dobio [cry][cry][cry]

I love the Smell of Profits in the Morning

Evo uspio s excelom ….

dakle, promet prvih 11 dana 2008:
1.166.638.980,90 kn Redovni promet
2.919.930.050,29 kn Ukupni promet

promet 11 dana 2007.
19.016.205,64 kn Redovni promet
2.072.574.968,63 kn Ukupni promet

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close