BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


vjeko: ” Samo reci što je po tebi prikladna cijena za to i dogovorit ćemo se na PP ” 1000 eura bez bonusa[thumbsup]

[smiley][smiley][smiley][smiley]

Dream on

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

pa vjeko ja ovaj tvoj posao ne bi radio za manje[lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


ja za 500 + troškovi..

Koji troskovi? Sudeci po tvojoj slici, mozes doletiti sam.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

nije, ja sam onaj bez krila.. oćeš reć da sam klempo[shocked]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


super24: ” ja za 500 + troškovi.. ” Koji troskovi? Sudeci po tvojoj slici, mozes doletiti sam.

jel on to GREMLINA ima za avatar??
[shocked]

No pain no Game

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


[smiley][smiley][smiley][smiley] Dream on

A daj molim te, please…[pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Dragon:

plavi: ” Dragon: ” Mislim da moderatori seru, jer se ne drže osnovnih pravila koja su sami postavili , a to piše na svakoj stranici: “Poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih.” Dakle, mišljenja forumaša brišu i nedaju nam da iznesemo svoja mišljnja bez obzira jesu li ona u ispravna ili nisu, a s druge strane dopuštaju stavljanje novinske članke koje možemo svi pročitati ako nas interesira i to za njih nije zauzimnje prostora, ma ljudi dajte malo razmislite što radite.” Ja bih pak rekao da su preblagi.. ” Ja mislim da su i pristrani.

Gospodo,

Ovim Vas putem pozivam svakoga tko je uvjeren da smo preblagi, prepristani, da “seremo”, ne dozvoljamo slobodnu komunikaciju, brišemo postove čija bi, prema vama, kvaliteta posramila Buffeta, Welcha i ostale ekonomske gurue, i ino da dođe u PD, Savska 66/10 i da meni i ostalima pokaže kako se to moderira i u čemu stalno griješimo.

Srdačan pozdrav!

P.S. Refundirat ću mu dolazak i dati dnevnicu za to

Naravno za svoje mišljenje i u vodu i u vatru.

Evo ja bih sebe osobno moderirao, poslije nekih upisa. Čudim se što to već nije napravljeno.

Treba biti malo samokritičan.

I love the Smell of Profits in the Morning


Evo ja bih sebe osobno moderirao, poslije nekih upisa. Čudim se što to već nije napravljeno. Treba biti malo samokritičan.

Ako baš inzistirate, to mi je 10 sekundi posla

Suricata suricatta


fazan: ” Evo ja bih sebe osobno moderirao, poslije nekih upisa. Čudim se što to već nije napravljeno. Treba biti malo samokritičan. ” Ako baš inzistirate, to mi je 10 sekundi posla

10 sekundi posla ti je moglo biti da mi odgovoriš na 10 mailova koje sam ti poslao …

jadan, psihički izmoren, tražio sam savjet, utjehu, koju toplu riječ … a ti ni da bi …

[lol] [angry]

I love the Smell of Profits in the Morning


vjeko: ” fazan: ” Evo ja bih sebe osobno moderirao, poslije nekih upisa. Čudim se što to već nije napravljeno. Treba biti malo samokritičan. ” Ako baš inzistirate, to mi je 10 sekundi posla ” 10 sekundi posla ti je moglo biti da mi odgovoriš na 10 mailova koje sam ti poslao … jadan, psihički izmoren, tražio sam savjet, utjehu, koju toplu riječ … a ti ni da bi … [lol] [angry]

????????

Mejlova? Na koju adresu e-pošte?

Suricata suricatta

pa svaki korisnik ima mail kad mu odeš na profil … pa na redakciju pd s naznakom za vjeku …

nisam nigdje našao adresar s točnom tvojom adresom … pa sam okolo naokolo slao …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close