BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vjerojatno misli na osijek.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


vjerojatno misli na osijek.

I bolje da je za osijek, pa necemo valjda opet gledat one njuske cijeli dan na televiziji i plakatima… [yawn]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Mislim da moderatori seru, jer se ne drže osnovnih pravila koja su sami postavili , a to piše na svakoj stranici:
“Poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih.”

Dakle, mišljenja forumaša brišu i nedaju nam da iznesemo svoja mišljnja bez obzira jesu li ona u ispravna ili nisu, a s druge strane dopuštaju stavljanje novinske članke koje možemo svi pročitati ako nas interesira i to za njih nije zauzimnje prostora, ma ljudi dajte malo razmislite što radite.

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Mislim da moderatori seru, jer se ne drže osnovnih pravila koja su sami postavili , a to piše na svakoj stranici: “Poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih.” Dakle, mišljenja forumaša brišu i nedaju nam da iznesemo svoja mišljnja bez obzira jesu li ona u ispravna ili nisu, a s druge strane dopuštaju stavljanje novinske članke koje možemo svi pročitati ako nas interesira i to za njih nije zauzimnje prostora, ma ljudi dajte malo razmislite što radite.

Ja bih pak rekao da su preblagi..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Dragon:

Mislim da moderatori seru, jer se ne drže osnovnih pravila koja su sami postavili , a to piše na svakoj stranici: “Poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih.” Dakle, mišljenja forumaša brišu i nedaju nam da iznesemo svoja mišljnja bez obzira jesu li ona u ispravna ili nisu, a s druge strane dopuštaju stavljanje novinske članke koje možemo svi pročitati ako nas interesira i to za njih nije zauzimnje prostora, ma ljudi dajte malo razmislite što radite.”

Ja bih pak rekao da su preblagi..

Ja mislim da su i pristrani.

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


plavi: ” Dragon: ” Mislim da moderatori seru, jer se ne drže osnovnih pravila koja su sami postavili , a to piše na svakoj stranici: “Poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih.” Dakle, mišljenja forumaša brišu i nedaju nam da iznesemo svoja mišljnja bez obzira jesu li ona u ispravna ili nisu, a s druge strane dopuštaju stavljanje novinske članke koje možemo svi pročitati ako nas interesira i to za njih nije zauzimnje prostora, ma ljudi dajte malo razmislite što radite.” Ja bih pak rekao da su preblagi.. ” Ja mislim da su i pristrani.

Gospodo,

Ovim Vas putem pozivam svakoga tko je uvjeren da smo preblagi, prepristani, da “seremo”, ne dozvoljamo slobodnu komunikaciju, brišemo postove čija bi, prema vama, kvaliteta posramila Buffeta, Welcha i ostale ekonomske gurue, i ino da dođe u PD, Savska 66/10 i da meni i ostalima pokaže kako se to moderira i u čemu stalno griješimo.

Srdačan pozdrav!

P.S. Refundirat ću mu dolazak i dati dnevnicu za to

Suricata suricatta

Ooops. vjeko is back. Bolje da pazimo sto radimo…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

Vjeko, ja bih odmah krenuo, pa pitanje jel isplaćuješ unaprijed, hvala!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

ak ja dođem iz berlina oće se i meni refundirati dolazak? kolka je dnevnica?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Vjeko, ja bih odmah krenuo, pa pitanje jel isplaćuješ unaprijed, hvala!

Samo reci što je po tebi prikladna cijena za to i dogovorit ćemo se na PP

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Samo reci što je po tebi prikladna cijena za to i dogovorit ćemo se na PP

1000 eura bez bonusa[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]

ja za 500 + troškovi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close