BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

misliti je drek znati
[proud]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


misliti je drek znati [proud]

Previše sanjaš. Probudi se.[wink]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

.

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Vidim da se na raznim portalima govori o tome da skupina hrvatskih analitičara predviđa kako će se pojedinog dana kretati Crobex. Pa onda promaše, pa ih pametni novinari razvlače. Čitam da ih HINA ispituje.

Zna li netko više o tome?

I love the Smell of Profits in the Morning

Pa HINA su pametni novinari.

No respect


Pa HINA su pametni novinari.

Isprika cijenjeni kolega.
[proud]

Jel’ ti skype pri ruci. Triba san te nešto.

I love the Smell of Profits in the Morning


SLK:

Pa HINA su pametni novinari.”

Isprika cijenjeni kolega.
[proud]

Jel’ ti skype pri ruci. Triba san te nešto.


Nije, daj na mail.

No respect

Povećana cijena kruha ne opravdana

Ukupan prinos pšenice od 812 tisuća tona jedan posto veći od lanjskog
Unatoč rekordnom urodu pšenice, cijena te žitarice, kao i kukuruza, i dalje raste
Sa 175.045 hektara u žetvenoj sezoni za 2007. ukupan prinos pšenice iznosio je 812.347 tona što je 7746 tona (oko 1 posto) više nego godinu dana prije, iščitava se iz podataka koje objavljuje Državni zavod za statistiku. Prosječan prinos po hektaru kod poslovnih subjekata iznosio je 4,95 tona te je bio manji nego u 2006. (5,25 t/ha), dok su obiteljska gospodarstva popravila svoj učinak jer su 2006. po jednom hektaru digli 4,37 tona, a 2007. prinos je povećan na 4,51 tonu. Premda se lani tvrdilo da će elementarne nepogode drastično srezati urod, iz podataka statistike uočava se da je podbacila (ostvareno 84%) samo zob iako je zasijano 3053 ha više, no prinos po hektaru pao je na samo dvije tone, dok je u 2006. iznosio 2,67 t. Dvostruko veću (plus 97%) proizvodnju bilježi uljana repica, ključni razlog dijelom su zasijani dodatni hektari (sa 8413 na 13.069 ha), a dijelom povećani prinos, sa 2,38 t/ha iz 2006. na 3,01 t/ha lani. Motiv za gotovo udvostručenje hektara bili su visoki poticaji (2550 kn) ako je repica namijenjena proizvođačima biodizela. Unatoč rekordnom urodu pšenice cijena te žitarice, baš kao i kukuruza, i dalje raste. Tako je, prema podacima koje statistika veže uz otkup proveden u mjesecu studenom, tona pšenice u odnosu na cjenik iz listopada poskupjela sa 1163,30 na 1295,51 kunu, a rasla je i cijena kukuruza sa 1572,52 kune na 1619,93 kune za tonu. Što se prošle godine dogodilo s urodom marelice statistika, nažalost, uopće ne konstatira, dok je za 2006. izvijestila da je prinos u odnosu na sezonu prije povećan čak za 67 posto. Ta je manjkavost zapravo samo jedan element iz mozaika (ne)logičnih postupanja nacionalne statistike u objavljivanju poljoprivrednih trendova. Primjerice, 21. prosinca puštena je informacija o zasijanim površinama od 1. lipnja 2007., dok su podaci o ostvarenom urodu ranih usjeva i voća (stanje 15. kolovoza 2007.) objavljeni 8. siječnja 2008. godine.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

postovani kolege

da li mi netko od vas moze pomoci u vezi dionica pozeskog app-a
( autoprijevoznog poduzeca)
naime upravo saznah da mi otac posjeduje odredjeni dio istih.
gdje bi se moglo nesto saznati vise ( vrijednost?) o njima buduci da nisu izlistane ovdje

hvala

Evo cijenjene kolege da vas izvjestim iz prve ruke:

ponovno idemo na izbore.

[cry]

I love the Smell of Profits in the Morning

[shocked] stvarno me zanima razlog brisanja tj. ne stavljanja posta…………….[angry] [angry]

Niti sam vrijeđala koga niti drukala koga na kupnju ili prodaju, samo sam rekla da meni odgovara spuštanje cijene radi dokupa……………

Ovdje očigledno vrijedi ona kako se kome sprdne tako briše tj. ne stavlja postove [tongue]

[color=blue][b]Čovjek uči dok je živ :) a ja sam prava mala štreberica :D[/b][/color]


Evo cijenjene kolege da vas izvjestim iz prve ruke:

ponovno idemo na izbore.

[cry]


za 4 godine?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close