BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel vi to o Mladini u šiframa?![lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Kaze SLK da on kuha Beljsku graševinu, ali ne i Kutjevacku[lol]
Meni najdraza Mladina, dobijes i klincice gratis u paketicu…Konzum naravno[thumbsup][lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ma jasno. Mi isto kad kuhamo, uzmemo neku bezveze Graševinu, beljsku ili iločku pa skuhamo. [yawn]

SLK, izgleda da te puca lokal patriotizam[smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


SLK:

Ma jasno. Mi isto kad kuhamo, uzmemo neku bezveze Graševinu, beljsku ili iločku pa skuhamo. [yawn]

SLK, izgleda da te puca lokal patriotizam[smiley]

Ma jok, samo sam se tisuću puta raspravljao sa ljudima oko toga koja je Graševina bolja.
I držim da je najbolja kutjevačka.

Naravno da se šalim da kuham beljsku i iločku (koje zapravo nisu loše nego je kutjevačka bolja), jer ju niti kupujem niti inače baš volim kuhano vino. A kad se već i kuha – kuham crno.

Osim toga, najbolja Graševina je Krauthakerova sa mikrolokacije Hrnjevac.

No respect

SLK, vrati nam se. Skuhali smo ti pastasutu na skypeu [smiley]

Ma ne to Aliene, reci zašto bi se triba vratit.

Pessimism Is Your Friend


Ma ne to Aliene, reci zašto bi se triba vratit.

Hm. Ne sjecam se. Zbog KODT-a? [tongue]

Premješteno iz teme: [color=blue]IGH (Institut građevinarstva Hrvatske d.d.)[/color]

Joj urednistvo dosadni ste i ofucani s takvim izjavama, na ostalim temama se brljezga,
psuje, pretace s suljeg u prazno, ali i vi imate ocito politike i koristi u svemu tome,
naklonjienije forumase, a znate sami koje, pa mogu pisati sta im volja.
Sami vidite i znate da su stari forumasi vec otisli….nema ih,…..papapa…
I onda ste ozbiljni i profesionakni, to da, kao i politicka scena u nasloj Lijepoj.

Vec mi vas je pun kos, a doci ce i kraj svemu tomu, uostalom radite kakvo vam volja,
kako vam nalaze “moralno nacelo” ili nesto sasvim deseto, bas me briga…ni mene
tako skoro od tih vasih forumasa i vasih beljazgarija i izjava nece biti, znam da necete
zaliti, ali ja mirno spavam…nadam se i vi…nema vise kavlitetnih forumasa i rasprava,
a to vidite i sami.

Pozdrav i Lakav vam i mirna nic!

And God says let there be light and be light, and it was good...

S obzirom na broj posjetitelja ne vidimo da su forumaši otišli.
Ako je Vama ovo primjer kvalitetne rasprave (mislim na IGH), onda svakako drugačije gledamo na kvalitetu.
Naklonjene forumaše apsolutno nemamo, a kamo li koristi. Pretpostavljam da ovako (ne)argumentirate i ostale svoje postove i temeljite ih na jednako pouzdanim podacima. Ovo što ste iznijeli su apsolutne neistine i nemaju nimalo dodira sa stvarnosti. Ovo se najbolje vidi u tome što možete iznijeti neku svoju generalnu tvrdnju da mi kao imamo neke koristi od toga, a ne možete iznijeti koje to koristi bi trebale biti.
Ako Vas baš zanima, naša jedina korist je veći broj posjetitelja koji će doći ako sadržaj foruma bude što kvalitetniji (i omjer beskorisnog i korisnog sadržaja što bolji – naravno koliko je za internet forum to moguce).
BTW, da trebam izabrati najnekvalitetniju temu na forumu (govorim o kvaliteti postova, a ne o samoj dionici) izabrao bih gorenavedenu.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik


febo: ” jok.kutjevačka graševina [wink] ” Aha, kak da ne… Reci to Peraku, enologu Kutjeva, nogu će ti slomit. On se hebe svaki dan da bi mu ti skuho vino i pio ko napoj. BTW, Kad već spominjete Kutjevo: čujem od većih kupaca da su krenuli dizat cijene od Nove godine. I po 20% na nekim vinima. Valjda su skužili da im potražnja premašuje ponudu i sad to misle regulirat cijenom. Imaju novu predsjednicu uprave Dijanu, koja kud je dobra, tu i pametna i digla cijene, da izravna. I druga stvar: ove godine je zimulja pa su nekidan odradili ledenu berbu Traminca, sa negdje 5 hektara vinograda. Kaže spomenuti Perak da mu se sve poklopilo: temperature, stanje bobica, slador – sve. Da će biti pravo vino. Jedino je šteta da od 5 hektara ima samo oko 1000 litara mošta, pa će bit oko 300 komada butelja (naravno, 0,375l). Oko pola ide na tržište za godinu dana, a pola u arhivu. Pa eto febo, dogodine daš oko 100 eura za bočicu, skuhaš i taman imaš lončić kuhane ledene berbe. Javi kakva je, jer to još nitko to nije probao. [proud]

ajde junače, reci ti nama tko je prodao 1 dionici KTJV-R-A 31.12. Jel’ to bila ledena berba?
[lol] [lol] [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Problem je u onome tko je KUPIO![bye]

Sprema li se to njesra generalno?

http://www.msnbc.msn.com/id/22537199/

New Report

Close