BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovi?
Vaš link
već su dugo tu. valjda samo iz usporednog prelaze na JDD

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

0.063%(?) vlasnistva, nista…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Mislim…kak je ovo moguce… Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND PBZ fond ima skrpo u Hypo banci[bye][bye]

Nemoj mi reći da si to tek sad skužio??
[undecid]
Od uvijek ( skoro ) je tako..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Dejavue: ” Mislim…kak je ovo moguce… Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND PBZ fond ima skrpo u Hypo banci[bye][bye]” Nemoj mi reći da si to tek sad skužio?? [undecid] Od uvijek ( skoro ) je tako..

A nisam sada skuzio, ali nisam znao vise koji drugi kriticki osvrt da stavim na forum, pa sam odlucio malo po fondovima i bankama[lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Sad dok su vodeći im ljudi na skijanju pa si hrabar ?[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sad dok su vodeći im ljudi na skijanju pa si hrabar ?[wink]

Ma na skijanju smo bili dobri sve dok su odbili platiti kuhano vino…a to ne prastam nikome…pa sad napadam[lol] [lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


plavi: ” Sad dok su vodeći im ljudi na skijanju pa si hrabar ?[wink] ” Ma na skijanju smo bili dobri sve dok su odbili platiti kuhano vino…a to ne prastam nikome…pa sad napadam[lol] [lol] [lol]

dođi kod mene na kuhano vino, pusti njih
[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Dejavue: ” plavi: ” Sad dok su vodeći im ljudi na skijanju pa si hrabar ?[wink] ” Ma na skijanju smo bili dobri sve dok su odbili platiti kuhano vino…a to ne prastam nikome…pa sad napadam[lol] [lol] [lol] ” dođi kod mene na kuhano vino, pusti njih [wink]

He he he! Jel Belje ili Mladina[lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


febo: ” Dejavue: ” plavi: ” Sad dok su vodeći im ljudi na skijanju pa si hrabar ?[wink] ” Ma na skijanju smo bili dobri sve dok su odbili platiti kuhano vino…a to ne prastam nikome…pa sad napadam[lol] [lol] [lol] ” dođi kod mene na kuhano vino, pusti njih [wink] ” He he he! Jel Belje ili Mladina[lol] [lol]

jok.kutjevačka graševina
[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Uf, onda prije moram kupiti dionice[lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


jok.kutjevačka graševina
[wink]

Aha, kak da ne… Reci to Peraku, enologu Kutjeva, nogu će ti slomit.
On se hebe svaki dan da bi mu ti skuho vino i pio ko napoj.

BTW, Kad već spominjete Kutjevo: čujem od većih kupaca da su krenuli dizat cijene od Nove godine. I po 20% na nekim vinima. Valjda su skužili da im potražnja premašuje ponudu i sad to misle regulirat cijenom.
Imaju novu predsjednicu uprave Dijanu, koja kud je dobra, tu i pametna i digla cijene, da izravna.
I druga stvar: ove godine je zimulja pa su nekidan odradili ledenu berbu Traminca, sa negdje 5 hektara vinograda. Kaže spomenuti Perak da mu se sve poklopilo: temperature, stanje bobica, slador – sve. Da će biti pravo vino. Jedino je šteta da od 5 hektara ima samo oko 1000 litara mošta, pa će bit oko 300 komada butelja (naravno, 0,375l). Oko pola ide na tržište za godinu dana, a pola u arhivu.

Pa eto febo, dogodine daš oko 100 eura za bočicu, skuhaš i taman imaš lončić kuhane ledene berbe.
Javi kakva je, jer to još nitko to nije probao. [proud]

No respect

SLK, a smijemo li kuhati rakiju[lol] [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close